نامعلوم 0
  • مشاوره حین خرید کتاب

  • همکاری با ناشرین معتبر

  • ارسال به کل کشور

اشتراک گذاری:
سایر ویژگی‌های محصول
دسته بندی موضوعی

ترس یکی از شایع ترین عواملی در بحث تربیت فرزندان است که والدین با آن روبرو هستند. ترس احساسی که همه انسان ها با آن به دنیا آمده اند و همه ما آن را تجربه کرده ایم.

به مرور زمان و هم زمان با بزرگ شدن کودکان با توجه به اینکه با محیط و مکان های جدید از روی کنجکاوی و خلاقیتشان آشنا می شوند. احساس ترس طبیعی و منطقی است و اصولا باعث می شود کودکان از خطرات مختلف مصون بمانند. در صورتی که این احساس از حالت طبیعی خارج و به صورت طولانی مدت همراه با بچه‌ها باشد باید درمان شود.

طبق آخرین تحقیقات ترس از تاریکی، ترس از تنهایی، ترس از پزشک، ترس از غریبه ها و … از شایع ترین علل ترس در کودکان است.

خواندن کتاب داستان برای ترس‌ کودک، یکی از بهترین راه‌ها برای درمان  ترس

مطالعه کتاب یکی از بهترین شیوه ها در آموزش موضوعات مختلف به کودکان است. با مطالعه کتاب های داستان و قصه و شعر، کودکان با شخصیت های کتاب همزاد پنداری می کنند و باعث می شود بسیاری از موارد را در قالب داستان و شعر تجربه کنند. خوشبختانه امروزه ناشرین کشور، کتاب‌های بسیار جذابی با این موضوع منتشر کرده‌اند.

کتاب قصه برای ترس از تاریکی کودکان

بسیاری از کودکان از تاریکی ترس شدیدی دارند و این موضوع مشکلات بسیاری را برای آن‌ها و خانواده رقم می‌زند. خوشبختانه کتاب‌های بسیار مناسبی با این موضوع توسط ناشرین مختلف منتشر شده است که در این بسته نیز آورده شده است.

کتاب قصه برای ترس از بیمارستان و دکتر رفتن کودکان

بعضی از کودکان نیز از رفتن به بیمارستان و پیش پزشک ترس دارند. این ترس کودکان را می‌شود با کتاب‌های داستان مختلف و همین‌طور کتاب‌هایی که شغل پزشکی را معرفی می‌کنند در کودکی برطرف کرد. کتاب بیمارستان که ترس ندارد یکی از این کتاب‌های جذاب و کاربردی برای کودکان است.

 

نظرات کاربران

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کتاب قصه برای ترس کودکان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

همه چیز از کودکی شروع می شود
logo-samandehi

©کلیه حقوق این وبسایت متعلق به بادبادک است.