بادبادک| وارد شوید| ثبت نام کنید

انتشارات فنی ایران (انتشارات نردبان)

نمایش 1–18 محصول از 145 محصول

انتشارات فنی ایران (انتشارات نردبان) فعالیت های خود را از سال 1360 آغاز کرده است.

واحد کودک و نوجوان انتشارات فنی ایران به اسم کتاب های نردبان شناخته می شود. این انتشارات در سال های اخیر کتاب های بسیار زیادی در حوزه کتاب های مهارت زندگی، محیط زیست، علم آموزی و … منتشر کرده است و بعضی از کتاب های آن دارای نرم افزار واقعیت افزوده است و به نوعی می توان گفت دامنه فعالیت این نشر از انتشار کتاب کودکان و آموزش های پیش از دبستان، به حوزه دیجیتال هم گسترش پیدا کرده است. در ادامه با این نشر بیشتر شویم:

کتاب های پیش دبستانی انتشارات فنی

انتشارات فنی ایران (کتاب های نردبان) کتاب های متنوعی برای گروه سنی پیش از دبستان منتشر کرده است. کتاب هایی جذاب در موضوعات مختلف که مفاهیم مختلف را به کودکان آموزش داده است. از جمله کتاب های کار کومن، مجموعه کتاب های علوم و ریاضی، کتاب زبان آموزی و …

 

کتاب آموزش مهارتهای زندگی به کودکان

انتشارات فنی ایران یکی از پیشروترین ناشرین در زمینه انتشار کتاب‌های مهارت‌های زندگی کودکان و نوجوانان می باشد و تاکنون کتاب های متعددی را در این زمینه منتشر کرده است. کتاب های جذابی مانند مجموعه کتاب تامی الاغه، ماجرای خرگوش کوچولو، ماجراهای کریتر، کارت مهارت های زندگی و …

 

افتخارات انتشارت نردبان

این انتشارات تاکنون 4 دوره به عنوان ناشر برگزیده جشنواره رشد شده است و برنده دو دوره جایزه کتاب سال و برنده جایزه ملی محیط زیست ایران شده است.

بسیاری از کتاب های این نشر مورد تایید سازمان بهزیستی برای مهدهای سراسر کشور است.

 

 

رفتن به بالای صفحه

فروشگاه اینترنتی بادبادک، مرکز خرید کتاب کودک و نوجوان از معتبرترین ناشرین در ایران می باشد که از سال 1396 فعالیت خود را آغاز کرده است. تمامی حقوق این سایت متعلق به بادبادک است.
Copyright © 2020 Badbaddak