کتاب جودی دمدمی

مجموعه کامل کتاب‌ جودی دمدمی

خرید مجموعه کامل کتاب جودی دمدمی

کتاب جودی دمدمی

مجموعه کامل کتاب‌ جودی دمدمی

نویسنده انتشارات رده سنی
مگان مک دونالد
نام نویسنده : مگان مک دونالد
سال انتشار : 2000
جوایز : 4+
تعداد جلد‌: 15
لوگو انتشارات افق
نام انتشارات : نشر افق
مترجم : محبوبه نجف‌خانی
سایز : رقعی
جلد ‌: شومیز
رده سنی کتاب جودی دمدمی
رده سنی : +8 سال
دسته بندی : رمان کودک و نوجوان
ویژگی : طنز، فانتزی
گروه سنی : ب، ج

جودی دمدمی 1 -جودی انجمن مخفی تشکیل می دهد

کتاب جودی دمدمی 1

جودی انجمن مخفی تشکیل می دهد

جلد اول کتاب جودی دمدمی «جودی انجمن مخفی تشکیل می‌دهد» نام دارد. در خلاصه این داستان می‌توان اینگونه تعریف کرد که: جودی تازه وارد کلاس سوم شده است و همه باید یک کلاژ درباره خودشان بسازند. جودی به فکر می رود؟ چه چیزهایی را باید بنویسد؟ دقیقا روزی که قرار است کلاژ را تحویل بدهند، آب شاه توت، کاردستی او را خراب می کند. به نظر شما جودی چه میکند؟ ادامه این داستان را باید در سری کتاب‌های جودی دمدمی بخوانید.

کتاب جودی دمدمی 2

کتاب جودی دمدمی 2

جودی مشهور می شود

جودی مشهور می‌شود دومین جلد از کتاب پرطرفدار بین نوجوان‌ها است. داستان جلد دوم به این ماجراها می‌پردازد که جودی به دوستش جسیکا به خاطر چاپ عکس او در روزنامه حسودی می‌کند. همین حسودی‌ها باعث می‌شود تا تصمیم بگیرد به هر قیمتی مشهور شود. جودی از یک هسته گیلاس کمک می‌گیرد و به دیدار هزارپای انسانی می‌رود. بعد از آن در مسابقه حیوانات خانگی شرکت می‌کند و کلی ماجراجویی‌های دیگر را تجربه می‌کند؛ اما مشهور شدن به این آسانی نیست.

کتاب جودی دمدمی 3

کتاب جودی دمدمی 3

جودی دنیا را نجات می دهد

جنگل ‌های استوایی در حال نابودی هستند و حیوانات در خطر انقراض قرار گرفته‌اند. مسئول این تخریب هم کسی به‌جز انسان‌ها نیستند. جودی به فکر فرو می‌رود. او می‌خواهد جلو نابودی دنیا را بگیرد. اما چگونه؟ به‌نظر شما در کتاب داستان جودی دمدمی جلد 3، جودی می‌تواند زمین را نجات دهد؟

کتاب جودی دمدمی 4

کتاب جودی دمدمی 4

جودی آینده را پیشگویی می کند

جودی صاحب یک انگشتر می‌شود اما نه یک انگشتر معمولی! انگشتری که آینده را پیشگویی می‌کند. جودی حالا می‌تواند مشکلات را با این انگشتر حل کند یا حال معلمشان را پیش‌گویی کند. حتی پیشگویی جودی در مورد معلمشان آقای تاد درست از آب در می‌آید. برای این‌که متوجه شوید جودی با این انگشتر جادویی و قدرت خارق‌العاده خود چه می‌کند، باید این کتاب را مطالعه کنید.

کتاب جودی دکتر می شود

کتاب جودی دمدمی 5

جودی دکتر می شود

جودی دختری است بسیار باهوش و البته خلاق! او حس می‌کند بیمار است و ویروس درون بدنش وجود دارد. همه چیز از این روز سخت شروع می‌شود. جودی به فکر فرو می‌رود؛ بله درست حدس زدید. او شغل آینده اش را پیدا کرد. جودی می‌خواهد دکتر شود.

کتاب جودی دمدمی 6

کتاب جودی دمدمی 6

دور دنیا در هشت روز و نصفی

جودی و دوستانش روی پروژه دور دنیا در هشت روز کار می‌کنند اما همه چیز با ورود ایمی نیمی خراب می شود. دوستی جودی و دوستانش با ورود ایمی خراب می‌شود اما نتیجه پروژه مشترک آن‌ها به کجا خواهد رسید؟

کتاب جودی دمدمی 7

کتاب جودی دمدمی 7

جودی به کالج می رود

جودی برای یادگیری ریاضی به کالج می‌رود. اما در کالج اتفاقات عجیبی می‌افتد. کلوئه با نشان دادن کالج سعی می‌کند ریاضی را به جودی یاد بدهد اما به نظر شما کلوئه موفق می‌شود؟

کتاب جودی دمدمی 8

کتاب جودی دمدمی 8

جودی کارآگاه می شود

جودی دختر خلاقی است و ابتکارات زیادی دارد. همیشه یک فکر بکر در سر می‌پروراند. جودی دوست دارد کارآگاه شود، ده‌ها معمای سخت را حل کند و راز بزرگ را کشف نماید. پس با جودی همراه شوید تا رمز موفقیت یک کارآگاه را یاد بگیرید.

کتاب جودی دمدمی 9

کتاب جودی دمدمی 9

جودی و تابستان پر ماجرا

تابستان کم کم از راه می رسد و جودی قصد دارد برای تابستان برنامه‌ریزی کند تا تفریحات مهیج داشته باشد و کلی لذت ببرد. جودی، استینک و عمه اوپال تابستان را با هم می‌گذرانند و به پیک نیک می‌روند. با جودی، استینک و عمه اوپال همراه شوید و تابستان را با آن ها بگذرانید.

جودی دمدمی 10

کتاب جودی دمدمی 10

جودی و طلسم بدشانسی

آیا شانس واقعا وجود دارد؟ چه کسی خوش شانس است؟ چه کسی بد شانس است؟ جودی از مادر بزرگ یک سکه قدیمی هدیه می‌گیرد. جودی فکر می‌کند این سکه شانس است و همه جا همراهش است. اما همه چیز اینطور باقی نمی ماند. سکه خاصیتش را از دست داده است و تبدیل شده به سکه بد شانسی!! حالا دردسر همه‌جا منتظر جودی است.

جودی دمدمی 11

کتاب جودی دمدمی 11

جودی مریخی می شود

جودی دختر خوبی است. اما بعضی وقت‌ها کمی بداخلاق می‌شود. او نمی‌تواند یک روز کامل خوش اخلاق باشد تا اینکه روز برعکس فرا می‌رسد. همه این روز را دوست دارند چون می‌توانند در آن روز برعکس همیشه باشند. جودی هم می‌خواهد برعکس باشد اما چگونه؟ او در این روز به خودش می رسد، موهایش را شانه می‌کند و خوش اخلاق می‌شود و با استینک مهربان است. با جودی و خانواده‌اش همراه می شویم تا ببینیم برعکس بودن چه لذتی دارد؟

جودی دمدمی 12

کتاب جودی دمدمی 12

جودی و فهرست آرزوها

جودی در کیف مامان بزرگ «لو» فهرست عجیبی را پیدا می کند. مامان بزرگ می گوید این‌ها آرزوهایش هستند و دوست دارد قبل از مرگش آرزوهایش برآورده شوند. جودی هم همین کار را می کند و فهرست طولانی از آرزوهایش را می نویسد. اما برآورده شدن این همه آرزوی بزرگ و عجیب در یک هفته تقریبا غیر ممکن است. آیا او موفق خواهد شد؟ یا شکست می خورد؟ شما نیز می‌توانید با خواندن این کتاب، لیستی از آرزو‌های خود بنویسید.

جودی دمدمی 13

کتاب جودی دمدمی 13

جودی ملکه می شود

دانش‌آموزان قرار است برای مدرسه شجره‌نامه درست کنند و همه بچه‌ها مشغول‌اند. جودی دختر باهوشی است. او سه هفته وقت می‌گذارد و تحقیق می‌کند تا بالاخره راز بزرگی را کشف می‌کند. او با ملکه انگلیس فامیل است. اما این پایان ماجرا نیست! جودی درگیری داستانی عجیب می‌شود. آیا جودی واقعا از خانواده ملکه است؟

جودی دمدمی 14 (جودی کتابخوان می شود)

کتاب جودی دمدمی 14

جودی کتابخوان می شود

جودی دمدمی و گروهش به اسم “کرم کتاب های مدرسه” از صبح تا شب کتاب می­‌خوانند و نکته های مهم را حفظ می­‌کنند تا پیروز مسابقه کتابخوانی مدرسه شوند. آیا گروه کرم کتاب‌های معمولی می‌توانند با گروهی از آکادمی درخت هوش رقابت کنند؟ شایعه‌ای بر سر زبان‌ها افتاده که یک کلاس چهارمی توی گروه رقیب است! این همه هیجان نفس هر کرم‌کتابی را بند می‌آورد.

خرید کتاب جودی دمدمی 15 اثر مگان مک دونالد از نشر افق

کتاب جودی دمدمی 15

دوشنبه های دلگیر

کتاب جودی دمدمی یکی از جذاب‌ترین داستان‌های دخترانه است که برای گروه سنی 8+ سال مناسب است. اگر فرزندی شما عاشق داستان‌های طنز و ماجراجویانه است این مجموعه بهترین هدیه برای اوست.

جودی دمدمی از جمله محبوب‌ترین و پروفروش‌ترین رمان‌های کودک و نوجوان است که تاکنون به بیش از 20 زبان زنده دنیا ترجمه شده و جوایز فراوانی را به خود اختصاص داده است. مجموعه کتاب های جودی دمدمی در ایران توسط محبوبه نجف‌خانی در نشر افق منتشر شده است. شما می‌توانید مجموعه کامل کتاب جودی دمدمی و انواع کتاب داستان طنز برای کودکان و نوجوانان  از بانک کتاب بادبادک با قیمت مناسب و تخفیف خریداری کنید.

داستان کتاب جودی دمدمی چیست؟

جودی دمدمی یک دختر بچه بازیگوش و خرابکار است که به‌عنوان ملکه‌ خلق‌وخوها و احوال جورواجور شناخته می‌شود. جودی عاشق دویدن، بازی کردن و پیدا کردن ایده‌های نو است و همیشه به دنبال راهی برای شناخت جهان است. او یک روز دوست دارد مشهور باشد، یک روز انجمن تشکیل دهد یا حتی قصد نجات دنیا را دارد. ولی تا چشمش را باز می‌کند با کوله باری از مشکلات مواجه می‌شود که خودش درست کرده است. دردسرهای جودی تمامی ندارد و همه را کلافه می‌کند.

شاید همه دختر بچه‌ها خرابکار نباشد اما جودی با بقیه فرق دارد. گاهی کارها را برعکس بقیه انجام می‌دهد یا ایده‌های مسخره‌ای که به ذهنش میرسد را بدون مشورت کردن امتحان می‌کند.در این مجموعه کتاب قرار است با ماجراهای جودی دمدمی بخندیم و اشتباهاتش را تکرار نکنیم.

جودی دمدمی طرفدارهای زیادی در میان کودکان و نوجوانان کتابخوان دارد. مطالعه قصه های جذاب جودی دم دمی برای بچه‌هایی که تازه کتابخوان شده‌اند نیز جالب خواهد بود. شما عزیزان می‌توانید تمامی جلدهای این مجموعه و انواع کتاب داستان کودکانه را با قیمت مناسب از سایت کتاب بادبادک تهیه کنید.

ارزش های آموزشی و پیام های مثبت کتاب جودی دمدمی

جودی در این کتاب نکات زیادی به کودکان و نوجوانان می آموزد. کودکانی که این کتاب را می‌خوانند خلاقیتشان در حل مشکلات تقویت و جرات آن‌ها برای عملی کردن ایده هاشون زیاد می‌شود. آن‌ها همچنین کار گروهی، اشتیاق برای یادگیری و … را از جودی می آموزند.

معرفی الگوهای نقش مثبت مجموعه کتاب جودی دمدمی

جودی نشان می‌دهد که دختران می‌توانند کارهایی را دوست داشته باشند و انجام دهند که برخی ممکن است فکر کنند این کارها فقط برای پسران است. به عنوان مثال، او عاشق دوزیستان، حشرات و سنگ ها است و می خواهد وقتی بزرگ شد پزشک شود.جودی مادربزرگ خود را بسیار دوست دارد و آن را تحسین می کند  و به خاطر او  تصمیم میگیرد که یک لیست از آرزوهایی که دارد بنویسید.مادربزرگ لو همیشه دنبال ماجراجویی‌هایی مانند کایاک سواری و یادگیری رقص رومبا است.

والدین جودی زمانی که جودی و برادرش آنها را تحت فشار قرار می دهند، مرزهای مناسبی را با آن‌ها تعیین می کنند که آن ها راه حل مشکلاتشان را خودشان پیدا کنند، اما در زمان درست آن ها را تشویق و حمایت می‌کنند.

سخنی با پدر و مادر، چرا کتاب جودی دمدمی را برای فرزندمان بخریم؟

والدین باید بدانند که جودی دمدمی داستانی آموزنده و کودکانه است که برای گروه سنی 8+ سال که عاشق ماجراجویی و داستان‌های طنز هستند، پیشنهاد می‌شود. مجموعه کتاب جودی به عنوان کتاب رمان نوجوان نیز به‌فروش می‌رسد.

سخنی با کودک و نوجوان، چرا کتاب جودی دمدمی را بخریم؟

شخصیت جودی به دلیل خلق و خوی دمدمی مزاج او دائما در حال تغییر است. از یک طرف، او می تواند خطرناک، حساس و تحریک پذیر باشد. از طرفی او همچنان دوست داشتنی، خوش بین، شیرین و دلسوز است و البته همین موارد شخصیت او را پیچیده تر از دیگران جلوه می دهد. شخصیت جودی همچنین به دلیل داشتن معصومیت و ساده لوحی شناخته شده است که باعث می شود او به راحتی توسط شخصیت های دیگر داستان گول بخورد.اگه به دنبال کتاب‌های تصویری، طنز و ماجراجویی هستید، مجموعه کتاب‌های جودی دمدمی یک انتخاب عالی برای شما است.

خواندن کتاب جودی دمدمی به چه کسانی توصیه می‌شود؟

ویژگی منحصر به‌فرد کتاب‌ جودی دمدمی، شخصیت دوست‌داشتنی او، به همراه تصویرگری جذاب کتاب است که برای کودکان و نوجوانان به خصوص دختران، جذابیت فراوانی دارد. اگر به دنبال یک کتاب پر از داستان‌های طنز و ماجراجویی هستید، مجموعه کتاب های جودی دمدمی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

در مورد کتاب جودی دمدمی صحبت کنید

بعد از مطالعه کتاب، کودکان و نوجوانان می‌توانند با دوستان و همکلاسی‌ها یا والدین خود در مورد موارد مختلفی که در داستان مطرح می‌شود گفت و گو کنند.
  1. نظر شما در مورد حالات روحی جودی مودی چیست؟
  2. چه چیزی جودی را ناراحت می کند؟ چه چیزی او را خوشحال می کند؟
  3. ایا شما هم یک لیست آرزوها برای خود تهیه کردید؟
  4. آیا می توانید به زمانی فکر کنید که حال شما بد بود و توانستید خود را خوشحال کنید؟
  5. شما با مشکلات خود چگونه مواجه می‌شوید و چه راهکارهایی برای آن ها دارید؟
  6. شما اگه جای جودی بودید چه کارهایی رو انجام نمیداید؟

تصویرسازی کتاب جودی دمدمی

تصویرسازی‌های با مزه کتاب جودی دمدمی و شخصیت دوست‌داشتنی او باعث شده این کتاب برای کودکان و نوجوانان جذابیت فراوانی داشته باشد.

معرفی جوایز کتاب جودی دمدمی

کتاب‌های مگان مک دونالد،‌ جوایز متعددی را در طول سال‌های گذشته کسب کرده‌اند. به عنوان مثال جودی دمدمی 3، منتخب جایزه بوک سنس 76، بهترین کتاب کودکان و نوجوانان، برنده جایزه انجمن بین‌المللی خواندن، به انتخاب کودکان و برنده جایزه مهر طلایی شده است. کتاب های جودی دمدمی ماهیتی آموزشی دارد و برای گروه سنی بالای 8 سال مناسب¬‌اند.

خرید کتاب جودی دمدمی با قیمت مناسب و ارسال سریع به سراسر ایران

کتاب جودی دمدمی یکی از جذاب‌ترین داستان‌های کودک و نوجوان است که برای گروه سنی 8+ سال مناسب است. اگر فرزند شما عاشق داستان‌های طنز و ماجراجویانه است این مجموعه بهترین هدیه برای اوست. برای خرید مجموعه کتاب‌های جودی دمدمی همین حالا از سایت کتاب کودک و نوجوان بادبادک اقدام کنید.برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می‌کنیم با شماره 09016788666 تماس بگیرد.

راهنمای خرید مجموعه کامل کتاب جودی دمدمی

1کتاب جودی دمدمی چند جلد دارد؟

مجموعه کتاب جودی دمدمی تا کنون در 15 جلد توسط نشر افق منتشر شده است. شما عزیزان می‌توانید تمامی جلدهای این مجموعه را با قیمت مناسب از سایت کتاب بادبادک تهیه کنید.

2کتاب جودی دمدمی برای چه گروه سنی مناسب است؟

این مجموعه برای گروه سنی 8+ سال مناسب است.

شخصیت‌های داستان

تصویر شخصیت جودی دمدمی در کتاب جودی دمدمی
جودی دمدمی

شخصیت اصلی داستان، جودی دمدمی، دختری سرزنده، خیال پرداز و مستقل کلاس سوم است. او به خاطر شخصیت قوی، تفکر خلاق و طبیعت ماجراجو شهرت دارد. جودی یک دختر بچه دمدمی مزاج با روحیات متفاوت است که اغلب طیف گسترده ای از احساسات را تجربه می کند و فرارهای هیجان انگیزی را آغاز می کند.او یک روز دوست دارد مشهور باشد، یک روز انجمن تشکیل دهد یا حتی قصد نجات دنیا را دارد. ولی تا چشمش را باز می‌کند با کوله باری از مشکلات مواجه می‌شود که خودش درست کرده است. دردسرهای جودی تمامی ندارد و همه را کلافه می‌کند.

تصویر استینک در کتاب جودی دمدمی
استینک دمدمی

برادر کوچکتر جودی، استینک، بخشی جدایی ناپذیر از مجموعه کتاب جودی دمدمی است. او کنجکاو، باهوش و گاهی شیطون است. استینک اغلب درگیر ماجراهای جودی می شود و با اظهارات و مشاهدات زیرکانه خود چشم اندازی منحصر به فرد ارائه می دهد.

تصویر فرانک پرل در کتاب جودی دمدمی
فرانک پرل

فرانک پرل یکی از شخصیت های اصلی کتاب جودی دمدمی است. او بهترین دوست جودی است و اغلب او را در فرارهایش همراهی می کند. فرانک به عنوان فردی مهربان، وفادار و همراه برای سرگرمی ها و شیطنت‌های جودی به تصویر کشیده می شود. او در عشق جودی به ماجراجویی شریک است و به خاطر مهارتش در جمع آوری چیزهای عجیب شهرت دارد.

تصویر راکی زنک در کتاب جودی دمدمی
راکی زنگ

راکی یکی دیگر از دوستان صمیمی جودی دمدمی است. او ماجراجو و جسور است و اغلب به جودی و دوستانش در تلاش های تخیلی آنها کمک میکند. راکی حس اشتیاق و بی باکی را برای گروه به ارمغان می آورد و او را به شخصیتی هیجان انگیز و نترس در کتاب تبدیل می کند. او می خواهد وقتی بزرگ شد شعبده باز شود. او یک حیوان خانگی به نام هودینی دارد.

تصویر جسیکا فینچ در کتاب جودی دمدمی
جسیکا فینچ

جسیکا همکلاسی و گاهی رقیب جودی است. اگرچه آنها تفاوت های خود را دارند، جسیکا گه‌گاه به جودی در فرارهای او می پیوندد و پویایی دوستی پیچیده آنها را به نمایش می گذارد. جودی خیلی به او علاقه‌ای ندارد، اما هنوز هم بنا به دلایلی با هم خوب کنار می آیند. او از طرفداران پر و پا قرص خوک است و دوست دارد کلمات را هجی کند.

آقای تاد معلم جودی
آقای تاد

آقای تاد معلم جودی است که به خاطر شخصیت عجیب و غریب و روش های تدریس غیر متعارفش معروف است. او خلاقیت و تفکر مستقل را در شاگردانش تشویق می کند و او را به شخصیتی محبوب در کتاب تبدیل می کند.

تصویر مادر بزرگ لو جودی دمدمی
مادربزرگ لو

مادر بزرگ لو مادر ریچارد و مادربزرگ جودی است. او یک مادر بزرگ باحال و مشوق جودی است و نقش اصلی در مجموعه کتاب جودمی دارد. او اغلب داستان ها و حکمت هایی را با جودی به اشتراک می گذارد و روح ماجراجوی او را الهام می بخشد. جودی و برادرش استینک هر تابستان به دیدن او می روند.

کتاب‌های شبیه به مجموعه جودی دمدمی

دسترسی سریع
خرید مجموعه
همه چیز از کودکی شروع می شود
logo-samandehi

©کلیه حقوق این وبسایت متعلق به بادبادک است.