بادبادک| وارد شوید| ثبت نام کنید

بازی در حمام

نمایش 8 نتیجه

باز هم اومدیم با یک محصول جدید و استثنایی برای خردسالان تا در کنار بازی مطالب جدید هم یاد بگیرند. آموزش رنگها، آب بازی و مهارت های دست ورزی رو میشه فقط با یکی از این کتاب ها برای بچه ها رقم زد. شیرینی یک حمام پر ماجرا و خاطراه انگیز  را درکنار کتاب قابل شست و شو از نشر قدیانی تجربه کنید.

 

کتاب بازی در حمام

مجموعه ای جذاب و رنگارنگ و البته متفاوت برای کوچولوها که در هنگام تماس با آب خراب نمیشه و بچه ها می تونن موقع آب بازی یا در حموم ازش استفاده کنن. شعرهای کوتاه، تصاویر بامزه و رنگ بندی متنوع توجه مخاطب رو به خودش جلب می کنه. کتاب های حمام از انتشارات قدیانی یک محصول بی نظیر برای والدینی است که به آموزش بچه ها اهمیت میدن و در عین حال دنبال کتابی متفاوت هستند.  برای آشنایی با ویژگی های این کتاب خردسال با بادبادک همراه باشید.

 

ویژگی کتاب مخصوص حمام، شعر برای کودک

چندین جلد شعر کودکانه از شکوه قاسم نیا برای هوش موسیقایی به همراه تصاویر رنگارنگ تا دید کودک را تحریک کند. استفاده این کتاب ها در حمام باعث می شود بچه ها آموزش را در محیطی جدید و متفاوت تجربه کنند و لذت ببرند. تفاوت، خلاقیت و نوآوری راز جلب توجه خردسالان است و می توان به این شکل با برزگسالان همراهشان کرد.

 

تنها کتاب حمام ِ خوراکی بدون سرب  که بچه ها می توانند به دهان ببرند

رنگ ثابت و عدم تغییر رنگ با توجه به استفاده مکرر

قابلیت مچاله کردن بدون خرابی برای تقویت مهارت های دست ورزی

تقویت توان حرکتی و انگشتان

مناسب برای کودکانی که ترس از حمام کردن دارند

کیفیت و مقاومت بالا به شکلی که زود پارخ و خراب نمی شوند

قابلیت آموزش رنگ ها و حیوانات

 

برای آشنایی با سایر محصولات نشر قدیانی از صفحه این انتشارات در سایت بادباک دیدن نمایید.

رفتن به بالای صفحه

فروشگاه اینترنتی بادبادک، مرکز خرید کتاب کودک و نوجوان از معتبرترین ناشرین در ایران می باشد که از سال 1396 فعالیت خود را آغاز کرده است. تمامی حقوق این سایت متعلق به بادبادک است.
Copyright © 2020 Badbaddak