بادبادک| وارد شوید| ثبت نام کنید

کتاب داستان

نمایش 1–18 محصول از 484 محصول

انتخاب کتاب داستان مناسب برای کودک همواره یکی از مهمترین دغدغه های والدین بوده و هست.

از زمان های بسیار قدیم، داستان یکی از قدرتمندترین ابزارها برای انتقال مفاهیم، ارزش ها، سنت ها و … به کودکان بوده است. داستان می تواند قدرت تخیل کودکان را افزایش دهد و دریچه های جدیدی از مفاهیم مختلف را به روی کودکان با زبان ساده و صمیمی می گشاید.

شنیدن داستان همچنین تاثیر بسیار زیادی در کاهش استرس و اضطراب کودکان نیز دارد. در ادامه به نکاتی که باعث می شود بتوانید انتخاب مناسب تری داشته باشید، اشاره شده است.

کتاب داستان کودک، پلی به دنیای جدید برای کودکان

جلد کتاب داستان و طراحی صفحات همیشه یکی از مهمترین معیارها برای انتخاب کتاب بوده اما موارد دیگری نیز وجود دارد که توجه به آن باعث می شود بتوانیم بهترین کتاب قصه کودکان را تهیه کنیم.

توجه به گروه های سنی همیشه یکی از مهمترین فاکتورها برای انتخاب کتاب باید باشد. گروه های سنی که به صورت الف، ب، ج، د و …. تقسیم بندی می شود. و کتاب های گروه سنی ب و ج بهترین کتاب ها برای سن 7 تا 12 سال است که نشان دهنده این است که مفاهیم داستان برای این گروه سنی قابل فهم است.

علاوه بر موارد بالا توجه به نکاتی مثل نویسنده یا مترجم ، انتشارات، حجم کتاب، تصویری یا غیر تصویری بودن کتاب نیز می تواند در انتخاب شما تاثیرگذار باشد.

 

بهترین کتاب داستان های کودک

هر سال تعداد زیادی کتاب برای کودکان تالیف و ترجمه می شود اما از این میان، تنها تعدادی کمی از این کتاب ها ماندگار می شود و همواره جز انتخاب های والدین برای کودکان است.

کتاب های مانند قصه های خوب برای بچه های خوب اثر مهدی آذر یزدی، کتاب های شیرین تر از شکر، کتاب قصه ما مثل شد، کتاب 30 قصه 30 شب از بهترین کتاب قصه های ایرانی است که مخاطبین زیادی دارد.

کتاب داستان های شاهنامه، کتاب قصه های تصویری از گلستان و بوستان سعدی، کتاب قصه های تصویری از تذکره الاولیا، کتاب قصه های تصویری از هزار و یک شب و … نیز از محبوبترین داستان های کهن برای کودکان است.

کتاب 110 قصه از هانس کریستین آندرسن، قصه های شیرین برای بچه ها، کتاب های اسکاروایلد، کتاب های رولد دال و همینطور کتاب هایی مانند کارآگاه سیتو نیز از بهترین کتاب های خارجی برای کودکان است.

رفتن به بالای صفحه

فروشگاه اینترنتی بادبادک، مرکز خرید کتاب کودک و نوجوان از معتبرترین ناشرین در ایران می باشد که از سال 1396 فعالیت خود را آغاز کرده است. تمامی حقوق این سایت متعلق به بادبادک است.
Copyright © 2020 Badbaddak