محصول به سبد خرید اضافه شد
0
بادبادک| وارد شوید| ثبت نام کنید

حدیث و شعر و قصه

نمایش 14 نتیجه

یک مجموعه باحال براتون آوردیم که کمتر مشابهش رو دیدید. شعر و قصه و حدیث همه در یک جا جمع شدن و مفاهیم اخلاقی رو به بچه ها آموزش می دهند.

اگر دوست دارید فرزندتون با اخلاقیات و راه درست زندگی همراه با احادیث آشنا بشه، پس این مجموعه رو جدی بگیرید. کتابی برای دبستانی ها تا به تنهایی بخوانند و مهارت روخوانی شان را تقویت نمایند. برای آشنایی با کتاب شعر و حدیث با بادبادک همراه باشید.

 

کتاب حدیث و شعر و قصه

یکی از امتیازات این محصول آن است که به رشد جنبه های فردی در کنار شخصیت اجتماعی می پردازد. کتابی برای وقت شناسی، محبت به دیگران، پرهیز از طمعکاری که در کنار داستان به بچه ها کارهای خوب رو یاد میدهد.

کتاب نگاه با محبت

کتاب اول به او سلام کن

کتاب تنبلی را خط بزن

کتاب خدا همیشه با ماست

کتاب نادانی دشمن ماست

کتاب اول کارت را بشناس

و عناوین اخلاقی تربیتی دیگر که همگی به رشد وجوه متفاوت فردی توجه دارند.

استفاده از نقاشی های رنگارنگ و کاغذ گلاسه که تصاویر رو بهتر نشون میده راهی برای جذب خردسالان هست تا مرتباً کتاب رو ورق بزنند. علاوه بر این در هر موضوع احادیثی کوتاه و کاربردی از یکی از امامان انتخاب شده که بینش مذهبی کودکان رو مورد توجه قرار داده.

اینجوری آگاهی مذهبی مخاطب بهبود پیدا میکنه و برای والدینی که دنبال کتاب مذهبی برای فرزندشون هستند انتخاب مناسبی هست. با این مجموعه کودکتان را با رفتار صحیح و انتخاب درست به شکلی ساده و غیرمستقیم آشنا کنید و این یعنی سبک زندگی سالم رو خیلی راحت میشه یاد داد.

 

خرید کتاب شعر و حدیث و قصه

کافی هست آموزش و تمرین خردسالان را جدی بگیریم. استفاده از قصه های شیرین همراه با شعرهای دوبیتی به صورت غیر مستقیم بر بچه ها تاثیرخواهد گذاشت و مراحل یادگیری را تسریع می کند. کتابی برای گروه سنی ب و ج از انتشارات جمال که اموزش بچه ها با منابع مذهبی و دینی توجه دارد. به صورت خلاصه کارکردهای زیر برای کتاب شعر کودکانه همراه با حدیث متصور است:

افزایش آگاهی مدهبی و دینی

آشنایی با احدایث معصومین

تقویت روخوانی و روانخوانی

آموزش سبک زندگی سالم و خلقیات مثبت

 

داستانهایی کوتاه به قلم سید محمد مهاجرانی در 14 جلد که هر کدام از پنج داستان به احادیث یکی از معصومین اختصاص دارد. اهمیت احترام به بزرگترها، دوستی و ارزش سلامتی، و توجه به کتابخوانی از مطالب این کتابهاست.

رفتن به بالای صفحه

فروشگاه اینترنتی بادبادک، مرکز خرید کتاب کودک و نوجوان از معتبرترین ناشرین در ایران می باشد که از سال 1396 فعالیت خود را آغاز کرده است. تمامی حقوق این سایت متعلق به بادبادک است.
Copyright © 2020 Badbaddak