بادبادک| وارد شوید| ثبت نام کنید

کلاس اولی کتاب اولی

نمایش 1–18 محصول از 20 محصول

داستان های جذاب و شیرین می توانند یکی از بهترین راه حل ها برای اموزش کودکان در زمینه های مختلف باشند. روخوانی و روان خوانی دانش آموزان کلاس اول دبستان نیز همواره یکی از مهمترین دغدغه های والدین و معلمین بوده است.کتاب کلاس اولی، کتاب اولی یکی از بهترین کتاب های داستان برای دانش آموزان کلاس اول است که منطبق بر کتاب فارسی اول دبستان توسط نشر افق منتشر شده است.

در ادامه به معرفی بیشتر این مجموعه پرداخته ایم.

کتاب کلاس اولی، کتاب اولی بهترین کتاب داستان روان خوانی ویژه اول دبستان

مجموعه کتاب اولی کلاس اولی در 20 جلد و در چهار سطح ساده تا سخت برای دانش آموزان کلاس اولی در قالب قصه های تصویری و جذاب منتشر شده است.

هر سطح این کتاب 5 جلد دارد که هر کدام قصه های جذاب و تصویری دارند که منطبق بر آموزش های فارسی اول دبستان است و مرحله به مرحله متن کتاب های از حالت ساده در می آیند و باعث تقویت هر چه بیشتر روخوانی در دانش آموزان می شود.

داستان های این مجموعه توسط بهترین نویسندگان ایران نوشته شده است و تلاش شده است به گونه ای باشد که روخوانی دانش آموزان را کاملا تقویت و تثبیت کند.

 

جمع بندی

در پایان باید گفت اگر به دنبال کتاب های داستان جذاب برای تقویت روخوانی دانش آموزان کلاس اول دبستان هستید، این مجموعه از بهترین کتاب های کشور است و مطمئنا با خرید آن، حس خوب خواندن را به فرزندان خود هدیه خواهید دادید و در کنار آن یکی از بزرگترین دغدغه های شما که روان خوانی و روخوانی فرزندتان است برطرف خواهد شد.

تمام کتاب های این مجموعه را می توانید از سایت خرید کتاب کودک و نوجوان بادبادک تهیه نمایید.

رفتن به بالای صفحه

فروشگاه اینترنتی بادبادک، مرکز خرید کتاب کودک و نوجوان از معتبرترین ناشرین در ایران می باشد که از سال 1396 فعالیت خود را آغاز کرده است. تمامی حقوق این سایت متعلق به بادبادک است.
Copyright © 2020 Badbaddak