بادبادک| وارد شوید| ثبت نام کنید

خودم می خوانم

نمایش 1–18 محصول از 42 محصول

روانخوانی دانش آموزان کلاس اول همواره یکی از بزرگترین دغدغه های والدین و همینطور معلمان این پایه کلاسی است. چرا که خواندن اساسی ترین و اولین جزء یادگیری در دانش آموزان است و تمام آموزش های دیگر در مدرسه به این موضوع وابسته است.

یکی از بهترین مجموعه هایی که تاکنون در کشور برای تقویت روانخوانی دانش آموزان منتشر شده است، کتاب روانخوانی کلاس اول “خودم می خوانم” است که نشر افق آن را منتشر کرده است.

 

معرفی کتاب خودم می خوانم، بهترین کتاب روان خوانی کلاس اول

کتاب خودم می خوانم در 42 جلد، به آموزش روانخوانی هر یک از حروف الفبا در قالب قصه های زیبا و تصویری پرداخته است.

هر جلد این کتاب مربوط به یکی از حروف الفبا و همینطور تشدید، خوا استثنا و …. اختصاص دارد.

داستان کتاب به گونه ای است که تلاش شده است حرف مربوط به آن، در تمامی کلمات به صورت پر رنگ و رنگ متفاوت باشد تا یادگیری آن حرف برای دانش آموزان کاملا تثبیت شود.

علاوه بر این، کتاب خودم می خوانم منطبق بر کتاب فارسی اول دبستان منتشر شده است.

 

جمع بندی

قصه همواره یکی از بهترین راه های آموزش به کودکان بوده است. شما می توانید به راحتی از طریق این مجموعه، دغدغه خود پیرامون روان خوانی فرزندتان را برطرف کنید. چرا که فرزند شما با ذوق و علاقه مشغول مطالعه داستان های این مجموعه می شود و به دلیل متن ساده، روان و هدفمند آن به سادگی به حروف الفبا و روان خوانی مسلط می شود.

شما می توانید هر یک از کتاب های این مجموعه را به راحتی از کتاب کودک و نوجوان بادبادک تهیه نمایید.

رفتن به بالای صفحه

فروشگاه اینترنتی بادبادک، مرکز خرید کتاب کودک و نوجوان از معتبرترین ناشرین در ایران می باشد که از سال 1396 فعالیت خود را آغاز کرده است. تمامی حقوق این سایت متعلق به بادبادک است.
Copyright © 2020 Badbaddak