کتاب قصه های همیشگی

خرید مجموعه کامل کتاب قصه های همیشگی با کمترین هزینه ارسال به سراسر کشور

خرید مجموعه کامل کتاب قصه های همیشگی

کتاب قصه های همیشگی

خرید مجموعه کامل کتاب قصه های همیشگی با کمترین هزینه ارسال به سراسر کشور

نویسنده انتشارات رده سنی
تصویر کریس کالفر نویسنده کتاب قصه های همیشگی
نام نویسنده : کریس کالفر
سال انتشار : 2012- 2017
جوایز : 3 جایزه
تعداد جلد‌: 6 جلد
لوگو انتشارات پرتقال
نام انتشارات : انتشارات پرتقال
مترجم : الهام فیاضی
قطع: رقعی
جلد ‌: شومیز
رده سنی کتاب
رده سنی : +12
دسته بندی : رمان فانتزی
ویژگی : ماجراجویی
گروه سنی : گروه سنی د, گروه سنی ه

لیست کتاب‌ها

Beyond the Kingdoms (The Land of Stories)

قصه های همیشگی 4

اکسیر جادویی

الکس و کانر باید سرزمین قصه‌ها را از شر نقاب‌دار پلید نجات دهند اما این کار چندان ساده نیست. الکس که ریاست انجمن پریان را بر عهده گرفته است به همراه برادرش کانر باید یاران افسانه‌ای را فرا بخوانند. شنل قرمزی، پیتر پان، رابین هود و یارانش با کلی شخصیت داستانی دیگر باید دست به دست هم دهند تا نقابدار را شکست دهند. در این کتاب داستان نبردی هیجان انگیز با شرورترین دشمن قصه‌ها در جریان است که خواندن آن شما را به اوج هیجان خواهد برد.

کتاب طلسم آرزو

قصه های همیشگی 1

طلسم آرزو

در کتاب قصه های همیشگی ۱ ماجراهایی عجیب و غریب در سرزمین قصه ها در شرف وقوع است. سفید برفی، شنل قرمزی و حتی زیبای خفته در قلمرو پریان هستند و حالا الکس و کانر در سرزمین قصه‌ها اسیر شده‌اند. دوقلوها اینجا را خیلی دوست دارند و دلشان برای پریان تنگ می‌شود اما فعلاً اسیر ملکه‌اند و باید برای برگشت به خانه تلاش کنند.

کتاب بازگشت ساحره (قصه های همیشگی 2)

قصه های همیشگی 2

بازگشت ساحره

باور بسیاری از مردم این است که افسانه‌ها تمام شده و دیگر زمانه جادو به پایان رسیده است، اما در قلمرو پریان هنوز جادو جریان دارد و قهرمانان افسانه زندگی می کنند. کانر و الکس که سرزمین قصه‌ها را دیده‌ و عاشق آن هستند، حالا از بخت بدشان در سرزمین ساحره گیر افتاده‌اند. جادوگر پلید که مدتها ناپدید شده بود، حالا باز قدرت نمایی می‌کند و شرارت را شروع کرده است. تنها راه شکست جادوگر، پیدا کردن راز چوب‌دستی سحرآمیز است. اما این چوب دستی کجاست؟ بچه‌ها باید معمای این جادوی نجات‌بخش را حل کنند تا سرزمین قصه‌ها آزاد شود.

کتاب هشدار برادران گریم

قصه های همیشگی 3

هشدار برادران گریم

سرزمین قصه‌ها باز هم در خطر است. ارتش فرانسه آنقدر برادران گریم را تحت فشار قرار داده تا بالاخره راه دنیای قصه‌ها را نشان دادند. برادران گریم چاره‌ای نداشته و از روی اجبار مسیر را مشخص می‌کنند. فرشته مهربان که شاهد ماجراست با جادویی اسرارآمیز راه سرزمین قصه‌ها را طولانی می‌کند، جوری که دویست سال طول می‌کشد تا ارتش فرانسه به قصه‌ها برسد. حالا اهالی سرزمین می‌توانند چاره‌ای بیندیشند و خود را نجات دهند. در چشم به هم زدنی، دویست سال تمام می‌شود و زمان عملیاتی شجاعانه فرا رسیده است. کانر و الکس (خواهر دوقلویش) وسط این مهلکه قرار گرفته و نمی‌توانند بی‌خیال ماجرا شوند‌.

خرید کتاب قصه های همیشگی 5 (سفر به سرزمین سرگردانی)

قصه های همیشگی 5

سفر به سرزمین سرگردانی

در این جلد از مجموعه قصه های همیشگی کانر متوجه می‌شود که تنها مکان برای مبارزه با ارتش خلاف‌کارهای مرد نقاب‌دار، درون داستان‌های کوتاه خودش است که در کودکی نوشته است! وقتی دوقلوها و دوستانشان وارد دنیایی می‌شوند که کانر آن‌ را با تخیل خلاقانه‌اش نوشته و ارتش خود را جمع می‌کنند، مبارزه‌شان علیه ارتش مرد نقاب‌دار آغاز می‌شود.

خرید کتاب قصه های همیشگی 6 (آخرین نبرد)

قصه های همیشگی 6

آخرین نبرد

قرار است در یک کتاب‌فروشی برای تولد هشتاد سالگی نویسنده‌ی بسیار محبوبی به نام کانر بیلی جشنی برگزار شود. طرف‌داران او یکی‌یکی سؤالات خود را مطرح می‌کنند و آقای نویسنده هم با خوش‌رویی جواب آن‌ها را می‌دهد‌. در این بین وقتی دختر کوچکی از بین حضار از او در مورد خواهرش، الکس، سؤال می‌کند و می‌خواهد بداند چه اتفاقی برای او افتاده و حالا کجاست‌، کانر هرقدر که فکر می‌کند ، به خاطر نمی‌آورد که چه اتفاقی برای خواهرش افتاده است. پس تصمیم می‌گیرد به خانه برود و کتاب‌های خودش را بخواند تا بفهمد الکس کجاست. اما همان زمان اتفاقی در کتابخانه می‌افتد؛ اتفاقی که بی‌ارتباط به داستان الکس نیست.

مجموعه کتاب قصه های همیشگی به قلم کریس کالفر در ۶ جلد برای گروه سنی د و ه (نوجوانان ۱۲ سال به بالا) نوشته شده است. نشر پرتقال در ایران ۶ جلد کتاب قصه های همیشگی را چاپ و منتشر می‌کند. کتاب قصه های همیشگی مجموعه‌ای جذاب و خواندنی از مشهورترین شخصیت‌های داستانی و افسانه‌ای است.

در این مجموعه، برادر و خواهری دوقلو به داستان قصه‌ها و افسانه‌ها سفر می‌کنند و در هر داستان مجموعه‌ای جذاب از اتفاقات هیجان‌انگیز رقم می‌خورد. ژانر مجموعه کتاب قصه های همیشگی در دسته رمان فانتزی برای نوجوانان قرار می‌گیرد. مجموعه قصه های همیشگی از پرفروش‌ترین رمان‌های نیویورک تایمز به شمار می‌آید.

خلاصه داستان کتاب قصه های همیشگی

کتاب قصه های همیشگی، داستانی فانتزی است که در عین جدید بودن، افسانه‌های قدیمی از پری مهربان، جادوگر خبیث و شاهزاده‌های افسانه‌ای را روایت می‌کند. داستان مجموعه کتاب قصه های همیشگی درباره یک خواهر و برادر دوقلو به نام‌های الکس و کارنر است که بعد از مطالعه کتابی جادویی وارد سرزمین جادوگرها، دیوها و پریان می‌شوند!
در این میان اتفاقات خطرناک و عجیبی برای الکس و کارنر می‌افتد و رازی مخوف که سال‌ها در خانواده آن‌ها پنهان مانده بود، برایشان برملا می‌شود! این مجموعه برای علاقه‌مندان به ژانر فانتزی و ماجراجویی یک انتخاب بسیار مناسب است. با خواندن کتاب های قصه های همیشگی، به سرزمین قصه افسانه‌ها و پریان سفر می‌کنید.

ارزش‌های اخلاقی و مثبت مجموعه کتاب قصه های همیشگی

نوجوانان با خواندن مجموعه قصه های همیشگی، درس‌های بسیاری را درباره زندگی یاد می‌گیرند. از جمله ارزش‌های مثبتی که خواندن کتاب های قصه های همیشگی برای خواننده به همراه دارد، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • اهمیت خانواده: مادربزرگ الکس و کانر، شخصیت‌های اصلی داستان، همیشه و در هر شرایطی از آن‌ها حمایت می‌کند. مادربزرگ به نوه‌های خود کمک می‌کند تا در مواجهه با چالش‌ها به خود ایمان داشته باشند و برای رسیدن به اهداف خود تلاش کنند.
 • اهمیت دادن به قدرت تخیل: سرزمین قصه های همیشگی مکانی است که در آن هر اتفاقی رخ می‌دهد! قدرت تخیل الکس و کانر به آن‌ها اجازه می‌دهد که بر موانع پیروز شوند و به اهداف خود برسند.
 • ارزش دوستی‌ها: الکس و کانر دوقلو، در سرزمین قصه های همیشگی دوستان جدیدی پیدا می‌کنند؛ این دوست‌ها به آن‌ها کمک می‌کنند تا قوی بمانند و راه خانه خود را پیدا کنند!
 • اهمیت شجاعت: الکس و کانر در سرزمین قصه های همیشگی با چالش‌های فراوانی روبه‌رو هستند، اما هرگز تسلیم نمی‌شوند! آن‌ها یاد می‌گیرند که شجاع بودن به معنی نداشتن ترس نیست؛ بلکه توانایی رویارویی با ترس‌ها و انجام دادن کار درست شجاعت است!
 • ایمان داشتن به خود: الکس و کانر اغلب اوقات به خود و توانایی‌هایشان شک می‌کنند، ولی در نهایت متوجه می‌شوند که قادر به انجام هر کاری هستند!
مجموعه قصه های همیشگی پر از داستان‌های الهام‌بخش و دلچسب است که به کودکان و نوجوانان درس‌های مهمی درباره خانواده، دوستی، شجاعت و خودباوری می‌دهد. داستان مجموعه کتاب قصه های همیشگی و درس‌های مهم آن، تا مدت‌ها در ذهن خوانندگان می‌ماند.

سخنی با پدر و مادرها؛ چرا خرید مجموعه قصه های همیشگی را پیشنهاد می‌کنیم؟

دلایل بسیاری وجود دارد که خرید قصه های همیشگی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. در ادامه به بعضی از این دلایل اشاره می‌کنیم تا برای خرید مجموعه کتاب قصه های همیشگی قانع شوید:
 1. کتاب قصه های همیشگی پر از جادو، ماجراجویی و طنز جذاب است.
 2. مجموعه کتاب قصه های همیشگی درس‌های اخلاقی فراوانی درباره خانواده، دوستی، شجاعت و خودباوری به بچه‌ها می‌دهد.
 3. سیر داستانی کتاب قصه های همیشگی بسیار روان و گیرا است و خواننده را به مطالعه قصه های همیشگی به ترتیب تشویق می‌کند.
 4. مجموعه کتاب قصه های همیشگی بهترین مجموعه کتاب برای آشنایی فرزندتان با دنیای قصه‌های افسانه‌ای و دنیای پریان و جادوگران است.
به‌طورکلی، داستان روان، جذاب و درس‌های اخلاقی در قصه های همیشگی ۱ تا ۶ ، باعث می‌شود که هم شما و هم فرزندتان از خرید مجموعه قصه های همیشگی بسیار خوشحال شوید.

سخنی با نوجوانان؛ چرا مجموعه کتاب قصه های همیشگی را باید بخوانید؟

اکنون با شما نوجوان عزیز صحبت می‌کنیم؛ به نظر شما چرا قصه های همیشگی در سراسر جهان اینقدر طرفدار دارد؟ الان به شما می‌گوییم! الکس و کانر دو نوجوان ۱۲ساله‌ هستند؛ یعنی تقریبا هم‌سن شما! آن‌ها یک زندگی معمولی دارند که ناگهان وارد دنیایی عجیب و جادویی می‌شوند! شگفت‌انگیز نیست؟! شاید این اتفاق برای شما هم رخ دهد!
حتی اگر واقعا به سرزمین جادویی راه پیدا نکنید، با خواندن مجموعه کتاب قصه های همیشگی انگار که همراه با الکس و کانر وارد شهر پریان و جادوگران شده‌اید! شما در مسیری که الکس و کانر سعی می‌کنند خود را بشناسند، همراه آن‌ها هستید؛ همراه با آن‌ها به حقایقی درباره شخصیت خود پی می‌برید و از تجربیات آن‌ها در زندگی خود استفاده می‌کنید.
اتفاقات مجموعه کتاب قصه های همیشگی در عین عجیب بودن، خنده‌دار هم هست! چه چیزی از این بهتر؟! کتابی پر از دیالوگ‌های طنزآمیز و موقعیت‌های خنده‌دار! اگر شما هم عاشق خواندن رمان‌های فانتزی و ماجراجویی هستید، به‌هیچ‌عنوان برای خرید قصه های همیشگی تردید نکنید! همین حالا دست به کار شوید و در سرزمین جادویی با الکس و کانر قدم بزنید!

معرفی جوایز مجموعه کتاب قصه های همیشگی

مجموعه کتاب قصه های همیشگی، به دلیل سیر داستانی جذاب، متن روان و گیرا و داستان‌های هیجان‌انگیز، برنده جوایز بسیاری شده است، از جمله:
 • پرفروش‌ترین کتاب نیویورک‌تایمز
 • بارنز و نوبل «بهترین کتاب‌های سال ۲۰۱۲»
 • جایزه Goodreads برای بهترین کتاب کودک
 • جایزه بهترین کتاب ۲۰۱۲ از مجله School Library
مجموعه کتاب قصه های همیشگی نامزد جوایز بسیاری نیز شده است. این مجموعه، توجه بسیاری از خوانندگان نوجوان و بزرگسال را به خود جلب کرد و مطمئنا از خواندن آن لذت خواهید برد.

خرید مجموعه کتاب قصه های همیشگی از فروشگاه بادبادک

شما عزیزان برای خرید مجموعه کتاب قصه های همیشگی می‌توانید از طریق همین صفحه در فروشگاه بادبادک اقدام کنید. در فروشگاه بادبادک مجموعه کامل این کتاب از قصه های همیشگی ۱ تا ۶ از انتشارات پرتقال به فروش می‌رسد. بعد از ثبت سفارش، در سریع‌ترین زمان ممکن قصه های همیشگی را در هر کجای ایران که هستید، دریافت کنید. برای دریافت مشاوره خرید قصه های همیشگی نیز می‌توانید با شماره‌های درج‌شده در سایت تماس بگیرید.

سوالات متداول

1مجموعه کتاب قصه های همیشگی چند جلد است؟

به‌طورکلی مجموعه قصه های همیشگی ۷ جلد است. تا جلد ششم قصه های همیشگی را می‌توانید از فروشگاه کتاب کودک و نوجوان بادبادک تهیه کنید. به‌محض انتشار کتاب قصه های همیشگی ۷ توسط نشر پرتقال، این جلد هم از فروشگاه بادبادک قابل‌تهیه خواهد بود.

2مجموعه قصه های همیشگی برای چه سنی مناسب است؟

همه کودکان و نوجوانان بالای ۱۲ سال مخاطبان مجموعه کتاب های قصه های همیشگی هستند.

3کتاب های قصه های همیشگی چه ژانری دارد؟

داستان‌های کتاب قصه های همیشگی ژانر ماجراجویی و فانتزی دارد که کودکان و نوجوانان را ساعت‌ها پای مطالعه میخکوب می‌کند.

شخصیت‌های داستان

تصویر الکس بیلی شخصیت کتاب قصه های همیشگی
الکس بیلی

دختری ۱۲ ساله، خلاق، بامزه و مستقل است. او نویسندگی می‌کند و به خواندن قصه‌های پریان علاقه بسیاری دارد. او از همه چیز آگاه است و گاهی اوقات نقش رییس‌ها را بازی می‌کند!

تصویر کانر بیلی شخصیت کتاب قصه های همیشگی
کانر بیلی

پسری ۱۲ ساله، مهربان، وفادار و شجاع است. او دائما رویاپردازی می‌کند و بازی‌های ویدیویی را عاشقانه دوست دارد؛ البته کمی هر ترسو است و به‌راحتی از هر چیز می‌ترسد!

تصویر مادربزرگ وندی شخصیت کتاب قصه های همیشگی
مادربزرگ وندی

وندی، مادربزرگ الکس و کانر، زنی بسیار مهربان، خردمند و جادویی است. او همان کسی است که کتاب داستان جادویی را به الکس و کانر می‌دهد تا به سرزمین قصه های همیشگی بروند!

تصویر مرلین شخصیت کتاب قصه های همیشگی
مرلین

یک جادوگر قدرتمند است که در سرزمین جادویی مجموعه کتاب قصه های همیشگی زندگی می‌کند. او مربی الکس و کانر است و در ماجراجویی‌ها به آن‌ها کمک می‌کند.

تصویر ایول شخصیت کتاب قصه های همیشگی
ایوی

ایوی یا ایول یک پری که دوست الکس و کانر است و شخصیتی مهربان، کمک‌کننده و وفادار دارد. او یک هنجارشکن است و گاهی اوقات جنجال درست می‌کند!

سایر رمان های محبوب نشر پرتقال در ژانر فانتزی ویژه نوجوانان

دسترسی سریع
خرید مجموعه
همه چیز از کودکی شروع می شود
logo-samandehi

©کلیه حقوق این وبسایت متعلق به بادبادک است.