بادبادک| وارد شوید| ثبت نام کنید

کتاب آموزشی

نمایش 1–18 محصول از 457 محصول

کتاب های علمی و آموزشی امروزه دارای محبوبیت بسیار بالایی بین کودکان و خانواده می باشد و انتشارات متفاوتی نیز سهم عمده از کتاب های منتشر شده هر سال خود را به نشر انواع کتاب های آموزشی و علمی برای کودکان اختصاص می دهند. در این صفحه شما می توانید گلچینی از بهترین کتاب های آموزشی، کتاب های علمی، دایره المعارف ها و کتاب های علمی تخیلی را در قالب داستانی و غیر داستانی مشاهده کنید.

در ادامه این مطلب نیز راهنمای کوچکی برای انتخاب بهتر در اختیار شما قرار داده شده است.

کتاب آموزشی کودکان

یکی از مهمترین دغدغه های والدین، آموزش فرزندان در موضوعات مختلف مثل مهارت های زندگی و رفتاری، مهارت مغزی، مهارت های درسی و … است. یکی از بهترین ابزارها برای این آموزش ها استفاده از کتاب است.

کتاب هایی که بر پایه داستان، سرگرمی و اوقات فراغت باشد می تواند به نسبت کتاب های کمک آموزشی نقش مثبت تری را در آموزش کودکان ایفا کند و از آسیب های کتاب های کمک آموزشی جلوگیری کند.

شما می توانید کتاب های آموزشی متفاوتی را برای تقویت مهارت متفاوت از قبیل شناخت احساسات، مهارت های رفتاری مثل کنترل خشم، برنامه ریزی، آموزش نظم و … از بین کتاب های این صفحه انتخاب کنید. و همینطور کتاب هایی در قالب سرگرمی برای تقویت مهارت شناختی، حل مساله، ریاضی و … .

کتاب علمی کودکان

علاوه بر کتاب های آموزشی یکی از موضوعات بسیار جذاب برای کودکان کتاب های علمی و دایره المعارف ها هستند که باعث افزایش دانش و آگاهی بچه ها در زمینه های مختلف می شود.

خوشبختانه امروز انتشارات مختلفی به صورت تخصصی در حال انتشار اطلس، دایره المعارف، فرهنگ نامه و کتاب های علمی کودکانه مختلف در موضوعاتی مثل فضا و نجوم، بدن انسان، ماشین ها، دایناسورها، حیوانات، ورزش، تاریخ و … هستند که از پیشروترین آن ها می توان به نشر طلایی اشاره کرد که به صورت اختصاصی می توانید آثار این ناشر را در سایت کتاب بادبادک نیز مشاهده کنید.

از بهترین کتاب های علمی مخصوص کودکان می توان به فرهنگامه کلید دانش، اولین دایره المعارف من، فرهنگ نامه بدن انسان و … اشاره کرد.

خرید کتاب آموزشی، علمی برای کودکان

شما می توانید از طریق همین صفحه بهترین کتاب های علمی، آموزشی کودکانه را از بهترین انتشارات کشور در قالب های داستانی و غیر داستانی مشاهده کنید و کتاب مورد انتخاب خود را به راحتی به صورت آنلاین خرید نمایید.

همچنین اگر به دنبال کتاب های علمی برای نوجوانان نیز هستید می توانید صفحه کتاب علمی برای نوجوانان را در سایت بادبادک مشاهده نمایید.

رفتن به بالای صفحه

فروشگاه اینترنتی بادبادک، مرکز خرید کتاب کودک و نوجوان از معتبرترین ناشرین در ایران می باشد که از سال 1396 فعالیت خود را آغاز کرده است. تمامی حقوق این سایت متعلق به بادبادک است.
Copyright © 2020 Badbaddak