کتاب اصول زبان آموزی

خرید کتاب اصول زبان آموزی از نشر ذکر

خرید کتاب اصول زبان آموزی از نشر ذکر

کتاب اصول زبان آموزی

خرید کتاب اصول زبان آموزی از نشر ذکر

نویسنده انتشارات رده سنی
نام نویسندگان
نویسنده: فهیمه سیدناصری
تعداد جلد: 2
ویژگی: تقویت مهارت خواندن و نوشتن
کتاب های انتشارات ذکر
انتشارات: ذکر
قطع: رحلی
جلد: شومیز
رده سنی کتاب
رده سنی: 4 تا 6 سال
دسته بندی: کتاب کار پیش دبستانی
گروه سنی: الف

کتاب اصول زبان آموزی از نشر ذکر به دنبال تقویت مهارت نوشتاری و مهارت خواندن برای کودکان 4 تا 6 سال است. اهداف كلی اين كتاب آموزش حروف الفبا، شناخت صداها، حروف‌نويسی، ارتباط صدا با شكل نوشتاری آن «حروف»، كلمه‌خوانی، كلمه‌سازی، كلمه‌خوانی تصويری، كلی‌خوانی كلمه، كلمه‌نويسی،‌ كلمه‌سازی همراه با مصوت‌ها و جداسازی صدای شناخته شده در آن است. شما عزیزان می‌توانید این مجموعه و انواع کتاب آموزشی پیش دبستانی را با قیمت مناسب از سایت کتاب بادبادک تهیه کنید.

کتاب اصول زبان آموزی به کودک کمک می‌کند تا كودک بتواند بخواند و در كلاس اول قواعد نوشتاری را فرا گيرد. كه البته با توجه به تعداد زياد حروف، اين كار بسيار مؤثر بوده و سرعت آموزش در كلاس اول را بالا برده و از افت تحصيلی و ضعف و ناتوانی در خواندن كه مشكل عمده كلاس اولی‌ها است، جلوگيری نمايد.

معرفی کتاب اصول زبان آموزی، تقویت مهارت دست ورزی و زبان آموزی کودکان

کتاب اصول زبان آموزی 1 به دنبال تقویت مهارت نوشتاری کودکان با آموزش لوحه‌نویسی روی خطوط شطرنجی است. جهت بردارها در این کتاب متناسب با حروف الفبای فارسی و قواعد خوشنویسی تنظیم شده است. در ابتدا انجام تمرین‌ها، سرعت کودک مهم نیست اما در پس از چندبار تمرین می‌توانید بررسی کنید تا به سرعت دلخواه رسیده است یا نه.

در کتاب اصول زبان آموزی 2 كودكان با شكل صداهای «حروف» آشنا می‌شوند و می‌توانند با شناخت صداهای چندشکلی به کلمه خوانی کلی بپردازند و بعد از آن نیز موفق به عبارت‌سازی و جمله‌سازی نیز خواهند شد.

در این کتاب كودک می‌آموزد يك كلمه از صداهای گوناگونی تشكيل شده و اگر بخواهد خود كلمه‌ای بسازد می‌تواند با صداهايی كه شكل آن‌ «حروف» را ياد گرفته اقدام نمايد. اهداف كلی اين كتاب آموزش حروف الفبا، شناخت صداها، حروف‌نويسی، ارتباط صدا با شكل نوشتاری آن «حروف»، كلمه‌خوانی، كلمه‌سازی، كلمه‌خوانی تصويری، كلی‌خوانی كلمه، كلمه‌نويسی،‌ كلمه‌سازی همراه با مصوت‌ها و جداسازی صدای شناخته شده در آن است.

علاو‌ه‌براین شما عزیزان می‌توانید صفحه کتاب حواستو جمع کن را نیز مشاهده کنید. این مجموعه شامل کتاب‌های متعدد برای تقویت مهارت‌های اصلی پیش از دبستان است.

خرید کتاب اصول زبان آموزی با قیمت مناسب از سایت کتاب بادبادک

انجام آموزش‌های پیش از دبستان کمک شایانی به کودکان در دوران دبستان می‌کند تا با افت تحصیلی روبرو نشوند. یکی از مهم‌ترین مواردی که کودکان باید فرا بگیرند، اصول زبان آموزی است. شما عزیزان می‌توانید این کتاب و انواع کتاب آموزشی پیش دبستانی را با قیمت مناسب از سایت کتاب بادبادک تهیه کنید.

سایر کتاب‌هایی که مهارت زبان‌آموزی کودکان پیش‌دبستانی را تقویت می‌کند

دسترسی سریع
خرید مجموعه
همه چیز از کودکی شروع می شود
logo-samandehi

©کلیه حقوق این وبسایت متعلق به بادبادک است.