محصول به سبد خرید اضافه شد
0
بادبادک| وارد شوید| ثبت نام کنید

انتشارات قدیانی

نمایش 1–18 محصول از 897 محصول

شروع فعالیت های انتشارات قدیانی از سال 1348 با تاسیس مغازه ای کوچک در غرب تهران بوده است.کتابفروشی کوچکی در ملک پدری که زمینه ساز تاسیس بزرگترین ناشر کودک و نوجوان در کشور شد.

 

انتشارات قدیانی از چه سالی فعالیت خود را آغاز کرد؟

از 1355 فعالیت رسمی نشر قدیانی با عضویت در اتحادیه ناشران و کتابفروشان آغاز شد. در ابتدای کار جناب آقای نادر قدیانی، موسس نشر بر انتشار آثاری در حوزه کودک و نوجوان و با عنوان “کتاب های بنفشه” متمرکز شد. هم اکنون نیز خیلی از مخاطبین این نشر را نیز با کتاب های بنفشه می شناسند.

اما در ادامه مسیر به دلیل افزایش و گستردگی آثار و تنوع آثار و انتشارات قدیانی فعالیت های کودک و خردسال خود را به کتاب های بنفشه محدود کرد و کتاب های مختص نوجوانان را با آرم نشر قدیانی عرضه کردند.

طی بیش از 50 سال فعالیت، بیش از 2900 عنوان کتاب توسط نشر قدیانی منتشر شده است.

حوزه فعالیت نشر قدیانی در چه زمینه هایی است؟

نشر قدیانی بیشترین تمرکز کاری خود را در این سال ها بر حوزه کتاب های خردسال، کودک و نوجوان معطوف کرده است. هر چند کتاب های متعددی را برای بزرگسالان نیز منتشر کرده اند.

افتخارات نشر قدیانی؛ بزرگترین و معتبرترین انتشارات کودک و نوجوان کشور

انتشارات کودک و نوجوان قدیانی در طی 50 سال فعالیت خود توانسته است عناوین متعدد را به دست آورد، تا جایی که این نشر هم اکنون بزرگترین و معتبرین انتشارات در حوزه کتاب های کودک و نوجوان محسوب می شود. در ادامه برخی از این عناوین ذکر شده است:

. یازده دوره ناشر نمونه کشوری به انتخاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

. چهار دوره ناشر تقدیری کشور

. ناشر برگزیده 6 دوره جشنواره کتاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

. معرفی و برگزیده شدن بیش از 1400 اثر به عنوان کتاب های مناسب و مرتبط با محتوای کتاب های درسی، در کتابنامه های رشد آموزش و پرورش

. و ده ها عنوان دیگر در جشنواره های مختلف

همچنین 6 کتاب از آثار انتشارات قدیانی به عنوان کتاب سال انتخاب شده اند.

رفتن به بالای صفحه

فروشگاه اینترنتی بادبادک، مرکز خرید کتاب کودک و نوجوان از معتبرترین ناشرین در ایران می باشد که از سال 1396 فعالیت خود را آغاز کرده است. تمامی حقوق این سایت متعلق به بادبادک است.
Copyright © 2020 Badbaddak