کتاب حواستو جمع کن

خرید کتاب حواستو جمع کن ۲۴ جلدی

مجموعه 24 جلدی کتاب حواستو جمع کن

کتاب حواستو جمع کن

خرید کتاب حواستو جمع کن ۲۴ جلدی

نویسنده انتشارات رده سنی
نویسنده: فهیمه سیدناصری
سال انتشار: 1402
تعداد جلد: 24
لوگو انتشارات ذکر
انتشارات: ذکر
قطع : خشتی
جلد: شومیز
رده سنی کتاب
رده سنی: 4 تا 6 سال
دسته بندی: آموزشی
گروه سنی: الف

لیست کتاب‌ها

کیف کتاب حواستو جمع کن (مجموعه ی دوم)

کیف حواستو جمع کن 13 تا 24

مجموعه دوم

در کیف حواستو جمع کن مجموعه دوم، 12 جلد دوم (شماره 13 تا 24) قرار دارد.

کتاب حواستو جمع کن جامع 1_(مفاهیم ریاضی)

حواستو جمع کن جامع 1

مفاهیم ریاضی

کتاب حواستو جمع کن جامع 1 مهارت های ریاضی پیش دبستانی را با نقاشی و رنگ آمیزی به کودکان آموزش میدهد و مناسب برای کودکان 3 تا 6 سال است.

کتاب حواستو جمع کن جامع 2_(مفاهیم علوم)

حواستو جمع کن جامع 2

مفاهیم علوم

در حواستو جمع کن جامع 2 تمرکز آن بر روی آموزش مفاهیم علوم است، کودکان را با طبقه بندی گیاهان، جانواران، خانه حیوانات و غذاهایشان و شغل ها و ابزارها و … آشنا می کند.

کتاب حواستو جمع کن جامع 3_(مهارت های نوشتاری)

حواستو جمع کن جامع 3

مهارت های نوشتاری

در حواستو جمع کن جامع 3، تمرکز بر روی تقویت مهارت های نوشتاری است، مهارت های نوشتاری کودکان با انواع خطوط، به هم وصل کردنی ها، مازهای ساده، تمرین های دستورزی و برشی و شناخت ابتداری با حروف و صدا ها و نوع نوشتنشان آشنا می شوند.

کتاب حواستو جمع کن جامع 4_(تفکر و خلاقیت)

حواستو جمع کن جامع 4

تفکر و خلاقیت

حواستو جمع کن جامع4 – تفکر و خلاقیت به فعالیت های خلاقانه برای کودکان پیش دبستانی اختصاص دارد. در این جلد کودکان با خانه ی حیوانات، وصل کردن نقطه چین ها برای تقویت تمرکز، چه حیوانی چه چیزی می خورد، کامل کردن شکل های ناقص، کدام حیوان کجا زندگی می کند آشنا می‌شوند، از تمرین هایی است که کودک در این کتاب انجام می دهد.

کتاب فلش کارت وایت بردی حواستو جمع کن جامع 1_(مفاهیم ریاضی)

فلش کارت وایت بردی حواستو جمع کن جامع 1

مفاهیم ریاضی

فلش کارت وایت بردی حواستو جمع کن جامع 1 مفاهیم ریاضی از بهترین کتاب‌های آموزشی برای کودکان است که سبک وایت‌بردی آن به کودکان قابلیت چندبار استفاده از این مجموعه را می‌دهد.

خرید کتاب فلش کارت وایت بردی حواستو جمع کن جامع 2_مفاهیم علوم

فلش کارت وایت بردی حواستو جمع کن جامع 2

مفاهیم علوم

در پک فلش کارت وایت بردی حواستو جمع کن جامع 2 کودکان با مفاهیم علوم نظیر شناخت وطبقه بندی جانوران،گیاهان، آشنایی با کاربرد وسایل مختلف، اشنایی با محیط اطراف و فصل ها و خیل از مفاهیم دیگر آشنا می شوند. فلش کارت وایت بردی حواستو جمع کن جامع 2 را برای تقویت دانش علوم برای بچه های بالای 3 سال به شما پیشنهاد می کنیم.

خرید کتاب فلش کارت وایت بردی حواستو جمع کن جامع 3_(مهارت های نوشتاری) از نشر ذکر

فلش کارت وایت بردی حواستو جمع کن جامع 3

مهارت های نوشتاری

داخل هر پک فلش کارت وایت بردی حواستو جمع کن جامع 3 تعداد 60 عدد کارت دورو شامل انواع سوال ها و تمرین ها و معماها وجود دارد .فلش کارت ها از مهم ترین ابزارهای آموزش غیرمستقیم و نوعی بازی فکری است که شوق یادگیری را در کودک افزایش داده و با برانگیختن حس کنجکاوی، نکته سنجی و خلاقیت سبب تقویت تخیل کودک می شود.

خرید کتاب فلش کارت وایت بردی حواستو جمع کن جامع 4_آموزش تفکر خلاقانه

فلش کارت وایت بردی حواستو جمع کن جامع 4

تفکر و خلاقیت

فلش کارت وایت بردی حواستو جمع کن جامع 4 تفکر و خلاقیت تعداد 60 عدد کارت دورو شامل انواع سوال ها و تمرین ها و معماها وجود دارد که کودکان با استفاده از ماژیک وایتبردی که داخل پک وجود دارد می توانند بدون نگرانی بابت اشتباه بودن جواب معما آن را حل کنندکارتها برای چندین بار استفاده طراحی شده اند و رد ماژیک از روی آن پاک می گردد.کارت‌ها از آسان به مشکل چیده شده اند و مهارت های مورد نیاز برای ورود به پیش دبستانی را آموزش می‌دهند.

کتاب حواستو جمع کن 1-تشخیص و ارتباطات، تطابق و هماهنگی

حواستو جمع کن 1

تشخیص و ارتباطات، تطابق و هماهنگی

کتاب حواستو جمع کن 1،موضوع آن تشخیص و ارتباطات، تطابق و هماهنگی است. آموزش‌های اين مجموعه ضمن ايجاد ميل و شوق به يادگيری در كودكان و تقويت تمركز و دقت در تمام زمينه‌های آموزشی و آشنا نمودن آنان با دنيای اطراف خود، كودكان را آماده‌ آموزش‌های كلاس اول می‌كند.

کتاب حواستو جمع کن 2-تمرکز و دقت، مفاهیم کاربردی

حواستو جمع کن 2

تمرکز و دقت، مفاهیم کاربردی

کتاب حواستو جمع کن 2،موضوع آن در رابطه با تمرکز و دقت، مفاهیم کاربردی و آموزش های این مجموعه باعث ایجاد میل و شوق به یادگیری در کودکان و تقویت تمرکز آن‌ها می شود و باعث می شود با دنیای اطراف خود آشنا شوند و کودکان را آماده‌ی آموزش های کلاس اول می کند.

کتاب حواستو جمع کن 3-شناخت شکل ها، تفاوت و تشابه

حواستو جمع کن 3

شناخت شکل ها، تفاوت و تشابه

کتاب حواستو جمع کن 3‌، شناخت شکل ها، تفاوت و تشابه را به کودکان 3 تا 5 سال آموزش می‌دهد تا شباهت ها و تفاوت ها را بین آشیایی که آنها را احاطه کرده اند شناسایی کنند.

کتاب حواستو جمع کن 4-آموزش مفاهیم ریاضی، مفاهیم متضاد

حواستو جمع کن 4

آموزش مفاهیم ریاضی، مفاهیم متضاد

یکی دیگر از مراحل این سیستم آموزشی، آموزش مفاهیم ریاضی است که از حواستو جم کن 4 این مجموعه باید استفاده کرد. و سپس آموزش ریاضی شامل شمارش و شناخت و ترتیب اعداد می باشد.

کتاب حواستو جمع کن 5-آموزش مفاهیم علوم، شناخت و طبقه بندی جانوران

حواستو جمع کن 5

آموزش مفاهیم علوم، شناخت و طبقه بندی جانوران

کتاب حواستو جمع کن 5، آموزش مفاهیم علوم، شناخت و طبقه بندی جانوران به دانش آموزان و کودکان که باعث می شود به اهمیت وجود جانوران و تاثیر آنها را در حفظ تعادل طبیعت پی ببرند و نسبت به حفاطت از آنان حساس می شوند.

کتاب حواستو جمع کن 6

حواستو جمع کن 6

آموزش ریاضی، شناخت اعداد 1 تا 5

آموزش ریاضی شامل شمارش و شناخت و ترتیب اعداد می باشد که درحواستو جمع کن 6 آموزش 0 تا 5 ،با تمرین های متنوع و کاربردی گنجانده شده است..این مجموعه‌ی کمک آموزشی می‌تواند توسط اولیا و مربیان محترم در خانه و در مراکز پیش‌دبستانی، در مهدکودک‌ها و در کلاس‌های آمادگی برای کودکان با نیازهای ویژه مورد استفاده قرار گیرد.

کتاب حواستو جمع کن 7-آموزش ریاضی، شناخت اعداد 5 تا 9

حواستو جمع کن 7

آموزش ریاضی، شناخت اعداد 5 تا 9

در حواستو جمع کن 7 آموزش اعداد 5 تا 9 و جلد 8 آموزش اعداد 0 تا 9 تمرین های متنوع و کاربردی گنجانده شده است..این مجموعه‌ی کمک آموزشی می‌تواند توسط اولیا و مربیان محترم در خانه و در مراکز پیش‌دبستانی، در مهدکودک‌ها و در کلاس‌های آمادگی برای کودکان با نیازهای ویژه مورد استفاده قرار گیرد.

کتاب حواستو جمع کن 8-آموزش ریاضی: شناخت، شمارش و ترتیب اعداد 1 تا 9

حواستو جمع کن 8

آموزش ریاضی: شناخت، شمارش و ترتیب اعداد 1 تا 9

آموزش ریاضی شامل شمارش و شناخت و ترتیب اعداد می باشد، حواستو جمع کن 8 آموزش اعداد 0 تا 9 با تمرين‌هاي متنوع و كاربردي گنجانده شده است.آموزش های این مجموعه ضمن ایجاد میل و شوق به یادگیری در کودکان و تقویت تمرکز و دقت در تمام زمینه های آموزشی و آشنا نمودن آنان با دنیای اطراف خود، کودکان را آماده ی آموزش های کلاس اول می کند.

کتاب حواستو جمع کن 9-آموزش مفاهیم علوم: شناخت و طبقه بندی گیاهان

حواستو جمع کن 9

آموزش مفاهیم علوم: شناخت و طبقه بندی گیاهان

يكي ديگر از مراحل آموزش در سال‌هاي پيش از دبستان، آموزش مفاهيم علوم مي‌باشد كه در کتاب حواستو جمع کن 9 ابتدا مرحله‌ي يادگيري طبقه‌بندي گياهان مي‌باشد كه شناخت اين مرحله از علوم هم يكي از فاكتورهاي تقويت هوش مي‌باشد كه كودك با دنياي گسترده‌‌اي از اين علوم آشنا مي‌شود.

کتاب حواستو جمع کن 10-آموزش مفاهیم علوم: آشنایی با کاربرد وسایل مختلف

حواستو جمع کن 10

آموزش مفاهیم علوم: آشنایی با کاربرد وسایل مختلف

يكي ديگر از مراحل آموزش در سال‌هاي پيش از دبستان، آموزش مفاهيم علوم مي‌باشد كه در کتاب حواست. جمع کن 10 ابتدا مرحله‌ي يادگيري آشنایی با كاربرد وسایل مختلف مي‌باشد كه شناخت اين مرحله از علوم هم يكي از فاكتورهاي تقويت هوش مي‌باشد كه كودك با دنياي گسترده‌‌اي از اين علوم آشنا مي‌شود.

کتاب حواستو جمع کن 11_آموزش مفاهیم علوم: ارتباطات محیط اطراف ما

حواستو جمع کن 11

آموزش مفاهیم علوم: ارتباطات محیط اطراف ما

در حواستو جمع کن 11 سعی می‌شود تا مفاهیم علوم ارتباطی برای برقرای ارتباط مؤثر با محیط اطراف به کودکان آموزش داده شود و به شناخت وسایل ارتباطی محیط اطراف و طبقه بندی های علمی و عملی آن ها می پردازد.

کتاب حواستو جمع کن 12_آمادگی برای نوشتار، هماهنگی چشم و دست با خطوط نقطه‌چین

حواستو جمع کن 12

آمادگی برای نوشتار هماهنگی چشم و دست با خطوط نقطه‌چین

در حواستو جمع کن 12 روی آماده کردن کودکان برای نوشتن از طریق هماهنگی چشم و دست پرداخته می‌شود.این کتاب‌ها به گونه‌ای تدوین شده اند که کودکان با علاقه و شوق زیاد به مطالعه‌شان بپردازند.

کتاب حواستو جمع کن 13_الگوهای نوشتاری،نقطه‌چین‌های هندسی

حواستو جمع کن 13

الگوهای نوشتاری، نقطه‌چین‌های هندسی

حواستو جمع کن 13 روی الگوهای نوشتاری تمرکز می‌شود و تمرینات حواستو جمع کن به این صورت است که در هر صفحه الگوهایی از خط هایی عمودی، افقی، شکسته و منحنی دیده می شود که بعضی از آنها به صورت نقطه چین ترسیم شده اند و از کودک خواسته شده طبق الگو و در جهت نشان داده شده این تمرینات را تا پایان صفحه انجام دهد تا بر نوشتن تسلط پیدا کند.

کتاب حواستو جمع کن 14_الگوهای نوشتاری، نقطه‌چین‌های تصویری

حواستو جمع کن 14

الگوهای نوشتاری، نقطه‌چین‌های تصویری

حواستو جمع کن 14، الگوهای نوشتاری، نقطه چین های تصویری به توضیح آن دسته از فعالیت های آموزشی می پردازد که کودک شما با انجام آن ها می تواند مهارت های خود را در بسیاری از عرصه ها تقویت کند.هدف ازاين مجموعه آموزش کودکان قبل از مدرسه بوده تا نوعي تطابق و هماهنگي ميان حرکات چشم و دست به وجود آيد.

کتاب حواستو جمع کن 15_مهارت های نوشتاری، آمادگی برای لوح نویسی

حواستو جمع کن 15

مهارت های نوشتاری، آمادگی برای لوح نویسی

در حواستو جمع کن 15 تلاش می‌شود تا در قالب تمرین‌هایی کودکان برای یادگیری نوشتن آماده شوند.کودکان برای ورود به دبستان نیاز به کسب آمادگی در برخی مهارت ها را دارند که یکی از آنها مهارت دست ورزی است و یا به زبان ساده اینکه کودک چطور بتواند مداد را روی برگه کنترل کند و خطوط منظم و درستی را ترسیم کند.

کتاب حواستو جمع کن 16_آماده سازی برای نوشتن، دفتر تمرین لوح نویسی

حواستو جمع کن 16

آماده سازی برای نوشتن: دفتر تمرین لوح نویسی

در حواستو جمع کن 16 کودکان برای نوشتن آماده می‌شود و با ملزومات نوشتن نیز آشنا می‌گردند.

کتاب حواستو جمع کن 17_مهارت های خواندن و نوشتن حروف نویسی

حواستو جمع کن 17

مهارت های خواندن و نوشتن حروف نویسی

کتاب حواستو جمع کن 17 مهارت های خواندن و نوشتن، حروف نویسی به توضیح آن دسته از فعالیت های آموزشی می پردازد که کودک شما با انجام آن ها می تواند مهارت های خود را در بسیاری از عرصه ها تقویت کند.حواستو جمع کن 17، با طراحی فضایی به کودک برای خواندن و نوشتن حروف الفبا کمک می کند.

کتاب حواستو جمع کن 18_تطابق و الگوبرداری: تقویت درک فضایی

حواستو جمع کن 18

تطابق و الگوبرداری: تقویت درک فضایی

حواستو جمع کن 18 به توضیح آن دسته از فعالیت های آموزشی می پردازد که کودک شما با انجام آن ها می تواند مهارت های خود را در بسیاری از عرصه ها تقویت کند،کتاب پیش رو، با طراحی نقطه چین و رسم الگو، به کودکان کمک می کند درک فضایی آن ها تقویت شود.

کتاب حواستو جمع کن 19_نوشتن اعداد 1 تا 10: آموزش ترکیب اعداد، اعداد قبل و بعد

حواستو جمع کن 19

نوشتن اعداد 1 تا 10: آموزش ترکیب اعداد، اعداد قبل و بعد

حواستو جمع کن 19 به آموزش اعداد 1 تا 10 به کودکان و نحوه ترکیب اعداد پرداخته می‌شود.کتاب پیش رو، همراه با رنگ آمیزی به کودک خواندن و شمردن اعداد را می آموزد.

کتاب حواستو جمع کن 20-مشاغل و فعالیت‌ها: آشنایی با فعالیت‌ها، محل کار و ...

حواستو جمع کن 20

مشاغل و فعالیت‌ها: آشنایی با فعالیت‌ها، محل کار

حواستو جمع کن 20:مشاغل و فعالیت‌ها _ آشنایی با فعالیت‌ها، محل کار و ...، روش آموزشی این کتاب به این صورت است که در دو خط راجع به شغل مورد نظر توضیحاتی داده شده و سپس تصاویری جهت رنگ آمیزی ارائه گردیده است. با این روش کودک با این شغل و وسایل مورد نیازش آشنا می شود .

 • 1
 • 2

کتاب حواستو جمع کن به قلم فهیمه سیدناصری توسط نشر ذکر منتشر شد و به کتابی آموزشی به رده سنی ۳ تا ۶ سال تبدیل شد. کتاب حواستو جمع کن جامع در ۲۴ جلد، به مفاهیم ریاضی، نوشتار، تفکر و خلاقیت به کودکان پیش‌دبستانی پرداخته است. نکته مهمی که هنگام تهیه این مجموعه باید به آن دقت کنید این است که محتوای جلدهای جامع با فلش کارت های جامع یکی است و فقط سبک آن متفاوت است. زیرا جلدهای جامع در واقع مجموعه‌ای از جلدهای تک با موضوع مشابه است.

در فروشگاه کتاب کودک و نوجوان بادبادک امکان خرید کتاب کمک درسی دبستان و پیش دبستانی و خرید مجموعه کامل کتاب حواستو جمع کن با کمترین هزینه ارسال فراهم شده است.

موضوع مجموعه کتاب حواستو جمع کن چیست؟

کتاب کار حواستو جمع کن پیش دبستانی به قلم فهیمه سیدناصری توسط نشر ذکر منتشر شد و به کتابی آموزشی به رده سنی ۳ تا ۶ سال تبدیل شد. مجموعه کتاب های حواستو جمع کن با موضوعاتی متنوع و تمرین‌هایی جذاب برای تقویت مهارت‌های خردسالان 3 تا 6 سال توسط نشر ذکر منتشر شده است. استفاده از این کتاب‌ها برای پرورش مهم‌ترین مهارت‌ها در سنین خردسالی کودک بسیار تاثیرگذار است.

ارزش های آموزشی مجموعه حواستو جمع کن چیست؟

آموزش مفاهیم ریاضی، مهارت های نوشتاری، تفکر انتقادی و خلاقیت به کودکان پیش دبستانی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است زیرا بر پایه و اساس رشد شناختی و تحصیلی آنها تاثیرگذار است. در اینجا به چند نکته کلیدی در مورد ارزش های آموزشی کتاب حواستو جمع کن می‌پردازیم:

رشد شناختی: آموزش مفاهیم ریاضی، مهارت های نوشتاری، تفکر و خلاقیت در سال های پیش دبستانی باعث رشد کارکردهای اجرایی در کودکان می‌شود. این مهارت ها ذهن کودکان را درگیر می کند، توانایی های حل مسئله آن‌ها را بهبود می بخشد و آن ها را برای موفقیت تحصیلی در سال های بعدی اماده می‌کند.

آمادگی تحصیلی: آموزش مفاهیم ریاضی و مهارت های نوشتاری در پیش دبستانی، آمادگی کودکان را برای شروع مدرسه افزایش می دهد. با معرفی مهارت‌های اساسی در این زمینه‌ها، والدین می‌توانند به فرزندان خود کمک کنند تا به راحتی با محیط مدرسه وفق پیدا کنند. قرار گرفتن زودهنگام با ریاضیات و نوشتن، آشنایی و اعتماد به نفس کودکان را افزایش می دهد و باعث می شود که آن‌ها راحت تر با وظایف تحصیلی درگیر شوند و موفقیت های بهتری را کسب کنند.

اعداد و تفکر ریاضی: آموزش مفاهیم ریاضی در سنین پایین به کودکان کمک می کند تا مهارت هایی مانند تشخیص اعداد، شمارش و عملیات های اصلی ریاضی ( جمع و تفریق) را زودتر یاد بگیرند. این توانایی آن‌ها را برای درک مفاهیم ریاضی و به کار بردن آنها در موقعیت های زندگی روزمره تقویت می کند و پایه ای قوی برای یادگیری ریاضی در آینده ایجاد می کند.

زبان و مهارت های ارتباطی: مهارت‌های نوشتاری به توسعه زبان فارسی و ارتباطات کودکان کمک می کند. از طریق فعالیت های نوشتاری، کودکان دایره لغات، جمله سازی و توانایی های بیانی خود را تقویت می کنند. این امر مهارت های زبانی کلی آنها را تقویت می کند و آنها را برای ارتباط موثر در زمینه های مختلف آماده می کند.

تفکر انتقادی و حل مسئله: آموزش مهارت‌های تفکر انتقادی کودکان را تشویق می کند که به صورت تحلیلی فکر کنند، سوال بپرسند و راهبردهای حل مسئله را توسعه دهند. این توانایی آنها را برای تجزیه و تحلیل موقعیت ها، ایجاد ارتباط و تصمیم گیری آگاهانه تقویت می کند و آن‌ها را برای موفقیت در سناریوهای تحصیلی و زندگی واقعی آماده می کند.

خلاقیت و تخیل: تشویق خلاقیت در اوایل کودکی، تخیل، نوآوری و تفکر اصیل را پرورش می دهد. پرورش قدرت خلاقیت به کودکان کمک می کند تا دیدگاه های مختلف را بررسی کنند و ایده های منحصر به فرد خود را توسعه دهند. فعالیت‌های خلاق، تفکر واگرا را تقویت می‌کند، که برای حل مسئله و سازگاری با چالش‌های جدید ارزشمند است.

پیوند والدین و فرزند: مشارکت در فعالیت های آموزشی با کودکان فرصت هایی را برای پیوند والدین و کودکان ایجاد می کند.به اشتراک گذاشتن کتابی که ریاضیات، نوشتن، تفکر و خلاقیت را تقویت می‌کند، می‌تواند برای والدین و کودک تجربه‌ای مفید باشد و رابطه آنها را تقویت کند.

رشد کل نگر: والدین با ارائه یک آموزش جامع شامل ریاضیات، نوشتن، تفکر و خلاقیت از رشد همه جانبه فرزندان خود حمایت می کنند. این مهارت ها یکدیگر را تکمیل و تقویت می کنند، و افرادی را پرورش می دهند که می توانند در جنبه های مختلف زندگی برتر باشند.

سخنی با پدر و مادر، چرا کتاب های حواستو جمع کن را برای فرزندمان بخریم؟

مجموعه کتاب حواستو جمع کن برای کودکان ۳ تا ۶ سال طراحی شده است تا به‌کمک آن مهارت‌های اولیه و ضروری برای ورود به مدرسه را بیاموزند. حواستو جمع کن به صورت دو مجموعه 12 جلدی و جامع منتشر شده است. تمرینات مجموعه حواستو جمع کن باعث پرورش مهارت‌های زیر برای کودک شما خواهد شد:

 1. توجه به مهارت‌های ذهنی و فکری
 2. افزایش خلاقیت و حل مسئله
 3. بهبود عملکرد و مهارت‌های دست‌ورزی
 4. افزایش تمرکز، توجه و حافظه با تمرین‌های جذاب
 5. رنگ‌آمیزی و شناخت ارتباطات
 6. شناخت شکل‌ها در کنار تطابق و هماهنگی
 7. ارتقا مهارت استدلال و حافظه دیداری کودک
 8. توجه به درک فضایی و الگوبرداری در کنار لوح‌نویسی
 9. افزایش اعتماد به نفس در یادگیری

یکی دیگر از مجموعه‌های کاربردی و مفید برای آموزش کودکان پیش از دبستان مجموعه کتاب کومن است. با تمرینات این کتاب‌ها مهارت‌های لازم برای گرفتن مداد و کار با کاغذ و قیچی در کودک پرورش می‌یابد.

خواندن مجموعه کتاب های حواستو جمع کن به چه کسانی توصیه می‌شود؟

کتاب حواستو جمع کن یکی از بهترین کتابهای آموزشی پیش دبستانی است یک مجموعه آموزشی جذاب با تمرین‌های متنوع که روند رشد مهارت کودکان را مورد ارزیابی قرار می‌دهد. استفاده از تمرین‌های متنوع و مهارت‌های متعدد یکی از مزیت‌های مجموعه کتاب حواستو جمع کن است که باعث بروز خلاقیت و نشاط در خردسالان می‌شود. تاکنون بیش از 3 میلیون جلد از مجموعه کتاب های حواستو جمع کن به‌عنوان کتاب خردسال، منتشر شده است. مراکز پیش‌دبستانی و مهدها می‌توانند به عنوان کتاب‌ کار کودک و اثر آموزشی از این مجموعه استفاده کنند.

در مورد مجموعه کتاب حواستو جمع کن گفت‌وگو کنید

پس از خواندن کتاب حواستو جمع کن ، والدین می توانند برای ارزیابی درک کودکان از مفاهیم کتاب از فرزندان خود سؤالات مختلفی بپرسند. در اینجا سؤالاتی وجود دارد که والدین می توانند بپرسند:

 1. از این کتاب چه آموختید؟ چیز جدیدی به شما یاد داد؟
 2. آیا قسمت هایی از کتاب وجود داشت که متوجه نشدید؟
 3. چه مفهومی را بیشتر دوست داشتید؟
 4. می توانید توضیح دهید چه چیزی شما را گیج کرده است؟
 5. آیا تصاویر کتاب را دوست داشتید؟ آنها چگونه به شما در درک مفاهیم کمک کردند؟

این پرسش‌ها کودکان را تشویق می‌کند تا درباره کتاب فکر کنند، جزئیات مهم را به خاطر بیاورند، سوالات و چالش های خود را بیان کنند و با والدین خود گفتگو کنند.

خرید کتاب حواستو جمع کن پیش دبستانی؛ بانک کتاب بادبادک

اگر تا حالا کتابی جامع برای آموزش بچه‌ها پیدا نکردید و به دنبال محصولی باکیفیت و پر‌محتوا برای تقویت عملکرد فرزندتان هستید، پیشنهاد می‌شود کتاب حواستو جمع کن جامع را تهیه کنید. مجموعه کتاب حواستو جمع کن ۲۴ جلدی را می‌توان به‌صورت ۱۲ تایی یا تک به تک نیز خریداری کرد.
حل تمارین این مجموعه مفاهیم علوم، ریاضی، تفکر و خلاقیت، مهارت‌ نوشتاری را به کودکان آموزش می‌دهد. شما می‌توانید قیمت کتاب حواستو جمع کن را با تخفیف ویژه  و ارسال سریع به سراسر ایران از فروشگاه بادبادک تهیه نمایید.

راهنمای خرید کتاب حواستو جمع کن

1مجموعه کتاب های حواستو جمع کن برای چه رده سنی مناسب است؟

کتاب حواستو جمع کن ۱ تا ۱۲ برای سنین ۳ تا ۵ و جلد دوم کتاب حواستو جمع کن برای سنین ۴ تا ۶ سال طراحی شده است.

2مفاهیم آموزشی در مجموعه کتاب حواستو جمع کن در چه زمینه‌ای است؟

در مجموعه حواستو جمع کن ۴ مهارت پایه قبل از دبستان به کودکان آموزش داده می‌شود.

3مجموعه حواستو جمع کن در چند جلد منتشر شده است؟ آیا جلدهای تک و جامع آن باید باهم خریداری شود؟

کتاب کار حواستو جمع کن پیش دبستانی در ۲۴ جلد منتشر شده است.این مجموعه به صورت جلدهای جامع و فلش کارت هم چاپ شده که همان 24 جلد  است. در صورتی که جلدهای تک این مجموعه را تهیه کرده‌اید نیاز به تهیه جلدهای جامع آن (به صورت کاغذی یا فلش کارت) نیست، زیرا محتوای مجموعه یکسان است.

4کتاب های حواستو جمع کن به صورت فلش کارت هم موجود است؟

بله، این مجموعه در 4 قالب تک جلدی، پک، جامع و فلش کارت وایت‌بردی جامع  با  قیمت مناسب و کمترین هزینه ارسال در سایت بادبادک قابل تهیه است.

سایر مجموعه‌های کاربردی برای کودکان پیش از دبستان

دسترسی سریع
خرید مجموعه
همه چیز از کودکی شروع می شود
logo-samandehi

©کلیه حقوق این وبسایت متعلق به بادبادک است.