خرید کتاب داستان کودک

خرید اینترنتی کتاب داستان کودکان با ارسال به کل کشور

شخصیت هر انسان در دوران بزرگ‌سالی از نحوه رشد و تربیتش در کودکی تأثیر می‌پذیرد. روان کودک مثل یک آیینه است که همه عوامل تأثیرگذار را تا انتهای زندگی بازتاب می‌کند. کتاب داستان کودک ابزاری است که به پدر و مادرها برای تربیت فرزند کمک می‌کند. در انتخاب کتاب داستان‌های مناسب برای کودکان باید به نکات مختلفی مثل موضوع و سبک عنوان توجه شود. فروشگاه تخصصی کتاب کودک و نوجوان بادبادک برای انتخاب بهترین داستان کودکانه، همراه والدین است.

پاسخ به سوالات شما

1بهترین انتشارات کتاب کودک کدام است؟

در حال حاضر تعداد انتشارات خوب در ایران زیاد است. قدیانی، افق، مهرسا،‌ نردبان و … همگی کتاب‌هایی کاربردی و مفید برای کودکان با موضوعات مختلف منتشر کرده‌اند. بانک کتاب کودک بادبادک بستری را فراهم کرده تا شما کتاب‌های مورد نظر خود را به صورت همزمان و با کمترین هزینه ارسال از معتبرترین ناشرین کشور تهیه کنید.

2کدام کتاب قصه برای فرزند من بهتر است؟

انتخاب از بین تنوع بالای کتاب‌های داستان و قصه واقعا کار سختی است. بادبادک برای راحتی کار شما عزیزان، تمامی کتاب‌ها را به صورت موضوعی دسته‌بندی کرده است و علاوه‌براین شما می‌توانید با کارشناسان ما از طریق تماس یا واتس‌آپ در ارتباط باشید.

همینطور در پیج بادبادک بهترین کتاب‌ها به صورت موضوعی  از طریق پست و استوری به شما عزیزان معرفی شده است.

3چقدر باید برای هزینه ارسال پرداخت کنم؟

سایت بادبادک کمترین هزینه ارسال را دارد و شما عزیزان برای خرید فقط 15 هزار تومان به عنوان هزینه ارسال پرداخت خواهید کرد.

همه چیز از کودکی شروع می شود
logo-samandehi

©کلیه حقوق این وبسایت متعلق به بادبادک است.