بادبادک| وارد شوید| ثبت نام کنید

نشر افق

نمایش 1–18 محصول از 242 محصول

نشر افق بیش از 30 سال است که در حوزه انتشار کتاب فعالیت دارد و بیش از 1500 عنوان کتاب برای دوستداران کتاب به ویژه گروه خردسال، کودک و نوجوان منتشر کرده است.

این نشر تا کنون بیش از 8 مرتبه به عنوان ناشر برگزیده و تقدیری کشور در حوزه کودک و نوجوان شده است و بیش از 200 عنوان از کتاب های افق، از سوی نهادهای ایرانی و خارجی برگزیده و تقدیر شده است.

 

کتاب های کودک و خردسال نشر افق

کتاب های کودک و خردسال نشر افق با اسم کتاب های فندق منتشر می شوند.

از محبوبترین کتاب های فندق می توان به مجموعه می می نی (شعرهای ناصر کشاورز برای حل مشکلات رفتاری کودکان)، رمان 13 جلدی جودی دمدمی و …  کارآگاه ماریلا، مجموعه تام گیتس و … اشاره کرد که از پر طرفدارترین کتاب ها در نمایشگاه کتاب سال 98 بوده است که مورد توجه کودکان و خانواده ها قرار گرفته است.

 

رمان های نشر افق (کتاب های نشر افق برای نوجوانان)

انتشارات افق دارای کتاب های جذاب بسیار زیادی برای نوجوانان است. بسیاری از رمان های نوجوان انتشارات افق، دارای جوایز متعدد بین المللی است و برای دوست داران رمان و داستان های بلند، کتاب های این نشر می تواند انتخاب مناسبی باشد.

از کتاب های نوجوان نشر افق می توان به رمان های مجموعه ای جذابی مانند مجموعه سه جلدی دروازه مردگان، مجموعه 3 جلدی دونده هزار تو، مجموعه آرتمیس فاول، مجموعه تاریخ ترسناک و رمان های تک جلدی مانند ماتیلدا، اسب جنگی، شگفتی، شجاع مثل تو، سه بار خوش شانسی و … اشاره کرد، که طرفداران بسیار زیادی دارد.

 

رمان های جاویدان جهان نشر افق

نشر افق همینطور مجموعه ای جذاب و بسیار زیبا را در قطع جیبی و چاپ طلاکوب از رمان مشهور و جاویدان جهان با ترجمه هایی بسیار عالی منتشر کرده است که یکی از محبوبترین مجموعه کتاب های این نشر است.

رمان هایی مانند داستان دو شهر، رمان کلبه عمو تام، رمان بی خانمان، رمان مزرعه حیوانات و … که از مشهورترین و ماندگارترین آثار ادبیات دنیا به حساب می آیند.

 

بهترین کتاب های نشر افق

انتشارات افق در 30 سال گذشته کتاب های پر شماری را منتشر کرده است که انتخاب بهترین کتاب از بین آن واقعا سخت است. بسیاری از رمان های این نشر دارای جوایز متعدد بین المللی است و از این رو انتخاب بهترین کتاب از میان آن ها واقعا کار سختی است و بسته به ذائقه مخاطب متفاوت است.

اما به صورت کلی می توان گفت کتاب هایی همچون جودی دمدمی، می می نی، رمان های جاویدان و عاشقانه های کلاسیک، مجموعه کتاب های رولد دال و … از پرفروش های نشر افق به حساب می آیند.

 

جمع بندی

در پایان اشاره به این نکته ضروری است که نشر افق یکی از معدود ناشران پیشگام و پیگیر رعایت کپی رایت در ایران و از بنیان‌گذاران و اعضای انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک ایران است.

رفتن به بالای صفحه

فروشگاه اینترنتی بادبادک، مرکز خرید کتاب کودک و نوجوان از معتبرترین ناشرین در ایران می باشد که از سال 1396 فعالیت خود را آغاز کرده است. تمامی حقوق این سایت متعلق به بادبادک است.
Copyright © 2020 Badbaddak