محصول به سبد خرید اضافه شد
0
بادبادک| وارد شوید| ثبت نام کنید

کتاب خردسال

نمایش 1–18 محصول از 944 محصول

کتاب های گروه سنی “الف” کتابهای مخصوص گروه سنی خردسالان است که البته این دوران به دو مرحله پیش از یادگیری زبان و پس از یادگیری آن تقسیم می شود.

برای خردسالان پیش از دو سال (قبل از یادگیری زبان) باید به دنبال کتاب های تصویری باشید. چون در این سن کودک با تصاویر به راحتی ارتباط برقرار می کند و می تواند از طریق تصاویر آموزش ببیند.

همینطور کتاب هایی مثل کتاب پارچه ای یا کتاب حمام می تواند برای این کودک این سن بسیار مفید باشد و باعث انس بیشتر کودک با کتاب شود.

برای خردسال 2 تا 6 سال (دوره پس از فراگیری زبان)،‌ می توانید کتاب های دارای روابط منطقی اما بر اساس شکل های ساده است را تهیه کرد. زیرا در این سن کودک می تواند روابط منطقی را درک کند اما همچنان از درک حوادث پیچیده و روابط علت و معلولی عاجز است.

کتابهایی که دارای تصاویر جذاب و بازی هستند قدرت تخیل کودکان را به میزان زیادی تقویت می کند و یادگیری را برای او ساده و شیرین می کند.

همینطور کتاب های آموزشی، کتاب های مهارت زندگی، کتاب های احساسات و … کودکان 5 و 6 ساله را تا حد زیادی برای ورود به مدرسه آماده می کند و باعث می شود فرزند شما، بزرگسالی موفقی را داشته باشد.

انتشارات ذکر، نردبان، آریانوین، مهرسا، قدیانی و … از پیشروترین ناشرین کشور در انتشار کتاب برای این گروه سنی هستند که می توانید تمامی کتاب های این ناشرین را در سایت کتاب کودک و نوجوان بادبادک مشاهده نمایید.

رفتن به بالای صفحه

فروشگاه اینترنتی بادبادک، مرکز خرید کتاب کودک و نوجوان از معتبرترین ناشرین در ایران می باشد که از سال 1396 فعالیت خود را آغاز کرده است. تمامی حقوق این سایت متعلق به بادبادک است.
Copyright © 2020 Badbaddak