کتاب قصه های خوب برای بچه های خوب

خرید کتاب قصه‌ های خوب برای بچه‌ های خوب

خرید مجموعه کامل کتاب قصه های خوب برای بچه های خوب

کتاب قصه های خوب برای بچه های خوب

خرید کتاب قصه‌ های خوب برای بچه‌ های خوب

نویسنده ناشر رده سنی
تصویر مهدی آذریزدی
نام نویسنده: مهدی آذریزدی
سال انتشار : 1335 تا کنون
جوایز : 3+ جایزه
تعداد جلد‌: 8 جلد
لوگو انتشارات امیر کبیر
نام انتشارات: امیرکبیر
سایز: رقعی
نوع جلد: شومیز
رده سنی کتاب
رده سنی: +9 سال
دسته بندی: داستان کودک و نوجوان
گروه سنی: ج، د، ه

قصه های خوب برای بچه های خوب (قصه های کلیله و دمنه)

قصه های خوب برای بچه های خوب 1

قصه هایی از کلیله و دمنه

جلد اول کتاب قصه‌ های خوب برای بچه‌ های خوب، 25 داستان منتخب از کلیکه و دمنه را به شکلی ساده و روان برای کودکان بیان کرده است. کلیله و دمنه از قدیمی‌ترین کتاب‌های ادبی با محتوای عبرت‌آموز و پندهای اخلاقی است.

قصه های خوب برای بچه های خوب (قصه های مرزبان نامه)

قصه های خوب برای بچه های خوب 2

قصه هایی از مرزبان نامه

مرزبان‌نامه اثری به زبان طبری است که پیشینه‌اش به دوران ساسانی باز می‌گردد. جلد دوم کتاب قصه‌ های خب برای بچه‌ های خوب شامل 21 قصه از بهترین داستان‌های مرزبان‌نامه به زبانی روان برای کودکان است که تاثیر بسزایی در تقویت روخوانی و روانخوانی آنان نیز دارد.

قصه های خوب برای بچه های خوب (قصه های سندباد نامه و قابوس نامه)

قصه های خوب برای بچه های خوب 3

قصه هایی از سندباد نامه و قابوس نامه

جلد سوم مجموعه کتاب قصه‌ های خوب برای بچه‌ های خوب شامل 24 قصه از بهترین داستان‌های سندبادنامه و قابوس نامه به زبانی ساده برای گروه سنی 9+ سال است. این دو کتاب از جذاب‌ترین آثار در زمینه ادبیات تعلیمی و داستان‌های حکمت‌آموز هستند. ماجرای تربیت فیل، میمون فضول و حکم قاضی از جذاب ترین داستان‌های قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب است.

قصه های خوب برای بچه های خوب (قصه های مثنوی مولوی)

قصه های خوب برای بچه های خوب 4

قصه هایی از مثنوی مولوی

مثنوی با اشعار زیبا، جز پر طرفدارترین آثار مولوی است. برگردان شعرها به نثر باعث می‌شود تا کودکان با علاقه بیشتری داستان‌های مثنوی را دنبال کنند و متن کتاب هم برایشان سخت نباشد. جلد چهارم کتاب قصه‌ های خوب برای بچه‌ های خوب شامل 21 قصه از بهترین داستان‌های مثنوی مولوی برای دانش‌آموزان است.

قصه های خوب برای بچه های خوب (قصه های قرآن کریم)

قصه های خوب برای بچه های خوب 5

قصه هایی از قرآن کریم

جلد پنجم کتاب قصه‌ های خوب برای بچه‌ های خوب شامل 18 قصه از بهترین قصه‌های قرآن به ویژه قصه‌های پیامبران را روایت می‌کند. داستان‌هایی ساده و شیرین برای کودکانی که به خواندن ماجراهای قرآنی و روایت‌های دینی علاقه دارند.

قصه های خوب برای بچه های خوب (قصه های شیخ عطار)

قصه های خوب برای بچه های خوب 6

قصه هایی از شیخ عطار

عطار از مشهورترین شاعرانی است که نه تنها شعرهایش حکیمانه است بلکه زندگی‌اش هم سراسر عبرت‌آموز است. نگاه عمیق و اخلاقی او به زندگی باعث می‌شود تا آثارش همواره مورد توجه بزرگسالان و نوجوانان قرار بگیرد. جلد ششم کتاب قصه‌ های خوب برای بچه‌ های خوب (مجموعه 8 جلدی) شامل 21 قصه از بهترین داستان‌های شیخ عطار است.

قصه های خوب برای بچه های خوب (قصه های گلستان و ملستان)

قصه های خوب برای بچه های خوب 7

قصه هایی از گلستان و ملستان

جلد هفتم قصه‌ های خوب برای بچه‌ های خوب شامل 15 قصه از بهترین داستان‌های گلستان سعدی است. گلستان سعدی یکی از کتاب‌های کم‌نظیری است که از دیرباز مورد اقبال واقع شده است و حتی امروزه هم طرفداران خودش را دارد. اگرچه همه آثار سعدی شیرین‌اند اما ممکن است کودکان در خواندن متن کتاب گلستان با مشکل روبرو باشند. از این رو پیشنهاد ما به شما خرید قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب 7 (قصه‌هایی از گلستان و ملستان) است.

قصه های خوب برای بچه های خوب (قصه های چهارده معصوم)

قصه های خوب برای بچه های خوب 8

قصه هایی از چهارده معصوم

مطالعه داستان‌هایی که همگی ریشه در واقعیت و الگوهای دینی دارد، خالی از لطف نیست. در این جلد منتخبی از جذابترین قصه های چهارده معصوم و بیانی شیرین آورده شده است. همین باعث می‌شود تا مخاطب نوجوان نه تنها ازخواندن ماجرا‌ها خسته نشده و با علاقه به سراغ قصه بعدی برود. جلد هشتم قصه‌های خوب برای بچه های خوب شامل 152 قصه از حکایت‌های جذاب و آموزنده معصومین برای گروه سنی 9+ سال است.

مجموعه کتاب‌های قصه‌ های خوب برای بچه‌ های خوب یکی از مجموعه داستان‌های عبرت‌آموز و جذاب برای کودکان و نوجوان است که اگرچه قدمت طولانی دارد و اما در نوع خود بی‌نظیر است. مهدی آذریزدی پدر ادبیات کودک ایران نویسنده این مجموعه محبوب است.این کتاب  یکی از پرفروش‌ترین کتاب داستان‌های کودک ایرانی است که توسط نشر امیرکبیر برای گروه سنی 9+ سال منتشر‌‌‌ شده است. سادگی، تنوع ماجراها، عبرت آموزی و لحن صمیمانه از علل انتخاب این مجموعه داستان برای کودک و نوجوان است.

اگر به دنبال محبوب‌ترین مجموعه کتاب داستان ایرانی هستید، خرید قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب را به شما پیشنهاد می‌کنیم. در سایت تخصصی کتاب کودک و نوجوان بادبادک امکان خرید کتاب داستان کودکانه و سفارش مجموعه کامل کتاب قصه‌ های خب برای بچه‌ های خوب با قیمت مناسب و کمترین هزینه ارسال فراهم شده است.

داستان کتاب‌ قصه‌ های خوب برای بچه‌ های خوب چیست؟

کتاب قصه های خوب برای بچه های خوب از تنوع محتوای نسبتاً زیادی برخوردار است. هر جلد از این مجموعه کتاب بازنویسی کتاب های کهن ایرانی به زبانی ساده و روان برای کودکان و نوجوانان است.
تفاوت ماجراها که گاهی عبرت‌آموز، گاهی نمادین و بعضی اوقات تخیلی هستند، باعث دوری ذهن از یکنواختی می‌شود. کتاب‌های این مجموعه توسط مهدی آذریزدی بازنویسی شده است تا کودکان با مشهورترین و محبوب‌ترین داستان‌های کهن ایرانی آشنا شوند.

جلد اول مجموعه کتاب‌های قصه‌ های خوب برای بچه‌ های خوب، 25 داستان منتخب از کلیکه و دمنه، جلد دوم21 قصه از بهترین داستان‌های مرزبان‌نامه،جلد سوم 24 قصه از بهترین داستان‌های سندبادنامه و قابوس نامه، جلد چهارم 21 قصه از بهترین داستان‌های مثنوی مولوی، جلد پنجم 18 قصه از بهترین قصه‌های قرآن به ویژه قصه‌های پیامبران ،جلد ششم 18 قصه از بهترین قصه‌های قرآن به ویژه قصه‌های پیامبران، جلد هفتم 15 قصه از بهترین داستان‌های گلستان سعدی، جلد هشتم 152 قصه از حکایت‌های جذاب و آموزنده از ائمه و معصومین را به شکلی ساده و روان برای کودکان بیان کرده است.

ارزش های آموزشی کتاب‌ قصه‌ های خوب برای بچه‌ های خوب

بازگردانی داستان های کهن ایرانی به نثر ساده و روان تاثیر بسزایی در تقویت روخوانی و روانخوانی آنان به ویژه کلاس اولی‌ها و دومی‌ها نیز دارد.برگردان شعرها به نثر باعث می‌شود تا کودکان با علاقه بیشتری داستان‌های کهن ایرانی را دنبال کنند و متن کتاب هم برایشان سخت نباشد و از کودکی با آثار فاخر ایرانی مانند کتاب کلیله و دمنه آشنا باشند.

سخنی با پدر و مادر، چرا مجموعه کتاب‌ قصه‌ های خوب برای بچه‌ های خوب را بخریم؟

قصه های متنوع، اصالت داستان ها و استفاده از منابع ادبی کهن از جمله مهم ترین مزیت‌های خواندن قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب است. متن کتاب قصه‌ های خوب با توجه به سادگی، روانی و لحن صمیمانه‌ای که دارد که برای تشویق کودکان و نوجوانان به مطالعه هم مناسب است.

علاوه‌براین اگر فرزند شما علاقمند به مطالعه کتاب‌های کهن ایرانی علاقمند است پیشنهاد می‌کنیم کتاب قصه های تصویری شاهنامه را نیز مشاهده کنید. در فروشگاه بادبادک می‌توانید انواع کتاب داستان تاریخی برای کودکان در جهت علاقمندی فرزندتان به مطالعه را تهیه کنید.

سخنی با کودک و نوجوان، چرا کتاب‌ قصه‌ های خوب برای بچه‌ های خوب را بخوانیم؟

تنوع داستان های این مجموعه کتاب زیاد است، همین باعث می‌شود تا شما کودکان و نوجوان عزیز نه تنها از خواندن ماجرا‌ها خسته نمی‌شوید بلکه با اشتیاق و علاقه به سراغ قصه بعدی می‌روید.

قصه‌ های خوب برای بچه‌ های خوبِ مهدی آذر یزدی از پرفروش‌ترین کتاب داستان‌های ایرانی‌ست.

مطالعه کتاب قصه‌ های خوب برای بچه‌ های خوب به چه کسانی توصیه می‌شود؟

کتاب قصه‌ های خوب برای بچه‌ های خوب به عنوان یکی از پرفروش‌ترین کتاب داستان‌های کودکانه ایرانی است که توسط نشر امیرکبیر برای گروه سنی 9+ سال منتشر‌‌‌ شده است. سادگی، تنوع ماجراها، عبرت آموزی و لحن صمیمانه از علل انتخاب این مجموعه داستان برای کودک و نوجوان است.

اگر به دنبال محبوب‌ترین مجموعه کتاب داستان ایرانی هستید، خرید قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب را به شما پیشنهاد می‌کنیم. در سایت تخصصی کتاب کودک و نوجوان بادبادک امکان تهیه انواع کتاب داستان کهن کودکانه و سفارش کتاب قصه‌ های خب برای بچه‌ های خوب با قیمت مناسب و کمترین هزینه ارسال فراهم شده است.

در مورد کتاب قصه‌ های خوب گفت‌و‌گو کنید

بعد از مطالعه کتاب، کودکان و نوجوانان می‌توانند با دوستان و همکلاسی‌ها یا با والدین خود در مورد اتفاقات مختلفی که در داستان مطرح می‌شود گفت‌و‌گو کنند.

  1. خلاصه یکی از داستان های قصه های خوب برای بچه های خوب را توضیح دهید.
  2. مطالعه کدام یک از این 8 جلد را بیشتر دوست داشتید؟
  3. درباره مولوی یا مولانا چه می‌دانید؟ چند مورد از اشعار او را حفظ هستید؟

معرفی جوایز مجموعه کتاب‌های قصه‌ های خوب برای بچه‌ های خوب

این کتاب برای اولین بار سال 1335 منتشر شده و تا الان بیشتر از 80 بار تجدید چاپ شده است. آذر یزدی جایزهٔ یونسکو و نیز جایزهٔ سلطنتی کتاب سال را پیش از انقلاب ۱۳۵۷ دریافت کرده بود و سه کتاب او توسط شورای کتاب کودک به‌عنوان کتاب برگزیدهٔ سال انتخاب شد.

خرید اینترنتی کتاب قصه‌ های خوب برای بچه‌ های خوب با قیمت مناسب از فروشگاه بادبادک

برای خرید کتاب قصه های خوب برای بچه های خوب به صورت مجموعه کامل با قیمت مناسب و کمترین هزینه ارسال می‌توانید همین حالا از طریق سایت بادبادک اقدام کنید. برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می‌کنیم که با شماره تلفن ۰۹۰۱۶۷۸۸۶۶۶ تماس بگیرید.

سوالات متداول

1رده سنی کتاب قصه های خوب برای بچه های خوب چیست؟

خرید کتاب قصه های خوب برای بچه های خوب برای گروه سنی 9+ سال مناسب است.

2آیا امکان خرید تکی جلدهای کتاب وجود دارد؟

بله این مجموعه کتاب شامل 8 جلد است که امکان خرید آن به صورت تکی هم وجود دارد، اما شما می‌توانید با خرید مجموعه کامل  این کتاب از 10 درصد تخفیف ویژه برخوردار شوید.

3موضوع کتاب قصه های خوب برای بچه های خوب چیست؟

این مجموعه از تنوع محتوای نسبتاً زیادی برخوردار هست. این مجموعه شامل قصه هایی از کلیله و دمنه،مرزبان نامه،سند بادنامه و قابوس نامه،قران کریم،مثنوی مولوی، شیخ عطار، گلستان سعدی و چهرده معصوم است.

4نویسنده کتاب قصه های خوب برای بچه های خوب چه کسی است؟

مهدی آذریزدی پدر ادبیات کودک ایران نویسنده این مجموعه محبوب است.

سایر داستان‌های محبوب و پرفروش ایرانی برای کودکان

دسترسی سریع
خرید مجموعه
همه چیز از کودکی شروع می شود
logo-samandehi

©کلیه حقوق این وبسایت متعلق به بادبادک است.