کتاب نجات ارداس

خرید مجموعه کامل کتاب نجات ارداس با 10 درصد تخفیف

مجموعه کتاب نجات ارداس

کتاب نجات ارداس

خرید مجموعه کامل کتاب نجات ارداس با 10 درصد تخفیف

نویسنده انتشارات رده سنی
نام نویسندگان
نام نویسنده شانون هیل، مری لو و ...
مترجم مریم محرابیان
تعداد جلد 7 جلد
کتاب های انتشارات پرتقال
نام انتشارات پرتقال
سایز رقعی
جلد شومیز
جوایز: نامزد دریافت 1 جایزه
رده سنی کتاب
رده سنی 12+ سال
دسته بندی رمان نوجوان
ویژگی فانتزی
گروه سنی ج، د، ه

کتاب نجات ارداس 1 (کتاب ماجرجویی تخیلی از نشر پرتقال)

کتاب نجات ارداس 1

وحشی های رام

تیمی چهار نفره راهی سفری عجیب می‌شوند و تنها راه نجات شهرشان، موفقیت در مبارزه ای بی سابقه است.

کتاب نجات ارداس 2 (کتاب ماجرجویی تخیلی از نشر پرتقال)

کتاب نجات ارداس 2

تسخیر شده

گروه چهار قهرمان باید خیلی سریع به یورا برسند و هیولا را به چنگ آورند وگرنه همه چیز به ضررشان تمام می‌شود.

کتاب نجات ارداس 3 (کتاب ماجرجویی تخیلی از نشر پرتقال)

کتاب نجات ارداس 3

پیوندهای خونی

پیدا کردن سومین طلسم برای شکست نیروهای اهریمنی آن هم در جنگلی ناشناس کار ساده‌ای نیست.

کتاب نجات ارداس 4 (کتاب ماجرجویی تخیلی از نشر پرتقال)

کتاب نجات ارداس 4

آتش و یخ

دهکده‌ای یخ زده، شکارچیانی گرسنه و مهاجمانی پلید، دست‌به‌دست هم داده‌اند تا جادوی درون متلاشی شود.

کتاب نجات ارداس 5 (کتاب ماجرجویی تخیلی از نشر پرتقال)

کتاب نجات ارداس 5

خیانت بزرگ

بچه‌ها با وجود یک خیانت‌کار می‌توانند در یافتن بقیه طلسم‌ها موفق باشند یا در دام کُشنده‌ها گرفتار می‌شوند؟

کتاب نجات ارداس 6 (کتاب ماجرجویی تخیلی از نشر پرتقال)

کتاب نجات ارداس 6

جنگ های نفس گیر

طلسم طلایی در دست متفاوت‌ترین حاکم جهان یعنی کابارو است و گروه باید به هر روشی آن را تصاحب کنند.

کتاب نجات ارداس 7 (کتاب ماجرجویی تخیلی از نشر پرتقال)

کتاب نجات ارداس 7

درخت ابدی

گروه قهرمانان در آخرین نبرد خود باید اهریمن را شکست داده و سرزمینشان را نجات دهند.

در قلمرو ارداس و سرزمین آیو هنوز هستند کسانی که با حیوان درونشان ارتباط دارند. پلنگ، کبوتر یا خرس فرق نمی‌کند، مهم این است که نیروهای اهریمنی در تلاش برای نابودی آخرین بازماندگان هستند. اگر داستا‌ن‌های بلند و فانتزی را دوست دارید پس مجموعه نجات ارداس به عنوان کتابی پرفروش و محبوب را از دست ندهید.

معرفی کتاب نجات ارداس، رمان فانتزی از نشر افق

اگر به نیروی حیوان درون و طلسم‌های جادویی باور دارید پس انتخاب این رمان برایتان خالی از لطف نیست. کلی سرزمین عجیب و ناشناخته  که با گروه قهرمانان به دنیای آن‌ها سفر می‌کنید و گاهی اوقات از ترس میخکوب می‌شوید.

این مجموعه یکی از پروفروش‌ترین کتاب‌های فانتزی به گزارش نیویورک تایمز و نامزد دریافت جایزه در سال 2015 بوده است.

مجموعه کتابهایی دنباله دار و تخیلی با فضاسازی پر شور توسط نشر پرتقال به چاپ رسیده است. نمونه‌ای از ماجراجویی‌های بی نظیر در گرداگرد قلمرو ارداس که گاهی شما را شگفت زده می‌کند و گاهی از ترس به لرزه می‌اندازد. اگرچه هر جلد طولانی و پر حجم است اما سبک داستان به گونه‌ای است که شما را کنجکاو می‌کند تا هرچه زودتر گره قصه را بگشایید و با راه حل‌های عجیب بچه‌ها آشنا شوید.

کتاب نجات ارداس چند جلد است؟

هفتگانه‌ای بی نظیر که با اقتباس از آن انیمیشن و فیلم نجات ارداس نیز ساخته شد. اما ورق زدن کتاب و دلسپردن به خیالات هیجان انگیز چیزی است که تنها با کتاب خواندن حاصل می‌شود. با ما همراه باشید تا خلاصه‌ای از داستان‌های ارداس و قهرمانان شجاعش را با شما به اشتراک بگذاریم.

  • کتاب نجارت ارداس 1 – وحشی های رام

میلین، کانر، رولان و ابک یک نیروی اسرار آمیز دارند که مسئولیت سختی را بر عهده شان گذاشته است. حیوان درون در سرزمین‌های باستانی هنوز وجود دارد  می‌تواند پیروزی نیروی‌های خیر را تضمین کند. یک تیم چهار نفره راهی سفری پر از عجایب می‌شوند و تنها راه نجات شهرشان، موفقیت در این هیاهوی بی سابقه است.

اگر به مجموعه رمان‌های فانتزی به سبک کمیک علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم صفحه کتاب ایلیا را در سایت بادبادک مشاهده کنید. کتاب کمیک ایلیا  تولد یک قهرمان داستان نجات شهر به دست پسری نوجوان است.

  • کتاب نجارت ارداس 2 – تسخیر شده

از یورا خبرهای هیجان انگیز و عجیبی به گوش می‌رسد. گروه چهار قهرمان باید خیلی سریع به یورا برسند و هیولا را به چنگ آورند. بلعنده فرصت مناسب را پیدا کرده و می‌خواهد ارداس را نابود کند. اینجاست که حیوان درون به کمک تیم چهارنفره از بچه‌ها می‌آید و باید از پس عملیات تیمی برآیند.

  • کتاب نجارت ارداس 3 – پبوند های خونی

میان انسان‌ها و حیوان‌ها رشته‌ای جادویی است که ارتباطشان را محکم می‌کند و نیروهای اهریمنی در تلاش برای نابودی این نیرو هستند. شنل سبزها بی وقفه به راهشان ادامه می‌دهند اما میلین برای رهایی پدرش گروه را ترک می‌کند. پیدا کردن سومین طلسم آن هم در جنگلی ناشناس کار ساده‌ای نیست.

از دیگر رمان‌های محبوب دنیا در ژانر فانتزی می‌توان به کتاب دونده هزارتو اشاره کرد. مجموعه‌ای پنج جلدی که برنده جوایز مختلف شده است و به اقتباس از آن فیلم سینمایی نیز ساخته شده است.

  • کتاب نجات ارداس 4 – آتش و یخ

دهکده‌ای یخ زده، شکارچیانی گرسنه و مهاجمانی پلید، دست‌به‌دست هم داده‌اند تا جادوی درون متلاشی شود. تنها شنل سبزها هستند که می‌تواند با قدرت حیوان درون، نیروی شیطانی را نابود کنند. به دست آوردن طلسم‌ها و کشف حقیقت کار آسانی نیست مخصوصاٌ وقتی که مهاجمان در تعقیبتان باشند و زمان را از دست داده باشید. حالا در دهکده‌ای عجیب و ساکت چگونه می‌تواند طلسم را یافت؟

  • کتاب نجارت ارداس 5 – خیانت بزرگ

میلین، کانر، رولان و ابک به سراسر جهان سر کرده‌اند اما مهاجمان دست از تعقیبشان برنمی‌دارند. عجیب اینجاست که نیروهای اهریمنی هر لحظه از جایشان اطلاع دارد، حالا به نظر می‌رسد خائنی در بین بچه‌هاست. کسی که همه اسرار را فاش کرده و در ظاهر یک دوست دلسوز است. بچه‌ها با وجود یک خیانت‌کار می‌توانند در یافتن بقیه طلسم‌ها موفق باشند یا در دام کُشنده‌ها گرفتار می‌شوند؟

  • کتاب نجات ارداس 6 – جنگ های نفس گیر

طلسم طلایی در دست متفاوت‌ترین حاکم جهان است. کابارو به عنان شیر بزگ با حرصی زیاد از قلمرو و طلسمش مراقبت می‌کند. هیچکس تا حالا طلسم زرین را ندیده و از جایگاهش باخبر نیست. ورود به سرزمین کابارو تنها با اتحاد و همدلی ممکن است اما گروه از هم پاشیده آن اشتیاق سابق وجود ندارد. در قلمرو جانوران، پیروزی یک رویاست.

اگر به رمان‌های فانتزی و افصون‌گری علاقه‌ دارید پیشنهاد می‌کنیم صفحه کتاب سیپتیموس هیپ را نیز در سایت بادبادک مشاهده کنید.

  • کتاب نجات ارداس 7 – درخت ابدی

سفر دور و دراز در سراسر قلمرو به پایان رسیده و بچه‌ها خاطرات خوب و بدشان را مرور می‌کنند. حالا گروه قهرمانان در آخرین نبرد خود باید اهریمن را شکست بدهد و سرزمین را نجات دهند. حیوان درون و پیوند خونی نیروی ویژه ای به گروه چهار نفره داده بود تا با مقاومت و امید به راهشان ادامه دهند. اما حالا به شجاعت و زیرکی نیاز دارند تا با دشمنی قدیمی روبرو شوند. آن‌‌ها تنها یک شانس برای شکست او دارند؛ در غیر این صورت تمام دنیا از بین خواهد رفت. سرانجام این آخرین نبرد در زمان‌های گمشده چیست.

این جلد آخرین جلد از مجموعه نجات ارداس است. اگر پس از این به دنبال مجموعه‌‌ای جذاب برای مطالعه می‌گردید، پیشنهاد می‌کنیم صفحه کتاب مایکل وی را مشاهده کنید. رمانی بسیار جذاب که آن را با هری پاتر مقایسه می‌کنند.

خرید مجموعه کامل کتاب نجات ارداس  با قیمت مناسب از سایت بادبادک

تحریک حس ماجراجویی، شجاعت و دلاوری در مخاطبین توام با ریزبینی از ویژگی های مثبت این محصول است. علاوه بر این می توان به تقویت خیال پردازی و روحیه کار تیمی به عنوان عنصری مطلوب در رمان نجات ارداس اشاره کرد. روحیه از خود گذشتگی، اعتماد به نفس در کنار پشتکار و امید برای نجات سرزمین به خوبی در داستانهای نجات ارداس به چشم می خورد. شما عزیزان می‌توانید تمام جلدهای این مجموعه را با قیمت مناسب از کتاب بادبادک تهیه کنید.

راهنمای خرید کتاب نجات ارداس

1کتاب نجات ارداس چند جلد است؟

این مجموعه در 7 جلد توسط نشر افق منتشر شده است. شما عزیزان می‌توانید تمام جلدهای این مجموعه را با قیمت مناسب و کمترین هزینه ارسال از سایت کتاب بادبادک تهیه کنید.

2آیا جلدهای کتاب نجات ارداس را باید به ترتیب خواند؟

بله، بهتر است مطالعه این مجموعه از جلد 1 شروع شود.

سایر رمان‌های پرفروش دنیا برای نوجوانان

دسترسی سریع
خرید مجموعه
همه چیز از کودکی شروع می شود
logo-samandehi

©کلیه حقوق این وبسایت متعلق به بادبادک است.