خرید کتاب کودک

خرید اینترنتی کتاب کودک با ارسال سریع

کتاب از جمله مهمترین ابزارهای یادگیری، آموزش و تربیت کودکان است و تاثیر به سزایی در پرورش ذهن و رشد شخصیت کودک دارد. به همین دلیل در حین خرید کتاب کودک باید به ویژگی‌هایی مانند سن، علاقه کودک، موضوع کتاب و نوع ادبیات کتاب کودک توجه داشت. در فروشگاه کتاب کودک و نوجوان بادبادک امکان خرید انواع کتاب کودک در موضوعات متنوع و سبک‌های داستانی، رنگ آمیزی، نقاشی، کتاب شعر کودک و کتاب‌های آموزشی کودک با ارسال سریع برای شما فراهم است.

سوالات متداول

1چگونه بهترین و پرفروش ترین کتاب های کودک را پیدا کنیم؟

پاسخ به این سوال کمی سخت است، به این دلیل که کتاب های بسیار زیادی هستند که جز بهترین کتاب های کودک هستند. اما تیم کارشناسی کتاب کودک بادبادک در این سال ها با دغدغه زیادی از بین تمامی ناشرین کشور بهترین ها را انتخاب کرده تا شما بتوانید با خیال راحت از بین بهترین کتاب ها کتاب مورد نظر خود را تهیه کنید.

همینطور شما با دانستن دقیق موضوع کتابی که می خواهید تهیه کنید (کتاب آموزشی کودک، کتاب رمان کودک، کتاب داستان کودک و کتاب رنگ آمیزی کودک) مطمئنا خیلی سریع به انتخاب خواهید رسید. برای اینکار لازم است اول از همه نیاز فرزند خود را مشخص کنید. برای مثال کتاب های مهارتی مثل افزایش اعتماد به نفس و جرات مندی، کتاب برای روخوانی و روان خوانی، کتاب داستان و شعر و قصه، کتاب برای کاهش مشکلات رفتاری یا …. .

همینطور توجه به تعداد چاپ و تیراژ کتاب می تواند دلیلی مناسبی برای خرید باشد. اصولا کتاب های مناسب و جذاب خیلی سریع به تعداد چاپ های بالا می رسند که این نشان از محتوا مناسب و جذاب بودن آن هاست.

ناشر کتاب نیز موضوع مهم دیگری است که حتما باید به آن توجه داشته باشید.

2هزینه ارسال خرید کتاب کودک چقدر است؟

بانک کتاب کودک و نوجوان بادبادک کمترین هزینه ارسال را دارد و شما برای خرید اینترنتی کتاب کودک فقط  15 هزار تومان به عنوان هزینه ارسال پرداخت خواهید کرد.

3چقدر طول می کشد تا کتاب کودک خریداری شده به دست من برسد؟

فروشگاه  اینترنتی کتاب کودک و نوجوان بادبادک  تمامی سفارش ها را طی 48 ساعت کاری  ارسال می‌کند و بین 3 تا 7 روز به دست شما خواهد رسید.

همه چیز از کودکی شروع می شود
logo-samandehi

©کلیه حقوق این وبسایت متعلق به بادبادک است.