کتاب‌ های نوجوانان

خرید اینترنتی کتابهای نوجوانان با کمترین هزینه ارسال

انسان‌هایی که کتاب‌های بیشتری خوانده‌اند، دنیای وسیع‌تر، عقایدی عمیق‌تر و افکاری روشن‌تر دارند و مهارت حل مساله،‌ تصمیم گیری و برنامه‌ریزی آن‌ها نسبت به سایر افراد قوی‌تر است. به‌همین دلیل، مطالعه کتاب در سنین پایین، بسیار اهمیت دارد.

سلیقه مطالعاتی افراد مانند هر چیز دیگری با دیگران متفاوت است و این موضوع اهمیت این‌که چه کتابی را بگیریم تا مطابق سلیقه ما باشد را دوچندان می‌کند. در فروشگاه کتاب نوجوان بادبادک امکان خرید کتاب برای انواع سلیقه‌ها با توجه به تنوع بالای کتاب در ژانرها و موضوعات مختلف فراهم شده است.

محبوب ترین انتشارات های کتاب نوجوان

پاسخ به سوالات شما

1 پرفروش ترین کتاب های نوجوانان کدام است؟

خرید کتاب دختری که ماه را نوشید، جنگی که نجاتم داد، کتاب فرار از جزیره، کتاب 44 قصه از هانس کریستین اندرسن، زنان کوچک و بسیاری از کتاب نویسندگان بزرگ دنیا، جزو رمان‌های پرفروش نوجوانان قرار دارد.

2پرفروش ترین کتاب نوجوانان ایرانی چه نام دارند؟

کتاب 12 قصه تصویری از زندگی خواجه نصیرالدین طوسی، هویج بستنی، فرار از قندهار و صد‌ها کتاب دیگر از نویسندگان جلال آل احمد، سیمین دانشور از پرفروش ‌ترین کتاب های نوجوانان ایرانی است.

3بهترین کتاب نوجوان با موضوع تخیلی کدام است؟

سفر به مرکز زمین، رمان دور دنیا در 80 روز، کتاب فرانکنشتاین، مجموعه هری‌پاتر، کتاب‌های دونده هزارتو جزو ۵ تا از بهترین کتاب های تخیلی برای نوجوانان است.

همه چیز از کودکی شروع می شود
logo-samandehi

©کلیه حقوق این وبسایت متعلق به بادبادک است.