کتاب تاریخ ترسناک

خرید اینترنتی مجموعه کتاب تاریخ ترسناک برای نوجوانان با قیمت مناسب و ارسال سریع به سراسر ایران

ترس و هیجان دو نوع احساسی هستند که حال و هوای نوجوانان را دگرگون می‌کنند. خواندن کتاب‌های ترسناک با نقاشی‌های متنوع می‌تواند احساسات گوناگونی را در فرد بیدار کند. به همین خاطر است که اغلب نوجوانان به تماشای فیلم‌های ترسناک یا تعریف کردن داستان‌های وحشتناک برای یکدیگر علاقه دارند. بسیاری از اوقات این ترس با خنده همراه است و هورمون‌های خاصی را در مغز ترشح می‌کند که باعث افزایش خلاقیت و شجاعت می‌شود. با خرید مجموعه کتاب تاریخ ترسناک برای نوجوانان در کنار آموزش تاریخ به فرزندانتان هیجان‌های مثبتشان را بیدار کنید.

1مجموعه کتاب تاریخ ترسناک برای چه سنی مناسب است؟

کتاب های تاریخ ترسناک برای نوجوانان بالای ۱۰ سال توصیه می‌کنیم. البته بهتر است حتما به‌عنوان بزرگ‌تر قبل از دادن کتاب به فرزندتان یک بار آن را مطالعه کنید و درصورت سازگار بودن محتویاتش با روحیه نوجوان، آن را به او بدهید.

2آیا مجموعه کتاب تاریخ ترسناک واقعا ترسناک است؟

مجموعه کتاب تاریخ ترسناک، روایت‌های عجیب تاریخی را با زبان طنز بیان می‌کند؛ بنابراین احساس هیجان را همراه با خنده برای نوجوانان به ارمغان خواهد آورد.

3کتاب های تاریخ ترسناک چند جلد است؟

مجموعه کتاب تاریخ ترسناک 18 جلد است که شما می‌توانید مجموعه آن را به‌صورت کامل یا به‌صورت تک‌جلدی از فروشگاه کتاب کودک و نوجوان بادبادک تهیه کنید.

همه چیز از کودکی شروع می شود
logo-samandehi

©کلیه حقوق این وبسایت متعلق به بادبادک است.