بادبادک| وارد شوید| ثبت نام کنید

جذابترین کتاب ها برای نوجوانان دختر

دسته‌بندی: مقالات
تاریخ: 18 بهمن 1399
بازدید: 878

دوران نوجوانی یکی از مهمترین مراحل زندگی هر انسانی محسوب می شود و بسیاری از مهارت ها و ویژگی های هر فردی در این دوران شروع به شکل گیری می کند. بسیاری از دغدغه ها و اهداف و به طور کلی پایه های نگاه به زندگی در این دوران شکل می گیرد و چه بهتر است بتوانیم با کسب تجربه از دیگران، این دوران طلایی را به بهترین شکل جلو ببریم.

کتاب بهترین انتخاب برای بسط دادن به تفکرات و مسیر زندگی یک نوجوان می تواند باشد، چرا که از تجربیات زندگی نویسندگان مختلف می تواند استفاده کند.

در این مقاله سعی کردیم در زمینه های مختلف مثل رمان های کلاسیک، کتاب های انگیزشی، کتاب های تخیلی، کتاب های بیوگرافی و … بهترین کتاب را برای نوجوانان دختر معرفی کنیم. کتابهای جذابی که خواندن آن ها، دنیایی بزرگ و پهناور را در مقابل چشمان نوجوان می گشاید و به زندگی او رنگ و بوی دیگری می دهد.

 

کتاب انگیزشی برای نوجوانان

یکی از جذاب ترین ژانرهایی که میتوان مطالعه کرد، ژانر انگیزشی است. همه ی ما برای موفقیت در زندگی و مسائل مختلف نیاز به باور و انرژی داریم که این کتاب های می تواند سهم بسزایی در ایجاد باور و خودباوری و افزایش اعتماد به نفس برای موفقیت در زندگی و انتخاب بهترین مسیر برای خودمان کمک کند.

 

کتاب فرار از قندهار، ماجرای دختری که به دنبال آرامش و امنیت رفت

کتاب فرار از قندهارکتاب  فرار از قندهار روایت 6 سال سفر و گریز از رسومی است که گریبان گیر بلور، دختر نوجوان افغان شده است. بلور دختر نوجوانی از اهالی افغانستان است که چون توان مخالفت ندارد و تاب تحمل شرایط خفت بار زندگی اش را هم ندارد به ناچار فرار میکند. سفری اجباری که تنها راه چاره به نظر می رسد و امنیتی که در هند و ایران و حتی اتریش به دنبال آن می رود.

بلور از آن دسته دخترانی که برای آزادی تلاش می کنند نیست، بلکه نماد دختران افغانی است که زندگیشان را با واهمه سپری می کنند و همه چیز را به امید زندگی بهتر رها می کنند.

بلور با کسی نمیجنگد و تلاشی برای تغییر اطرافیانش هم نمی کند بلکه می خواهد اول تغییر را در خودش ایجاد کند.

 

اگر به این کتاب علاقه مند شدید، از صفحه کتاب فرار از قندهار می توانید آن را تهیه نمایید.

 

کتاب مثبت، ماجرای دختری که با ایدز مبارزه کرد

کتاب مثبترمان مثبت داستان دختر 19 ساله ای یه اسم پیج راول است که ماجرای زندگی واقعی خود را تعریف کرده است. داستان کودکی که وقتی به دنیا آمد یک تفاوت بزرگ اما نامرئی با بقیه بچه ها داشت!!

ویروس کوچک و نامرئی ای درون بدن پیج بود که مسیر زندگی او را تغییر داد. ویروس HIV!!!

روزهای بچگی او تفاوتی با سایر بچه ها نداشت تا اینکه سایر دوستانش در مدرسه از این ویروس باخبر شدند.

پیج در این کتاب از نیمه نامهربان انسان ها بعد از فهمیدن واقعیت دردناک زندگی اش و تلاشی که برای ساختن دنیایی بهتر و مهربان تر کرده، تعریف کرده است.  دنیایی که در آن با انسان های متفاوت، مهربان تر برخورد کنیم.

 

 

کتاب دختر انار، دختری که در برابر بی عدالتی تسلیم نشد

کتاب دختر انارشاید یکی از زیباترین و تاثیرگذارترین کتاب هایی که بتوان در زندگی خواند، رمان دختر انار است. داستان زندگی دختری به اسم اَمَل؛ دختری که علایق خود را فدای حق کی کند و در برابر ظلم می ایستد، حتی به خاطر یک انار…

امل نماینده دختران پاکستان است که در برابر بی عدالتی ها قد علم می کند و مقابل بزرگترین ناملایمات سرخم نمیکند. او فردی تحصیل کرده است که شجاعانه، درست ترین راه ممکن را انتخاب می کند.

او با آغوشی باز خطر را می پذیرد، در این راه زندگی اش دچار بردگی قراردادی و تحولات عظیمی می شود اما دست از تلاش بر نمی دارد.

 

کتاب دختر انار را می توانید از سایت بادبادک تهیه نمایید.

 

کتاب رویای دویدن، ماجرای دختری که به یکباره تمام رویاهایش را از دست داد

کتاب رویای دویدنگاهی یک اتفاق تمام مسیر زندگی آدم را تغییر می دهد. تمام رویاها، تلاش ها و تمام آرزوهای انسان با سرعت یک چشم بر هم زدن از دست می رود. یأس و ناامیدی تمام زندگی آدم را می گیرد و برگشت به زندگی سخت می شود.

این کتاب داستان دختری 16 ساله به اسم جسیکا است که عاشق دویدن است و در مسابقه دو چهارصد متر نفر اول می شود و رکورد می زند اما درست بعد از به دست آوردن این مسابقه تصادف می کند و یکی از پاهایش را از دست می دهد.

جسیکا سرخورده می شود و حتی در ساده ترین کارهای روزمره زندگی اش هم دچار مشکل می شود. اما برای رسیدن به آرزوهایش دست از تلاش بر نمی دارد و تمام تلاش خود را برای تغییر زندگی می کند.

 

 

کتاب جنگی که نجاتم داد، تلاشی برای تغییر زندگی

کتاب جنگی که نجاتم دادوقتی تمام زندگی ات را تحقیر شده باشی و از ترس اینکه دیگران چه می گویند حق بیرون رفتن از خانه را نداشته باشی، زندگی معنایی نخواهد داشت. فرقی ندارد بیرون از خانه جنگ باشد یا نباشد، حتی اگر جنگ جهانی دوم باشد!!

آدا دختر 9 ساله ای است که به خاطر نقص در یکی از پاهایش تمام زندگی خود را در خانه بوده است. اما او به دنبال تغییر زندگی اش است و به همین خاطر روزی که مادرش، برادر بزرگ تر او را به خاطر اینکه در جنگ شرکت نکند با کشتی به لندن می فرستد، آدا نیز فرار می کند و همراه او می رود.

او باید زندگی جدیدی شروع کند و  تمام چیزهایی را که هیچ‌وقت بلد نبود را یاد بگیرد.

 

بهترین رمان ها برای نوجوانان (مجموعه ای از رمان های کلاسیک و جاویدان)

یکی از محبوبترین ژانرها برای مطالعه، رمان های کلاسیک هستند. رمان های جذابی که سال هاست در دنیا تجدید چاپ می شوند و مورد استقبال بی نظیر مخاطبین قرار گرفته اند. در این بخش تعدادی از این کتاب های جذاب که برای نوجوانان دختر مناسب است را معرفی کرده ایم.

 

کتاب زنان کوچک، برگرفته از داستانی واقعی

کتاب زنان کوچکرمان جذاب زنان کوچک یکی از محبوبترین رمان های سده اخیر بوده است. کتابی که تاکنون به بیش از 50 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. این کتاب برگرفته از داستان واقعی زندگی نویسنده کتاب و با سه خواهرش است.

داستان کتاب زنان کوچک در مورد 4 خواهری است که قبلا زندگی مرفه ای داشته اند اما اکنون به دلیل رفتن پدرشان به جنگ تلاش می کند از مخارج زندگی خود بر بیایند و علاوه بر آن به دیگران نیز کمک کنند.

این کتاب که توسط نشر قدیانی و افق برای نوجوانان منتشر شده است مفاهیمی چون عشق حقیقی، کار، و زندگی در خانه را به تصویر کشیده است.

 

 

مجموعه 8 جلدی آنی شرلی

مجموعه 8 جلدی آنی شرلیکتاب آنی شرلی از آن دسته کتابهاست که نیاز به تعریف و معرفی ندارند. مجموعه ای جذاب در 8 جلد به قلم ال مونتگمری که تا کنون به زبان های بسیاری ترجمه شده است و از محبوبترین رمان های دنیا به حساب می آید.

نشر قدیانی این مجموعه جذاب را در 8 جلد با ترجمه ای بسیار زیبا و روان برای نوجوانان منتشر کرده است.

 

 

کتاب باغ مخفی، کتابی برای تغییر نگاه به زندگی

کتاب باغ مخفیرمان جذاب باغ مخفی داستان دخترکی خشن و بد اخلاق است که به تازگی پدر و مادر خود را در هند از دست داده است و توسط عمویش در انگلیس به فرزند خواندگی قبول می شود.

اما اتفاقی جذاب مسیر زندگی این دختر را تغییر می دهد و اخلاق او را زیر و رو می کند.

پیدا کردن یک باغ مخفی!!!

این کتاب باعث می شود روحیه نشاط و زندگی در بچه ها زنده شود و به دنیا از دریچه ای دیگر نگاه کنند.

نشر قدیانی کتاب باغ مخفی را نیز منتشر کرده است که در سایت کتاب کودک و نوجوان بادبادک نیز قابل تهیه است.

 

 

کتاب هایدی، کتابی جذاب برای دختران

کتاب هایدیکتاب هایدی ماجرای دختر خوش قلب و دوست داشتنی کوچکی به اسم هایدی است که پدر و مادر خود را از دست داده است و با خاله اش زندگی می کند. اما بعد از یکسال دیگر خاله اش نمی تواند از او مراقبت کند و تصمیم می گیرد او را پیش پدربزرگش که در کوه های آلپ به تنهایی زندگی می کند ببرد. پدربزرگی بد اخلاق که به تنهایی زندگی می کند و همه مردم از او دوری می کنند.

دخترک خیلی سریع خود را در دل پیرمرد جا می کند. اما درست زمانی که او و پدربزرگ به هم وابسته می‌شوند، خاله‌اش او را نزد دختر فلج ثروتمندی می‌فرستد. اما هایدی ….

بهترین ترجمه کتاب هایدی را نیز نشر قدیانی برای نوجوانان منتشر کرده است که در سایت بادبادک قابل تهیه است.

 

 

کتاب بابا لنگ دراز، رمانی دوست داشتنی و جذاب برای نوجوانان

کتاب بابا لنگ درازرمان بابا لنگ دراز، مشهورترین اثر جین وبستر نویسنده آمریکایی است که طرفداران بسیار زیادی در سراسر دنیا دارد. این کتاب به زبان های مختلفی ترجمه شده است و تا کنون بارها تجدید چاپ شده است.

کتاب بابا لنگ دراز داستان زندگی دختری یتیم به اسم جودی آبوت است. این کتاب در واقع دربرگیرنده نامه هایی است که جودی برای خیر ثروتمندی که او را برای تحصیل به دانشگاه فرستاده است.

او در این نامه‌ها از روزمرگی‌ها و هیجانات زندگی جدیدش برای او می‌نویسد زندگی‌ که پر از تجربه‌های جدید، لذت‌بخش و توأم با احساسات گوناگون است.

 

 

کتاب مذهبی برای نوجوانان دختر

بسیاری از دختران نوجوان علاقه دارند تا کتاب های جذابی را مطالعه کنند که از دخترانی از جنس خودشان است. دخترای از همین مرز و بوم که قهرمان هایی در دل تاریخ شدند و یا رمان های جذابی از مهمترین اتفاقاتی که در تاریخ اسلام افتاده است. در ادامه جذابترین و بهترین کتاب هایی که در ژانر مذهبی یک نوجوان میتواند مطالعه کند، معرفی شده است.

 

کتاب خاطرات سفیر، کتابی که باید همه آن را بخوانند

کتاب خاطرات سفیراین کتاب در واقع یک سفرنامه است. سفرنامه خانم نیلوفر شادمهری، دانشجوی نخبه ایرانی در فرانسه که از بدو ورود با مسائل و مشکلات مختلفی روبرو می شود.

خانم شادمهری در این کتاب ما را رویدادها و خاطرات و چالش های یک دانشجوی مسلمان در کشور فرانسه شریک می کند. دختری که سفیری می شود برای دفاع از حقیقت ناب اسلام.

رد شدن در بهترین دانشگاه فرانسه به دلیل حجاب و دست ندادن با سرشناس ترین استاد مرد تا برگزاری دعای عهد در خوابگاه و … تنها گوشه ای از این خاطرات است.

 

کتاب رویای نیمه شب، رمانی در دل تاریخ

کتاب رویای نیمه شبرمان رویای نیمه شب، ما را به دل تاریخ می برد. داستانی عاشقانه با زمینه ای مذهبی.

این کتاب ماجرای عشق پاک هاشم، یک پسر اهل سنت به ریحانه، دختر شیعه مذهب است. عشق و علاقه ای که برای وصال هاشم را با اتفاقات تلخ و شیرین بسیاری همراه می کند.

بخشی از این کتاب واقعی است و به دیدار یکی از شیعیان با امام زمان (عج) می پردازد.

در واقع نویسنده در این کتاب تلاش کرده است حقانیت امام زمان (عج) را در قالب رمانی عاشقانه به تصویر بکشد.

بدون شک این رمان یکی از جذاب ترین رمان هایی است که هر فردی به خصوص نوجوانان دختر می توانند مطالعه کنند.

 

 

کتاب راض بابا، دختری که آرزو داشت اول باشد

کتاب راض باباکتاب راض بابا ماجرای زندگی راضیه کشاورز است که قبل از بهار 16 سالگی زندگی اش به فیض شهادت نائل آمد. راضیه همیشه دوست داشت در زندگی اول باشد. اتفاقی که سرانجام در حادثه بمب گذاری هیئت رهپویان وصال شیراز برای او رقم خورد و ره صد ساله را یک شبه طی کرد.

این کتاب خواندنی مسیر زندگی شما را تغییر خواهد داد.

 

کتاب شب صورتی، کتابی برای مدیریت عشق در نوجوانان

کتاب شب صورتیرمان شب صورتی ماجرای نوجوانی است که در شهر یزد عاشق می شود. عشقی که زندگی او را تخت الشعاع قرار می دهد تا اینکه پیرمردی به کمک او می آید. این کتاب نیز زمینه مذهبی و مهدوی دارد و نویسنده در پایان داستان به نیمه شعبان و شخص امام زمان (عج) توجه دارد.

 

 

در پایان چه کتابی برای نوجوانان دختر بگیریم؟

در انتها شاید بزرگترین دغدغه شما انتخاب کتاب از بین این لیست یا سایر کتاب هایی باشد که تا کنون به شما معرفی شده است. مهمترین نکته در انتخاب علاقه مندی هر فرد به ژانرهای مختلف و میزان علاقه مندی او به مطالعه است.

کتاب هایی که در بالا معرفی شد جز کتاب هایی هستند که قطعا خواننده از خواندن آن لذت خواهد برد. پس با خیال راحت می توانید از لیست بالا کتاب مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

اگر هم نیاز به راهنمایی بیشتری برای انتخاب کتاب دارید، پیشنهاد می کنیم مقاله پرفروش ترین کتاب های نوجوان را مطالعه نمایید.

همینطور میتوانید از طریق چت واتس آپ با تیم کتاب کودک و نوجوان بادبادک در ارتباط باشید.

برچسب‌ها:

تیم پشتیبانی بادبادک

دیدگاه‌ها

نسرین در 13 اسفند 1399 گفته:

سلام
به نظر من كتاب بچه هاي راه آهن هم خيل قشنگه. واقعا داستانش دوست داشتني هست

پاسخ

  تیم پشتیبانی بادبادک در 13 اسفند 1399 گفته:

  سلام نسرین جان
  بعله 🤩، کاملا درست میفرمایید. رمان بچه های راه آهن از اون رمان کلاسیک های جذابه که ادم وقتی شروعش میکنه دیگه تا انتها نمی تونه کتاب رو کنار بذاره.
  ممنون از پیشنهاد جذابتت👌🌹

  پاسخ

مریم در 16 اسفند 1399 گفته:

سلام بادبادک
من چند وقت پیش کتاب رویای دویدن رو خوندم. خیلی جذاب بود.
پیشنهاد میکنم حتما بقیه هم این کتاب رو بخونن.
واقعا عالیییییی بود😍😍

پاسخ

  تیم پشتیبانی بادبادک در 18 اسفند 1399 گفته:

  ممنون از پیشنهاد مریم جان
  ما هم خیلی خیلی خیلی این کتاب جذاب رو توصیه می کنیم

  پاسخ

سحر در 16 اسفند 1399 گفته:

خیلی وقت بود کتاب خاطرات سفیر رو گرفته بودم.
دیشب گفتم فقط ۱۵ دقیقه میخونم و بعد میخوابم، ولی این ۱۵ دقیقه اینقد ادامه داشت که کل کتاب تمام شد!!!!
باور کردنی نبود برام. چقدر این کتاب جذااااب بود!!
چه دختر حاضر جوابی و چه ذهن پویایی و چه شوخ طبعی قشنگی!!!
نویسنده این کتاب تبدیل شد به یکی از زنان مورد علاقه من.
خدایااا شکرت چقدررر از خوندن کتاب خاطرات سفیر لذت بردم و بهم چسبید لذتی وصف نشدنی. فقط میتونم بگم ممنووونم خدا جووون…
به همه پیشنهاد میکنم حتما این کتاب رو بخونن و با دختر کتابمون به فرانسه سفر کنن
سفری لذت بخش…

پاسخ

  تیم پشتیبانی بادبادک در 18 اسفند 1399 گفته:

  سلام
  چقد شیرین، واقعا بزرگترین لذت دنیاست کتاب خوندن. به خصوص کتاب خوب
  ممنون از اینکه حس و حالت رو موقع خوندن باهامون به اشتراک گذاشتی

  پاسخ

Ava در 18 اسفند 1399 گفته:

کتاب های امیلی و بلندی های بادگیر جاشون تو این لیست واقعا خالیه🤔😔

پاسخ

  تیم پشتیبانی بادبادک در 19 اسفند 1399 گفته:

  ممنون از معرفیت اوا جان👌🌹
  کتاب های خیلی جذابی رو پیشنهاد دادین که واقعا جز رمان های ماندگار هم هستن

  پاسخ

نازی در 11 فروردین 1400 گفته:

سلام
بابت معرفی این کتاب های خوب ممنونم💗
من با اینکه تازه چهارده سالمه ولی بیشتر کتاب هایی رو که معرفی کردین با افتخار خوندم و به عنوان یک نوجوان پیشنهاد میکنم حتما این کتاب هارو مطالعه کنید از هرچیزه که فکر رو میکنید جذاب تره👌👌

و در پایان من هم یک رمان کلاسیک معرفی کنم که در جهان خیلی معروفه رمان{غرور و تعصب}به نویسندگی جین آستین قابل توجه باشه که جین فقط 19 سال داشت که این رمان رو نوشت.
بسیار بسیار رمان زیبایی هستش…

پاسخ

  تیم پشتیبانی بادبادک در 11 فروردین 1400 گفته:

  سلام نازی عزیز
  واقعا به داشتن دوستانی مثل تو افتخار می کنیم که اینقد کتابخونی
  کلی با پیامت انرژی گرفتیم💗💗💗💗

  در رابطه با معرفی رمان فوق العاده جذاب غرور و تعصب هم ممنون. ما هم حتما پیشنهاد می کنیم که این کتاب رو بخونین.
  تازه میدونی این لیست خیلی بیشتر از این ها میتونه باشه و ما تنها بخشی از کتاب های جذاب در هر ژانر رو معرفی کردیم

  پاسخ

  زیبا در 18 فروردین 1400 گفته:

  سلام
  چقد جالب!! تو نوزده سالگی بتونی کتابی بنویسی جز بهترین کتاب ها بشه!!!!
  وسوسه شدم بخونمش🤩

  پاسخ

فواد در 23 فروردین 1400 گفته:

ممنون بابت معرفی کتاب برای نوجوانان دختر. انقدر عالی معرفی کردید که من هم که دختر نیستم یکی دوتاش رو حتما هدیه میگیرم

پاسخ

  تیم پشتیبانی بادبادک در 23 فروردین 1400 گفته:

  سلام فواد جان
  ممنون از نظرتون،
  خوشحالم براتون مفید بوده💗💗

  پاسخ

هادی در 23 فروردین 1400 گفته:

سلام
کتابهای که برای نوجوانان دختر معرفی کردین عالی هستند فقط امکانش هست رنج سنی رو هم مشخص کنید و لیستی مشخص همراه عکس کتاب با محل انتشار هم بزارید که ما بدونیم از کجا باید بخریم؟
ممنون

پاسخ

  تیم پشتیبانی بادبادک در 23 فروردین 1400 گفته:

  سلام
  تمام کتاب های معرفی شده برای گروه سنی 12 سال به بالا مناسب هستن و محدودیتی برای خوندنشون وجود نداره.
  برای تهیه هم میتونید تو سایت خودمون تهیه بفرمایید

  پاسخ

محمد در 23 فروردین 1400 گفته:

چه خوب حتما چندتاشون رو برای خواهرم میخرم ممنونم از سایت خوبتون

پاسخ

  تیم پشتیبانی بادبادک در 23 فروردین 1400 گفته:

  خوشحالیم براتون مفید بوده محمد جان

  پاسخ

احسان در 23 فروردین 1400 گفته:

سلام بادبادکی های عزیز
بابت معرفی کتاب های مناسبتان خیلی ممنونم، فقط برای دختران خردسال نیز کتابهای مناسبی که برای افزایش خلاقیت می توانیم بخریم چه توصیه ای دارید؟
کتابهایی با ذکر داستان های و دانستنیهای علمی مهارت تفکر کودکان را تقویت نماید.

پاسخ

  تیم پشتیبانی بادبادک در 24 فروردین 1400 گفته:

  سلام احسان عزیز
  ممنونیم 💗💗
  تو این زمینه کتاب های خیلی زیادی هست که میتونید تهیه کنید. اما بهترین پیشنهاد کتاب های باشگاه مغز هست که 4 جلدیه. البته داستان نداره و حل کردنی هست
  اگر هم به صورت داستانی بخواید کتاب های ماجرای سه پسر بچه، ماجراهای هنک، کتاب پنی قشقرق، مجموعه جودی دمدمی و …. هستند که به افزایش خلاقیت و مهارت های زندگی خیلی تاثیر گذار هستند.
  اگر راهنمایی بیشتر نیاز بود میتونید شمارتون رو برامون تو درخواست تماس ثبت کنید تا باهاتون تماس بگیریم 🌹

  پاسخ

   احسان در 24 فروردین 1400 گفته:

   سلام مجدد
   خیلی ممنون بابت پیشنهادهای عالیتون برای کتاب های محدوده سنی کودکان، لطفا لینک های تهیه این کتاب ها رو هم ارسال فرمایید.

   پاسخ

لیلا دیناری در 12 اردیبهشت 1400 گفته:

سلام
اگه به من بگن فقط یک کتاب برای نوجوانان دختر میتونی معرفی کنی، می گم کتاب رویای نیمه شب رو بخونن. با خوندنش کلی کیف کردم

پاسخ

سارا درستکار در 11 خرداد 1400 گفته:

کاش کتابهای مهارتی هم معرفی میکردین
خیلی مهمه الان بچه ها رو تو موضوع های مختلف قوی کنیم

پاسخ

  تیم پشتیبانی بادبادک در 12 خرداد 1400 گفته:

  سلام خانم دستکار عزیز
  ان شاء الله در ادامه تو یه مقاله تخصصی معرفی کنیم.

  پاسخ

مهدیه در 12 خرداد 1400 گفته:

من 27 سالمه. در 12،13 سالگی سه رمان نوجوان خووندم که همیشه در خاطرم ماندگار شده توصیه میکنم که نوجوانان عزیز بخونن.
1)خانم کوچیک : سهیلا علوی زاده . رمان دختری از طبقه ی پایینه که با مادربزرگش تو خونه ی پروین اعتصامی زندگی میکنه . خیلی قشنگه داستاش
2)آخرین نامه : اسم نویسنده رو متاسفانه فراموش کردم. داستان دختری هست که برای پدرش که در جبهه هست نامه مینویسه و … پایان بندی این کتاب غافلگیر کننده بود.
3) سه رفیق: نوشته ی مجید مسعودی . با نثری بسیار زیبا و روان و البته ادبی. درباره ی 3 نفر از یاران نزدیک حضرت علی(ع) هست. حبیب ابن مظاهر، میثم تمار، رشید هجری. صحنه سازی در ابتدای شروع کتاب عالیه… توصیف فضای شهر کوفه و دیدار این 3 یار با یکدیگر و گفتگویشان پیرامون پیشگویی حضرت علی از زندگی این 3 نفر. حتما بخوونید.
اگر نوجوانی علاقمند به کتاب هایی با تم مذهبی باشه، کتاب های سید مهدی شجاعی هم عالیه. مثل آفتاب در حجاب و از دیار حبیب

پاسخ

  تیم پشتیبانی بادبادک در 14 خرداد 1400 گفته:

  سلام مهدیه جان
  واقعا ازت ممنون که با این صبر و حوصله برامون پیشنهادات رو گذاشتی. به داشتن همراهانی مثل شما افتخار میکنیم.
  کتابهایی که معرفی کردین واقعا فوق العاده هستن
  قلم اقای شجاعی هم که دیگه اصلا گفتن نداره

  پاسخ

ناشناس در 19 خرداد 1400 گفته:

سلام به نظر من کتاب پسرخاله ودرو کتاب خیلی زیبا و بی نظیر هست حتما بخوانیدش

پاسخ

  تیم پشتیبانی بادبادک در 19 خرداد 1400 گفته:

  سلام
  بله این کتاب هم یکی از کتابای جذاب نشر افق هست. مدال افتخار نیوبری رو هم که برده

  پاسخ

Ha در 24 خرداد 1400 گفته:

سلام خسته نباشید چطوری میتونم پی دی اف هاشونو دانلود کنم؟؟

پاسخ

  تیم پشتیبانی بادبادک در 25 خرداد 1400 گفته:

  سلام
  عزیزم pdf این کتاب ها پیدا نمیشن. و اگر هم جایی پیدا بشه غیرقانونی هست.
  اما شما میتونی تو نرم افزارهایی مثل فیدیبو، کتابراه یا طاقچه این کتابها رو تو گوشی و به صورت پی دی اف خریداری کنین و فقط هم تو اپلیکیشن خودشون قابل خوندنه

  پاسخ

‌ در 25 خرداد 1400 گفته:

سلام خسته نباشید کتاب غرور و تعصب و عقل و احساس برای دختر ۱۵ ساله مناسب هستش؟

پاسخ

  تیم پشتیبانی بادبادک در 25 خرداد 1400 گفته:

  سلام
  بستگی به خودتون داره. اگر تا اینجا رمان های زیادی خوندین و یه رمان خوان حرفه ای محسوب میشین اره
  اما اگه تازه میخواین شروع کنین به خوندن رمان، شاید مناسب نباشه

  پاسخ

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رفتن به بالای صفحه

فروشگاه اینترنتی بادبادک، مرکز خرید کتاب کودک و نوجوان از معتبرترین ناشرین در ایران می باشد که از سال 1396 فعالیت خود را آغاز کرده است. تمامی حقوق این سایت متعلق به بادبادک است.
Copyright © 2020 Badbaddak