کتاب کارآگاه سیتو

خرید کتاب کارآگاه سیتو از نشر هوپا با ۱۰ درصد تخفیف

کتاب کارآگاه سیتو

خرید کتاب کارآگاه سیتو از نشر هوپا با ۱۰ درصد تخفیف

نویسنده: انتشارات رده سنی
آنتونیو ایتوربه نویسنده مجموعه کتاب کارآگاه سیتو
نام نویسنده: آنتونیو ایتوربه
سال انتشار: 2007 تا کنون
تعداد جلد: 10
لوگوی نشر هوپا
نام انتشارات: هوپا
مترجم: رضا اسکندری
سایز: رقعی
جلد: شومیز
رده سنی: 7 تا 12 سال
دسته بندی: رمان کودک
ویژگی: طنز، کمیک
گروه سنی: ب، ج

لیست کتاب‌ها

کتاب کارآگاه سیتو 1

کتاب پرونده های کارآگاه سیتو 1

یک دستیار همه‌فن‌ حریف

کارآگاه سیتو نه‌تنها باید بداخلاقی‌های همیشگی رئیس‌پلیس شهر، فرمانده تروئنوس، را تحمل کند، بلکه باید دنبال تعدادی ظرف عتیقه‌ی خیلی گران هم بگردد و یک وردست چینی تازه‌وارد را دنبال خودش این‌طرف و آن‌طرف ببرد.

کتاب کارآگاه سیتو 2

کتاب پرونده های کارآگاه سیتو 2

مومیایی گمشده

وقتی مومیایی مصری موزه‌ی شهر قاهره غیب می‌شود، برای پیداکردنش باید سراغ چه کسانی رفت؟ کارآگاه سیتو و دستیارش، چین‌می‌ادو!

کتاب کارآگاه سیتو 3

کتاب پرونده های کارآگاه سیتو 3

مهمان ناخوانده

پرونده‌ی عجیب‌و‌‌غریب دیگری به دست کارآگاه سیتو رسیده: پرونده‌ی موجودی عجیب که بی‌سروصدا خودش را به خانه‌ی خانم دانیلا رسانده و بعد غیب ‌شده. یعنی کار چه موجودی است؟ یک دزد حرفه‌ای یا یک شبح بالدار؟!

کتاب کارآگاه سیتو 4

کتاب پرونده های کارآگاه سیتو 4

یک روز در میدان اسب‌دوانی

کارآگاه سیتو آن‌قدر مشهور است که وقتی اسب مسابقه‌ای محبوب ملکه‌ی انگلستان گم می‌شود، پلیس‌های اسکاتلندیارد از او کمک می‌خواهند. یعنی این‌بار هم کارآگاه سیتو و چین‌می‌ادو می‌توانند به‌موقع اسب گمشده را پیدا کنند؟

کتاب کارآگاه سیتو 5

کتاب پرونده های کارآگاه سیتو 5

در جستجوی موها

برای کارآگاه سیتو هیچ‌چیز بدتر از این نیست که وقتی گشنه شده و می‌خواهد خودش را به غذاخوری برساند، یک پرونده جلوی پایش سبز بشود. آن هم چه پرونده‌ای: پرونده‌ی یک کلاه‌گیسِ گمشده!

کتاب کارآگاه سیتو 6

کتاب پرونده های کارآگاه سیتو 6

معما در جام جهانی

وقتی جام ‌جهانی فوتبال در استادیوم ساکرسیتی آفریقای جنوبی گم می‌شود، هیچ‌کس را بهتر از کارآگاه سیتو نمی‌توانید پیدا کنید تا جام گمشده را برایتان پیدا کند. به هوش یک طرفدار پروپاقرص پیتزا شک نکنید!

کتاب کارآگاه سیتو 7

کتاب پرونده های کارآگاه سیتو 7

سال نوی چینی

یک کارآگاه معروف کلی دردسر دارد! حتی توی تعطیلات هم باید کلی پرونده حل کند! کارآگاه سیتو در چین مهمان مراسم سال نوی چینی‌هاست، اما خیلی زود از پرونده‌ی گم‌شدن یک خواننده‌ی معروف سر در‌می‌آورد!

کتاب کارآگاه سیتو 8

کتاب پرونده های کارآگاه سیتو 8

دردسر در کارخانه چترسازی

وقتی دستگاه‌های یک کارخانه‌ی چترسازی به‌طور عجیب و مرموزی خراب می‌شوند، این کارآگاه سیتو است که باید از همه‌چیز سر در‌بیاورد. پس ذره‌بین‌هایتان را در بیاورید و شما هم با کارآگاه و دستیارش همراه شوید.

کتاب کارآگاه سیتو 9

کتاب پرونده های کارآگاه سیتو 9

یک داستان خیلی مغناطیسی

اگر پای گم‌شدن بزرگ‌ترین آهن‌ربای طبیعی جهان، یعنی یک تخته‌سنگ چندهزار کیلویی در میان باشد، اصلاً عجیب نیست اگر باز هم بروند سراغ کارآگاه سیتو و دستیارش، چین‌می‌ادو و از آن‌ها کمک بخواهند!

کتاب کارآگاه سیتو 10

کتاب پرونده های کارآگاه سیتو 10

پرونده ویژه: فراتر از ترس!

شهرت کارآگاه سیتو آن‌قدر زیاد شده که قرار است اسمش را توی کتاب بزرگ‌ترین کارآگاه‌های جهان بنویسند. اما اول باید سه پرونده‌ی خیلی عجیب و خیلی ترسناک را حل کند تا توانایی خودش را به همه ثابت کند. آیا کارآگاه سیبیلوی ما از پس این پرونده‌ها هم برمی‌آید؟

کاراگاه سیتو به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین داستان‌های کارآگاهی کودک، به قلم آنتونیو ایتوربه برای گروه سنی ۷ تا ۱۲ سال نوشته شده است. کتاب کارآگاه سیتو با ترجمه رضا اسکندری و توسط نشر هوپا در ۱۰ جلد در ایران چاپ و منتشر می‌شود. طرح معماهای متنوع، متن کوتاه و تصاویر رنگارنگ از علت‌های محبوبیت این داستان معمایی برای کودکان است.

اگر به دنبال خلاقانه‌ترین کتاب معمایی برای کودکان با تصاویر جذاب و گیرا هستید، خرید کتاب کارآگاه سیتو را به شما پیشنهاد می‌کنیم. پیچیده‌ترین پرونده‌های پلیسی را با کتاب داستان کارآگاه سیتو و دستیار چینی‌اش چین می‌ادو دنبال کنید.

خلاصه‌ای از مجموعه کتاب های کارآگاه سیتو

کارآگاه سیتو یک کارآگاه پلیس حرفه‌ای است که ماموریت‌های رمزآلود عجیبی دارد. در کتاب کارآگاه سیتو ۱، فرمانده تروئنوس برای سیتو یک دستیار چینی به نام چین می‌ادو استخدام می‌کند تا این دو با کمک یکدیگر پرونده‌های پیچیده را حل کنند. هرکدام از داستان‌های کتاب کارآگاه سیتو ۱ تا کارآگاه سیتو ۱۰، معما یا پازلی جذاب دارد که برای حل آن، خواننده به یک سفر تحقیقاتی هیجان‌انگیز و پر از رمز و رازهای پنهان هدایت می‌شود.

در پایان کتاب‌ هم یک سوال ساده طراحی شده است که اگر دقیق باشید خیلی زود جوابش را پیدا می‌کنید؛ مثلاً اگر دوست داری کمیسر شوی، در صفحات بگرد و ۶ تا گلدان چینی را پیدا کن. اگر به خواندن کتاب‌های معمایی با زبان طنز علاقه دارید، علاوه‌بر خرید کتاب کاراگاه سیتو، مجموعه کتاب های ماکاموشی را نیز به شما پیشنهاد می‌کنیم. این کتاب‌ها داستان جزیره جویندگان جسور است که موش‌‌های کوچولو تنها ساکنان این جزیره هستند.

ارزش‌های مثبت مجموعه کتاب های کارآگاه سیتو

استفاده از نقاشی‌های رنگارنگ یکی از نقاط قوت مجموعه کتاب های کارآگاه سیتو است. با دیدن تصاویر جذاب کتاب کارگاه سیتو، نه‌تنها بچه‌ها از خواندن کتاب خسته نمی‌شوند، بلکه با دقت بیشتری جزئیات را به‌ خاطر می‌سپارند. همچنین، در کتاب داستان کارآگاه سیتو با اثری روبه‌رو هستیم که یک‌وجهی نیست. داستان ماهیتی معمایی دارد، ولی رنگی از طنز در سرتاسر کتاب پخش شده است و تصاویر هم به جنبه کمیک داستان کمک می‌کنند. چهره کارآگاهی با سبیل‌های بلند که روی دهانش را کاملاً پوشانده و قدی کوتاه در برابر دستیارش با قدی بسیار بلند از تضادهای بامزه این داستان است.

توجه به کوچک‌ترین وقایع، اهمیت ریزبینی در حل مسئله و اشاره به فنون ابتدایی کارآگاهی از ارزش‌های مثبت دیگر کتاب است. این موضوع باعث تقویت مهارت حل مسئله کودکان می‌شود. یکی دیگر از کتاب‌هایی که زبان طنز و جذابی دارد، مجموعه چهار سابقه دار است. یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های مجموعه کتاب چهار سابقه دار، ترکیب متن و تصاویر خلاقانه در آن است که برای کودکان و نوجوانان جذابیت فراوانی دارد.

خطاب به پدر و مادرها؛ چرا خرید کتاب کاراگاه سیتو را پیشنهاد می‌کنیم؟

پدر و مادرهای عزیز! مجموعه داستان‌های کودکانه عمدتاً طنز یا فانتزی هستند؛ کمتر کتاب معمایی را می‌بینید که برای خردسالان تالیف شده باشد یا ماجراهای پلیسی را به تصویر بکشد. با خرید کتاب کاراگاه سیتو، بچه‌ها به کتاب‌هایی با ترکیبی از داستان‌های پلیسی جذاب و هیجان‌انگیز به زبان طنز دسترسی دارند. کتاب رمان کاراگاهی کودکانه مانند کارگاه سیتو، طرفداران خاص خود را دارد و باعث تحریک کنجکاوی و دقت در بچه‌ها می‌شود.

حل کردن معماها و گره‌های کتاب داستان کارآگاه سیتو، چالش ذهنی و حدس زدن برای کودکان لذت‌بخش بوده و این چالش در مجموعه کتاب‌های کارگاه سیتو از نشر هوپا به‌خوبی رعایت شده است. بیش از ۴۰ بار تجدید چاپ کتاب، جذابیت مجموعه کتاب کاراگاه سیتو را به‌وضوح به تصویر می‌کشد. جملات ساده و حجم کم کتاب کارآگاه سیتو برای تقویت روخوانی و روان‌خوانی نوآموزان گزینه خوبی است و دانش‌آموزان را درگیر جملات سخت نمی‌کند. اگر فرزندتان به کتاب‌های کمیک و تصویری علاقه دارد، مجموعه کتاب خانه درختی نیز گزینه بسیار مناسبی برای او محسوب می‌شود.

سخنی با کودکان و نوجوانان؛ چرا باید کتاب های کارآگاه سیتو را بخوانید؟

بچه‌ها! داستان‌های کارآگاهی و معمایی را دوست دارید؟ از حل‌کردن پیچیده‌ترین پرونده‌های پلیسی لذت می‌برید؟ دیدن تصاویر رنگارنگ و جذاب شما برای شما جذابیت دارد؟ اگر پاسخ شما به این سوال‌ها «بله» است، کتاب کارآگاه سیتو بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. با خرید کتاب کارآگاه سیتو، پیچیده‌ترین پرونده‌های پلیسی را با او و دستیار چینی‌اش دنبال و حل کنید.

بچه‌ها! اگر به کتاب‌های معمایی علاقه دارید، مجموعه جذاب مدرسه جاسوسی نیز برای شما انتخابی بسیار مناسب است. در این مدرسه دانش‌آموزان در یک مدرسه ترفندهای جاسوسی را یاد می‌گیرند و به ماموریت‌های عجیب می‌روند.

گفتگو درباره کتاب کارآگاه سیتو با بچه‌‌ها

گفتگو کردن درباره کتاب های کارآگاه سیتو، تاثیر آن را بر ذهن کودکان و نوجوانان تثبیت می‌کند؛‌ بنابراین با پرسیدن سوالات زیر، ذهن او را به چالش بکشید:

  • می‌توانی خلاصه‌ای از مجموعه کتاب های کارآگاه سیتو به من بگویی؟
  • کدام شخصیت کتاب داستان کارآگاه سیتو را بیشتر دوست داشتی؟
  • اگر می توانستی به جای یکی از شخصیت ها باشی، کدام را انتخاب می‌کردی؟
  • چه چیزهایی از کارآگاه سیتو و دستیارش چین می‌‌ادو یاد گرفتی؟

پرسیدن این سوالات باعث می‌شود که فرزند کودک یا نوجوان شما به کتاب داستان کارآگاه سیتو بیشتر فکر کند و نظر خود را به‌راحتی بیان کند. علاوه‌بر خرید کتاب کاراگاه سیتو، خرید کتاب ماجرای سه پسر بچه را نیز از یاد نبرید. این مجموعه کتاب ماجراهایی متفاوت از سه پسر‌بچه که باید در هر قسمت یک معمای جدید را حل کنند به تصویر می‌کشد.

خرید کتاب کارآگاه سیتو در مجموعه کامل ۱۰ جلدی از فروشگاه بادبادک

خواندن کتاب کارآگاه سیتو با اتفاقات و شخصیت‌های جالبی که دارد، برای کودکان خالی از لطف نیست. متن کتاب داستان کارآگاه سیتو و استفاده از سبک کمیک، از جمله دلایل انتخاب این مجموعه تصویری برای کودکان کم‌خوان است.

کتاب‌ کاراگاه سیتو از انتشارات هوپا برای شروع کتابخوانی و بهبود مهارت روان‌خوانی دبستانی‌ها پیشنهاد می‌شود. در فروشگاه بادبادک می‌توانید این مجموعه را به‌صورت تک یا مجموعه ۱۰ جلدی کامل با تخفیف ویژه و کمترین هزینه ارسال خریداری کنید. برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می‌کنیم با شماره تلفن ۰۹۰۱۶۷۸۸۶۶۶ تماس بگیرید.

شخصیت‌های داستان

تصویر کارآگاه سیتو شخصیت کتاب کارآگاه سیتو
کارآگاه سیتو

کارآگاه سیتو یکی از بهترین کارآگاهان بخش پرونده‌های عجیب، مرموز و خیلی سخت است؛ درواقع بهترین کارآگاه! اما همیشه به فکر غذا است و اگر گرسنه باشد نمی‌تواند درست فکر کند، تصمیم بگیرد و حتی پرونده حل کند. یک ذره‌بین_تابه مخصوص هم دارد که همیشه درون آن غذا درست می‌کند!

تصویر چین‌می‌ادو شخصیت کتاب کارآگاه سیتو
چین‌می‌ادو

پلیس چین یکی از نیروهایش را فرستاده است تا مامور خوبی شود و او کسی نیست جز چین می‌ادو! فرمانده تروئنوس هم او را پیش کارآگاه سیتو می‌برد. چین‌ می‌ادو البته نوه امپراطور چین هم هست و اصلا برای همین همیشه لباس چینی مربوط به قرن 18 را می‌پوشد.

تصویر فرمانده تروئنوس شخصیت کتاب کارآگاه سیتو
فرمانده تروئنوس

فرمانده تروئنوس فرماندهی کالنتری مرکزی شهر و به نوعی رئیس کاراگاه سیتو است. همه پرونده‌هایی که سیتو و چین‌ می‌ادو به دنبال حل آن هستند را فرمانده به آن‌ها می‌سپارد.

سوالات متداول

1جلد کارآگاه سیتو 11 چه زمانی منتشر می‌شود؟

در‌حال حاضر، اخباری در‌خصوص نگارش و انتشار جلد یازدهم کاراگاه سیتو از سوی نویسنده اسپانیایی آن شنیده نشده است.

2آیا مجموعه کامل کتاب کارآگاه سیتو در فروشگاه بادبادک موجود است؟

بله؛ شما می‌توانید مجموعه کامل کتاب داستان کارآگاه سیتو از انتشارات هوپا را در سایت بادبادک خریداری کنید.

3کتاب کارآگاه سیتو برای چه سنی مناسب است؟

کتاب کارآگاه سیتو برای کودکان ۷ سال تا نوجوانان ۱۲ سال مناسب است و لحظاتی شاد و هیجان‌انگیز را برای آن‌ها به ارمغان می‌آورد.

سایر مجموعه‌های محبوب و دوست داشتنی هوپا

دسترسی سریع
خرید مجموعه
همه چیز از کودکی شروع می شود
logo-samandehi

©کلیه حقوق این وبسایت متعلق به بادبادک است.