بادبادک| وارد شوید| ثبت نام کنید

کتاب نوجوان

نمایش 1–18 محصول از 942 محصول

نوجوانی یکی از مهمترین دوران زندگی هر فردی است. نوجوانی سن شکل گیری شخصیت، هویت، عقاید و … است. کتاب های مناسب میتونن یکی از بهترین مرجع ها برای پاسخگویی به سوالات، دغدغه ها و … نوجوانان باشند و علاوه بر آن یکی از بهترین سرگرمی های ممکن.

انسان هایی که کتاب های بیشتری خوانده اند، دنیای وسیع تر، عقایدی عمیق تر و افکاری روشن تر دارند و قدرت حل مساله،‌تصمیم گیری و برنامه ریزی بهتری دارند.

اما انتخاب کتاب چه برای مطالعه عمومی و سرگرمی، چه برای پاسخگویی به سوالات کار ساده ای نیست. اما نگران نباشید کتاب نوجوان بادبادک همیشه به دنبال معرفی بهترین و با کیفیت ترین کتاب ها برای شماست. در این صفحه شما می توانید بهترین کتاب های نوجوان را تهیه نمایید.

اگر هم که نیاز به راهنمایی و مطالعه بیشتر برای خریدی بهتر دارید، می توانید ادامه متن را مطالعه کنید. در ادامه مطالبی در مورد گروه های سنی نوجوانان، معرفی رمان ، داستان کوتاه، کتاب آموزشی و کتاب علمی برای نوجوان آمده است.

 

 

گروه سنی نوجوانان برای خرید کتاب

اولین چیزی که باید بدانید گروه های سنی است مخصوص نوجوانان است که در تمامی کتاب های صبت می شود. کتاب های گروه سنی د (12 تا 15 سال) و گروه سنی ه (15 تا 18 سال) کتاب هایی هستند که شما باید به دنبال آن ها باشید.

 

انتخاب موضوع کتاب

نکته بعدی توجه به موضوع کتاب است. شما با موضوعات مختلفی مثل کتاب رمان برای نوجوانان، کتاب انگیزشی برای نوجوانان، کتاب داستان برای نوجوانان، کتاب علمی برای نوجوانان، کتاب ترسناک برای نوجوانان و … روبرو هستید که از پرتقاضاترین موضوعات برای انتخاب کتاب هستند. قاعدتا اگر بدانید سلیقه شما چیست یک گام به خرید کتاب مورد نظرتان نزدیک شده اید.

در ادامه برای هر یک از موضوعات گفته شده توضیحی کوتاه داده ایم که می تواند برای شما راهگشا باشد.

 

کتاب رمان نوجوان

رمان یکی از جذاب ترین و پرطرفدارترین سبک های کتاب است که تمامی گروه های سنی را به سمت خود جذب می کند. رمان ها، ژانرهای گوناگون دارند، ژانرهایی مانند رئال، فانتزی، تخیلی، علمی تخیلی، کارآگاهی، ترسناک و … که می توانید به توجه به سلیقه خود از بین آن ها انتخاب کنید.

انتشاراتی مانند پرتقال و افق و همینطور قدیانی جز بهترین ناشرینی هست که کتاب های رمان متنوعی را برای نوجوانان منتشر کرده اند.

 

کتاب داستان کوتاه برای نوجوانان

خیلی از افراد علاقه به مطالعه کتاب ها و داستان های کوتاه دارند تا بتوانند در اوقات فراغت خود مطالعه کنند. ویژگی داستان های کوتاه این است که شما به سادگی می توانند کتاب را در زمان های مختلف مطالعه کنید و هر دفعه زمان کوتاهی را از شما می گیرید ولی تمام لذت مطالعه را به شما انتقال می دهد.

 

کتاب آموزشی برای نوجوانان

کتاب همیشه یکی از بهترین ابزارهای آموزش بوده است و خوشبختانه امروزه کتاب های آموزشی عمومی زیادی برای نوجوانان منتشر شده است و با استقبال زیادی هم روبرو شده است. کتاب هایی مانند آموزش رنگ آمیزی و نقاشی مخصوص بزرگسالان، کتاب آشپزی، کتاب های مهارتی، کتاب های موفقیت و روان شناسی و …

در صفحه کتاب های آموزشی نوجوانان سعی کرده ایم گلچینی از بهترین کتاب های انتشارات مختلف را برای شما جمع آوری کنیم که به راحتی می توانید به صورت آنلاین خرید نمایید.

 

کتاب علمی برای نوجوانان

کتاب های علمی یکی از محبوترین و پرفروش ترین موضوعاتی است که نوجوانان به دنبال تهیه کتاب هستند و ناشرین زیادی هم در موضوعات مختلف علمی کتاب منتشر کرده اند. موضوعات جذابی مانند بدن انسان، خودروها، حیوانات، دانش، تاریخ، ورزش، فوتبال، دایناسورها و … .

کتاب های علمی در قالب های مختلفی مانند دایره المعارف ها، دانش نامه های تصویری و غیر تصویری و کتاب های موضوعی منتشر می شوند.

نشر طلایی و نشر سایان را می توان به عنوان ناشرین پیشرو در زمینه انتشار کتاب های علمی در کشور برای نوجوانان نام برد که می توانید کتاب های این ناشرین را در صفحه کتاب های علمی سایت بادبادک مشاهده نمایید.

 

بهترین کتاب نوجوان

پاسخ به این سوال از انجایی که هر فردی علاقه خاصی دارد و از یک ژانر متفاوت لذت می برد خیلی سخت است. و برای هر فرد کتاب های خاصی می تواند بهترین کتاب باشد در صورتی که شاید برادر یا دوست همان فرد از آن کتاب لذت نبرد. بنابراین معیار دقیقی برای این انتخاب در دسترس نیست اما مواردی هستند که می تواند به شما در انتخاب بهترین کتاب ها کمک کند:

  • اولین نکته پیدا کردن سلیقه خودتان هست. باید بدانید که به چه ژانری بیشتر علاقه دارید و به دنبال کتاب هایی در آن سبک باشید. البته پیشنهاد ما به شما مطالعه در ژانرهای مختلف است.
  • نکته دوم توجه به انتشارات است. بعضی از ناشرین در حوزه کتاب نوجوان معتبرتر هستند و کتاب های جذاب بسیار را منتشر کرده اند. برای آشنایی بیشتر با ناشرین می توانید مقاله بهترین ناشرین کتاب کودک و نوجوان را در سایت بادبادک مطالعه کنید.
  • نکته بعد نویسنده و مترجم کتاب است. بسیاری از کتاب های توسط ناشرین متفاوتی ترجمه شده است که در اینجا شناخت ناشرین معتبر مجددا به شما در انتخاب ترجمه یا نویسنده معتبر کمک خواهد کرد.
  • و نکته نهایی توجه به تعداد دفعات چاپ کتاب، تیراژ کتاب و جوایز کتاب است که تا حدی زیادی میتواند به شما در انتخاب بهترین و پرفروش ترین کتاب های نوجوان کمک کند.

 

رفتن به بالای صفحه

فروشگاه اینترنتی بادبادک، مرکز خرید کتاب کودک و نوجوان از معتبرترین ناشرین در ایران می باشد که از سال 1396 فعالیت خود را آغاز کرده است. تمامی حقوق این سایت متعلق به بادبادک است.
Copyright © 2020 Badbaddak