کتاب جنگاوران جوان

خرید مجموعه کتاب جنگاوران جوان اثر جان فلنگن

کتاب جنگاوران جوان

خرید مجموعه کتاب جنگاوران جوان اثر جان فلنگن

نویسنده انتشارات رده سنی
تصویر جان فلانگن نویسنده مجموعه کتاب های جنگاوران جوان
نام نویسنده : جان فلانگن
سال انتشار : 1400
جوایز : 4
تعداد جلد‌: 11 جلد
لوگو انتشارات افق
نام انتشارات : نشر افق
مترجم : مسعود ملک‌یاری
سایز : 21*14.8
جلد ‌: شومیز
رده سنی کتاب
رده سنی : +10
دسته بندی : رمان فانتزی
ویژگی : ماجراجویی
گروه سنی : گروه سنی د, گروه سنی ه

لیست کتاب‌ها

کتاب جنگاوران جوان 1 (ویرانه‌های گورلان)

جنگاوران جوان 1

ویرانه های گورلان

رنجرها کسانی هستند که آموزش می‌بینند تا هر زمان که لازم شد نیروهای اهریمنی را نابود کنند. ویل نوجوانی که از این نگهبانان شجاع دل خوشی نداشت حالا که خودش یک شاگرد رنجر تازه‌کار شده، نظرش کلی تغییر کرده است. جادوگر کوهستان باران با نقشه‌ای جدید سعی در نابودی قلمرو دارد و یک نفر باید نقشه‌هایش را خراب کند. آیا ویل می‌تواند همان فرد باشد؟

کتاب جنگاوران جوان 2 (پل آتشین)

جنگاوران جوان 2

پل آتشین

مورگاراث پانزده سال از عمرش را صرف طراحی نقشه‌ای کرد تا با قدرت آرالوئن را نابود کند. حالا وقت عملی کردن این نقشه رسیده است. آیا ویل جوان و هوراس توان مقابله با او را دارند؟ شکست نیروهای دشمن به این سادگی‌ها هم نیست.

کتاب جنگاوران جوان 3 (سرزمین یخ‌زده)

جنگاوران جوان 3

سرزمین یخ زده

نقشه اهریمنی مورگاراث با موفقیت روبرو می‌شود و رنجرهای جوان هم با بدشانسی اسیر سرزمین یخی هستند. هالت و هوراس برای نجات دوستانشان وارد میدان نبرد می‌شوند؛ حتی اگر قرار باشد فرمان پادشاه را نادیده بگیرند.

کتاب جنگاوران جوان 4 (نبرد اسکاندیا)

جنگاوران جوان 4

نبرد اسکاندیا

ویل به تنهایی موفق به فرار از چنگال اسکاندیایی‌ها می‌شود و باید نقشه‌ای برای نجات دوستش بکشد. از طرفی دشمن آنقدر قوی شده که مهارت‌های رنجری هم نمی‌تواند آن را شکست دهد. تموجاها می‌خواهند بعد از فتح اسکاندیا به آرالوئن، سرزمین ویل حمله کنند. حالا مشکل دوتاست!

کتاب جنگاوران جوان 5 (جادوگر شمال)

جنگاوران جوان 5

جادوگر شمال

تغییر مسیر ناگهانی از جنوب به سرزمین‌های شمالی بدون علت نیست. ویل بلافاصله با دریافت نامه‌ای محرمانه در لباس دوره‌گردها در می‌آید و مسیر سفرش را تغییر می‌دهد، بی خبر از اتفاقات شومی که در انتظارش است.

کتاب جنگاوران جوان 6 (محاصره‌ی مکینداو)

جنگاوران جوان 6

محاصره مکینداو

شوالیه با نیرنگ و دسیسه دژ را به تصرف خود در آورده و حالا وقت هنرنمایی ویل فرا رسیده تا در آزادسازی قلعه سهیم باشد. تنها چیزی که ویل را نگران می‌کند حضور دوست عزیزش در قلعه است.

کتاب جنگاوران جوان 7 (آزادی ایراک)

جنگاوران جوان 7

آزادی ایراک

همه چیز به شکلی عجیب جادویی به نظر می‌رسد. ورود برای اولین بار به صحرا و شنزارهای وهمناک وقتی که راه را نشناسید ترسناک خواهد بود. رنجرها برای نجات فرمانده ایراک از چنگال قبایل صحرانشین مجبورند مقاومت کنند. در این میان ویل باید میان وفاداری و فداکاری یک راه را انتخاب کند. آیا او می تواند خودش را برای مرگ آماده کند؟

کتاب جنگاوران جوان 8 (پادشاهی کلانمل)

جنگاوران جوان 8

پادشاهی کلانمل

سرزمین کلانمل به دست غارت‌گرانی افتاده که به بهانه حفاظت از قلمرو از مردم باج می‌گیرند. هوراس و ویل به ماجرا مشکوک شده‌اند و وقتی راهزنان از دریا به شهر حمله می‌کنند، شکشان به یقین بدل می‌گردد. همه چیز برای پادشاهی کلانمل در هم پیچیده اما چه کاری از هوراس و ویل نوجوان ساخته است؟

کتاب جنگاوران جوان 9 (هالت در خطر مرگ)

جنگاوران جوان 9

هالت در خطر مرگ

بیگانگان به تیری زهر آلود هالت را زخمی می‌کنند و مرگ در چند قدمی هالت پیر است. تنها مالکالام می‌تواند او را نجات دهد و ویل باید با آخرین سرعت به دنبال این جادگر افسانه برود. شاید راست می‌گویند یک رنجر به این سادگی‌ها تن به مرگ نمی‌دهد.

خرید کتاب جنگاوران جوان 10 از نشر افق

جنگاوران جوان 10

امپراتوری نیهون جا

مورگاراث فرمانروای کوهستان باران و ظلمت، نیروهایش را جمع کرده تا به سرزمین پادشاهی حمله کند. او قسم خورده که این بار از جنگ دست خالی برنگردد…

خرید کتاب جنگاوران جوان 11 از نشر افق

جنگاوران جوان 11

قصه های گمشده

این کتاب، جدیدترین جلد از مجموعه کتاب‌های جنگاوران جوان منتشر شده است و شما عزیزان می‌توانید به سادگی آن را تهیه کنید.

مجموعه کتاب های جنگاوران جوان در ۱۱ جلد برای نوجوانان به قلم جان فلنگن برای نوجوانان بالای ۱۲ سال نوشته شده است. جنگاوران جوان از جمله محبوب‌ترین کتاب های نشر افق در ایران محسوب می‌شود که با ترجمه مسعود ملک‌یاری و رعایت حقوق نویسنده به چاپ رسیده است؛ علاوه‌بر این، یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک‌تایمز نیز به شمار می‌رود.

کتاب جنگاوران جوان ماجرایی هیجان‌انگیز از نیروهای رنجر است که مامور حفاظت از سرزمین آرالوئن هستند. با ورود ویل به جمع شاگردان رنجر و پیوستن او به این نیروهای دلاور، همه‌چیز دستخوش تغییرات می‌شود!

خلاصه‌ای از داستان مجموعه کتاب های جنگاوران جوان

مجموعه کتاب جنگاوران جوان، روایتی متفاوت از سرگذشت نوجوانی به نام ویل است که شاگرد رنجر می‌­شود و از آن پس زندگی­‌اش به عجیب‌­ترین شکل ممکن پیش می­‌رود. ویل تلاش می­‌کند تا توانمندی و شجاعت را به همه نشان دهد و در این میان با هوراس و هالت همراه می­‌شود.
اسارات در سرزمین یخی، نبرد با قبایل صحرانشین، فرار از چنگال دشمنان و طراحی یک نقشه حسابی برای نجات دوستانش، فقط بخشی از ماجراجویی­‌های جذاب ویل هستند.

ارزش‌های آموزشی کتاب جنگاوران جوان

کتاب جنگاوران جوان پر از داستان‌های ماجراجویانه درباره تیراندازان ماهر و شجاع است. کسی که شاگرد رنجر باشد، بدون ترس از ارتفاعات بالا می‌رود و با دشمن می‌جنگد! مهم‌ترین درس‌هایی که از جنگاوران جوان یاد می‌گیریم را می‌توان در ۳ مورد زیر بررسی کرد:

تمرین و تمرین تا ماهر شدن؛ مهم‌ترین درس کتاب جنگاوران جوان

در مجموعه کتاب های جنگاوران جوان همگی تیراندازهای ماهر با دقتی فراتر از حد انتظار هستند. برای این که در تیراندازی ماهر شوند باید تمرین کنند؛ تمرینات شدید و طاقت‌فرسا! مجموعه جنگاوران جوان این پیام را به خواننده می‌رساند که برای ماهر شدن در هر کاری، از نویسندگی، نوازندگی پیانو، سخنران حرفه‌ای تا آشپز شدن، باید سخت تلاش کند تا به فردی حرفه‌ای تبدیل شود.

جنگاوران جوان با اتحاد و وفاداری بر دشمنان پیروز می‌شوند

در مجموعه جنگاوران، نه‌تنها مردم عادی به امپراتور خود وفادار هستند، بلکه شخصیت‌های اصلی نیز با اتحاد و وفاداری در کنار هم قدم برمی‌دارند. لذت پیروز شدن بر دشمنان با وحدت افراد گروه‌های مختلف، در مجموعه جنگاوران جوان به‌شیرینی نشان داده شده است. در کتاب جنگاوران جوان جلد 10 (امپراتوری نیهون‌جا) به موضوع اتحاد و وفاداری بسیار اشاره می‌شود.

شجاع باش و از هیچ‌چیز نترس؛ شاگرد رنجر از هیچ‌چیز نمی‌ترسد!

یکی از مهم‌ترین درس‌هایی که خواننده از کتاب جنگاوران جوان می‌گیرد، شجاعت است. شاگرد رنجر یاد می‌گیرد که با مهارت‌های خود و با غلبه بر ترس‌ها می‌تواند بر هر دشمنی پیروز شود! مجموعه کتاب های جنگاوران جوان رمانی حادثه‌­ای و دنباله‌­دار برای نوجوانانی است که از خطر کردن هراسی ندارند و به دنبال ماجراجویی در تاریکی هستند!
سخنی با پدر و مادرها؛ چرا مجموعه کتاب جنگاوران جوان را بخریم؟

جان فلنگن نوشتن مجموعه جنگاوران جوان را با نوشتن داستان‌هایی کوتاه برای پسر ۱۲ساله‌‌اش شروع کرد تا او را به مطالعه تشویق کند؛ اگر فرزند شما به کتاب‌های رمان علاقه دارد، داستان‌های هیجان‌انگیز مجموعه جنگاوران جوان او را به مطالعه بیشتر ترغیب می‌کند.

در مجموعه جنگاوران جوان، به موضوعاتی چون شجاعت و جسارت، ازخودگذشتگی، وفاداری، عشق و دوستی، جاه‌طلبی، عدالت و برابری و روحیه آزادی‌خواهی اشاره می‌شود. اگر می‌خواهید فرزند شما به فردی شجاع تبدیل شود یا وفاداری و ازخودگذشتگی را بیاموزد، مجموعه جنگاوران جوان بهترین انتخاب ممکن خواهد بود.

سخنی با نوجوانان؛ چرا کتاب جنگاوران جوان را بخوانیم؟

مجموعه کتاب جنگاوران جوان، درباره چندین شوالیه و جنگجوی ماهر و جوان است؛ شخصیت‌ اصلی این داستان، ویل، ۱۵ سال سن دارد؛ اگر شما هم خود را فردی شجاع می‌دانید، به‌راحتی می‌توانید خود را جای شخصیت‌های اصلی داستان بگذارید و با آن‌ها ماجراجویی کنید.

مجموعه جنگاوران جوان سرشار از داستان‌های هیجان‌انگیز است که شما را به فردی جسور، وفادار، جاه‌طلب و فداکار تبدیل می‌کند؛ همچنین، با خواندن جنگاوران جوان یاد می‌گیرید چگونه با زیرکی و تلاش به خواسته‌های خود برسید و به فردی ماهر در زمینه موردعلاقه خود تبدیل شوید.

معرفی جوایز مجموعه کتاب های جنگاوران جوان

مجموعه جنگاوران جوان تا امروز جوایز بسیاری را به دست آورده است. از جمله مهم‌ترین جوایز این مجموعه کتاب جذاب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • برنده افتخاری Koala Winners در سال ۲۰۰۹
  • جایزه «کتاب سال برای بچه‌های بزرگ‌تر» و جایزه بین‌المللی «موفقیت» برای کتاب جنگاوران جوان ۷
  • جایزه «Aurealis Awards» برای جنگاوران جوان جلد ۱ و ۴
  • جایزه Children’s Book Council of Australia Notable Book برای جنگاوران جوان ۱، ۲ و ۵

اگر شما عزیزان قصد خرید مجموعه جنگاوران جوان را دارید، از طریق همین صفحه در فروشگاه بادبادک می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید. مجموعه کتاب های جنگاوران جوان با کمترین هزینه ارسال، به سراسر ایران فرستاده می‌شود. برای دریافت مشاوره خرید، با شماره تلفن ۰۹۰۱۶۷۸۸۶۶۶ تماس بگیرید.

پاسخ به سوالات پرتکرار شما

1کتاب جنگاوران جوان چند جلد است؟

تاکنون 11 جلد از مجموعه جنگاوران جوان منتشر شده است. برای مشاهده این 11 جلد وارد سایت بادبادک شوید.

2کتاب جنگاوران جوان برای چه گروه سنی مناسب است؟

این مجموعه برای گروه سنی نوجوان مناسب است.

شخصیت‌های داستان

تصویر ویل شخصیت کتاب جنگاوران جوان
ویل

پسری پانزده‌ساله که همیشه آرزو داشته شوالیه شود، ولی نسبت به سنش جثه کوچکی دارد و در مدرسه نظامی پذیرفته نمی‌شود؛ بااین‌حال شاگرد رنجر می‌شود.

تصویر هالت شخصیت کتاب جنگاوران جوان
هالت

جنگاوری ماهر و جدی که به‌ندرت لبخند می‌زند، اما برای ویل یک آموزگار صبور و بخشنده است.

تصویر هوراس شخصیت کتاب جنگاوران جوان
هوراس

یکی از جنگاوران جوان که هیکلی، شجاع و قوی است که با ویل رابطه چندان جالبی ندارد.

تصویر اوانلین شخصیت کتاب جنگاوران جوان
اوانلین

دختری شجاع و زیرک که وقتی تصمیم بگیرد کاری را انجام دهد، هیچ‌چیز و هیچ‌کس جلودار او نیست.

تصویر ایراک شخصیت کتاب جنگاوران جوان
ایراک

یک دزد دریایی خشن و بی‌ادب که ویل و اوانلین او را اسیر می‌کنند.

تصویر گیلان شخصیت کتاب جنگاوران جوان
گیلان

جنگجوی جوان خوش‌روحیه که نمی‌خواهد شوالیه شود. او تنها رنجری است که علاوه‌بر خنجر و تیروکمان، در نبردها از شمشیر هم استفاده می‌کند.

سایر کتاب‌های هیجان انگیز در ژانر فانتزی

دسترسی سریع
خرید مجموعه
همه چیز از کودکی شروع می شود
logo-samandehi

©کلیه حقوق این وبسایت متعلق به بادبادک است.