بادبادک| وارد شوید| ثبت نام کنید

انتشارات مهرسا

نمایش 1–18 محصول از 90 محصول

انتشارات مهرسا در سال 1390 متولد شده است و هدف اصلی آن ارتقا توانمندی های مغزی کودکان و نوجوانان و همینطور بزرگسالان است.

برای آشنایی بیشتر با این نشر دوست داشتنی با بادبادک همراه باشید.

 

کتاب باشگاه مغز انتشارات مهرسا

محبوب ترین کتاب نشر مهرسا را می توان مجموعه کتاب های باشگاه مغز دانست. مجموعه ای 4 جلدی و جذاب و که در هر جلد روی توانمندسازی یکی از مهمترین مهارت های مورد نیاز افراد دست گذاشته است.

جلد اول این مجموعه به دنبال توانمندسازی ذهن در هفت حيطه ى شناختى مهم حافظه، توجه، مهارت هاى بصرى -فضايى، حل مساله و منطق، مهارت هاى محاسباتى، بازشناسى چهره و احساسات و مهارتهاى كلامى است.

تمرینات جلد دوم باشگاه مغز برمحور تمرکز و توجه است.و جلد سوم این مجموعه در مورد حافظه و یادگیری است.

باشگاه مغز 4 نیز در مورد مدیریت و کنترل است.

پس از استقبال بی نظیر از مجموعه باشگاه مغز، این نشر این مجموعه را برای سنین 4 تا 8 سال با عنوان باشگاه مغز کودکان در سال 1399 منتشر کرد.

 

 کتاب های مهارت زندگی نشر مهرسا

انتشارات مهرسا همینطور در حوزه “کتاب های مهارت پروری کودکان” و “کتاب های فرزند پروری” نیز کتاب های بسیار قوی و مناسبی منتشر کرده است. مجموعه هایی نظیر “چی شبیه چیه؟”، کتاب هایی در حوزه مدیریت احساسات کودکان در مسئله اضطراب جدایی و طلاق با عنوان شبکه نامرئی و طناب نامرئی و … که طرفداران زیادی دارند.

 

خرید کتاب های انتشارات مهرسا

برای خرید کتاب های نشر مهرسا میتوانید کتاب های مورد نظر خود را به سبد خرید خود اضافه نمایید.

شما میتوانید تمام کتاب های مد نظر خودتان از این نشر را از سایت کتاب کودک و نوجوان بادبادک تهیه نمایید.

رفتن به بالای صفحه

فروشگاه اینترنتی بادبادک، مرکز خرید کتاب کودک و نوجوان از معتبرترین ناشرین در ایران می باشد که از سال 1396 فعالیت خود را آغاز کرده است. تمامی حقوق این سایت متعلق به بادبادک است.
Copyright © 2020 Badbaddak