بادبادک| وارد شوید| ثبت نام کنید

انتشارات ذکر

نمایش 1–18 محصول از 314 محصول

انتشارات ذکر بیش از 30 سال است که در حوزه نشر کتاب برای خرسال و کودک و نوجوان فعالیت می کند و ماحصل این تلاش ها، انتشار بیش از 600 عنوان کتاب است. بیشتر فعالیت نشر ذکر در حوزه کودک و نوجوان و به خصوص در زمینه کتاب های کمک آموزشی برای گروه سنی پیش از دبستان بوده است. در ادامه با این نشر و افتخارات آن بیشتر آشنا می شویم:

 

معرفی انتشارات ذکر، ناشر پیشرو کتاب های کمک آموزشی برای پیش از دبستان

نشر ذکر کتاب های کودک و نوجوان خود را با اسم “کتاب های قاصدک” منتشر می کند. یکی از برترین کتاب های این نشر که تا کنون بیش از چند میلیون نسخه از آن منتشر شده است مجموعه 24 جلدی حواستو جمع کن است (برای آشنایی بیشتر با این مجموعه توضیحات کتاب حواستو جمع کن را مشاهده نمایید). علاوه بر این مجموعه هایی نظیر زنگ شادی، می خواهم یاد بگیرم، قاصدک دانایی و … از کتاب های برتر این نشر است.

علاوه بر این رمان های علمی، آموزشی، تخیلی زیادی توسط این نشر برای گروه سنی نوجوان منتشر شده است.

 

افتخارات انتشارات ذکر

نشر ذکر تاکنون 6 مرتبه به عنوان ناشر برگزیده کشور در نمایشگاه بین المللی کتاب انتخاب شده است. علاوه بر این کتاب های زیادی از این نشر موفق به کسب افتخار شده اند. برای مثال در سی و سومین دوره‌ی کتاب سال جمهوری اسلامی دو عنوان از کتاب‌های کودک و نوجوان موسسه‌ی نشر و تحقیقات ذکر به عنوان آثار شایسته‌ی تقدیر شناخته شده است:

کتاب دفترچه خاطرات یک کلاغ از خانم مژگان شیخی و کتاب ماجراهای گربه کوچولو سفید از خانم دکتر سارا سید ناصری

اگر به دنبال کتاب های آموزشی برای کودکان پیش از دبستان و مهدکودکی خود هستید، این نشر قطعا یکی از بهترین انتخاب ها برای شماست.

 

بهترین کتاب های این نشر را می توانید در سایت خرید کتاب کودک و نوجوان بادبادک مشاهده نمایید. کتاب هایی از قبیل:

مجموعه 24 جلدی حواستو جمع کن

مجموعه 12 جلدی می خواهم یاد بگیرم

مجموعه 10 جلدی زنگ شادی

مجموعه 18 جلدی قاصدک دانایی

 

رفتن به بالای صفحه

فروشگاه اینترنتی بادبادک، مرکز خرید کتاب کودک و نوجوان از معتبرترین ناشرین در ایران می باشد که از سال 1396 فعالیت خود را آغاز کرده است. تمامی حقوق این سایت متعلق به بادبادک است.
Copyright © 2020 Badbaddak