مجموعه رمان های کلاسیک نشر قدیانی

خرید رمان های کلاسیک نوجوان انتشارات قدیانی با 10% تخفیف ویژه

خرید مجموعه رمان های کلاسیک نشر قدیانی

مجموعه رمان های کلاسیک نشر قدیانی

خرید رمان های کلاسیک نوجوان انتشارات قدیانی با 10% تخفیف ویژه

نویسنده انتشارات رده سنی
نام نویسندگان
نام نویسنده: بهترین نویسندگان جهان
سال انتشار: 1398
جوایز: -
تعداد جلد‌: 20
لوگو انتشارت قدیانی
نام انتشارات: نشر قدیانی
مترجم: مجموعه ای از نویسندگان
قطع: جیبی
جلد: شومیز
رده سنی کتاب
رده سنی: 13+ سال
دسته بندی: رمان رئال
گروه سنی: گروه سنی د, گروه سنی ه

کتاب بچه های راه آهن (رمان کلاسیک نوجوان از نشر قدیانی)

رمان کلاسیک نوجوان

کتاب بچه های راه آهن

همه چیز یک روزه به هم میریزد و ناگهان فقر و تهدیستی خودش را نشان می‌دهد. خانواده توانگری که تا چندی پیش با درآمد پدر امرار معاش می‌کردند حالا شرایط خوبی ندارند. ماموران به خانه هجوم می‌ورند و پدر را دستگیر می‌کنند. حالا مادر باید جور همه چیز را بکشد و تا بازگشت پدر خانواده را حفظ کند. اما چه شد که بچه‌های این خانواده با نام بچه های راه آهن شناخته می‌شوند؟

کتاب رمان های کلاسیک 79 (جین ایر) رمان های کلاسیک-انتشارات قدیانی

رمان کلاسیک نوجوان

کتاب جین ایر

کتاب جین ایر، رمانی عاشقانه‌ درباره زندگی دختری یتیم است که در کودکی والدین خودش را از دست داده و بعد از بدرفتاری‌هایی که از بستگان نزدیکش می‌بیند به پرورشگاه سپرده می‌شود و در محیط بد پرورشگاه بزرگ می‌شود.

کتاب جاده ای به گذشته (13 داستان با شخصیت های مجموعه آنی شرلی)

رمان کلاسیک نوجوان

جاده ای به گذشته

یادداشت‌های زن سوری در سه سال محاصرۀ کامل الفوعه اوکلند باید فروخته می‌شد. از‌این‌بابت خوشحال بود. حداقل مجبور نبود آنجا زندگی کند. اتکینز وکیل سرپرست قانونی‌اش بود، ولی پتریک باید تا بیست‌‌ویک‌سالگی با یکی از عموها یا عمه‌هایش زندگی می‌کرد و بعد‌از‌آن، ثروتی که به او می‌رسید آن‌قدر زیاد بود که اصلاً نمی‌توانست هضمش کند. خودش باید انتخاب می‌کرد ترجیح می‌داد با کدام فامیلش زندگی کند.

کتاب آوای وحش (رمان کلاسیک نوجوان از نشر قدیانی)

رمان کلاسیک نوجوان

آوای وحش

باک سگی است که در دنیای حیوانات با حوصله و آرامش شناخته می شود. دنبال پرخاشگری و خشونت نیست اما در کنار او سگی هست که مدام خوی درندگی را نشان می دهد. اما همین حیوانات بی آزار که نامش باک است دچار تحولات عمیقی می شود. به راستی چه می شود که باک سر از محیط خشن کلوندایک در می آورد؟

کتاب رابین هود (رمان کلاسیک نوجوان) در قطع رقعی

رمان کلاسیک نوجوان

رابین هود

رابین هود شخصیتی شجاع و دلاور است که عوام او را حامی ضعفا می دانند. او دنبال دردسر و شرارت نیست بلکه از شمشیر و کمان برای رهایی فقرا استفاده می کند. با گروهش در میانه جنگلهای شروود زندگی می کند و تا فرصتی باشد به نبرد با پرنس جان و داروغه می رود. 

کتاب هایدی (رمان کلاسیک نوجوان از نشر قدیانی)

رمان کلاسیک نوجوان

هایدی

آدلهاید که قرار است در کنار پدربزرگ باشد، زندگی را سراسر خوشی می‌بیند. او با کمتر از هشت سال سن عاشق جنگل و طبیعت است و از سکونت در کلبه‌ای کوچک به دور از شلوغی روستا لذت می‌برد. اما هایدی هم مثل هر کودک دیگری بالاخره باید به مدرسه برود و چاره‌ای برای گریز از روستا نیست. روزگار چنان می‌گذرد که دختر کوچولو پایش به اجبار به فرانکفورت باز می‌شود و درون خانه‌ای مجلل و بزرگ محبوس می‌شود. همنشینی با دختر جوانی مثل کلارا که نمی‌تواند راه برود کمی روحیه هر دو نفر را بهتر می‌کند اما این برای هایدی کافی نیست.

کتاب سپید دندان (رمان کلاسیک نوجوان از نشر قدیانی)

رمان کلاسیک نوجوان

سپید دندان

همه چیز در این کتاب حول محور موجود دو رگه ای شکل می گیرد که نویسنده نامش را سپید دندان گذاشته است. گرگی که یک چهارم از وجودش سگ است و صاحبانش اصرار دارند که او را اهلی کنند. خوی وحشی گری او مدام در حال سرکوب است اما هر بار که در مبارزه با همنوعانش شرکت می کند، خصلت های گرگ بودنش هم عیان می شود. مرور زمان باعث می شود او به صاحبش وابسته شود و در برابر هر آزاری باز هم در خدمتش بماند. حتی با آنکه در هنگام قحطی و گرسنگی فرار می کند باز هم  برمی گردد. این در حالی است که او برای صاحبانش ارزش چندانی ندارد و به بهای یک بطری بفروش می رسد.

کتاب رابین هود

رمان کلاسیک نوجوان

رابین هود

داستانی قدیمی که ریشه اش به سده میانی کشور انگلستان بر می گردد. در واقع با یک کهن الگو روبرو هستیم که نسخه های مدرن متعدد و تقلیدی فراوانی از آن الهام گرفته اند. انیمشین ، فیلم و سریال های ساخته شده بر مبنای رابین هود از موفقیت و محبوبیت برخوردار بوده اند. سابقه ظهور اولین نوشته ها درباره این شخصیت مبارز به قرن 15 بر می گردد اما کماکان کشمش بر سر واقعی یا اسطوره بودنش وجود دارد. 

کتاب آخرین موهیکان

رمان کلاسیک نوجوان

آخرین موهیکان

داستان در سومین سال از آخرین جنگ بین دو کشور فرانسه و انگلیس رخ می دهد. دو کشور قرارگاه هایشان را در ارتفاعات ساخته اند و جنگ را به پایین نمی آروند زیرا نیروهای بومی اشان می ترسند و فرار می کنند. در این بین اخرین بازمانده از قبیله موهیکان ها به ماموریتی سخت می رود، ماموریتی که شاید به قیمت انقراض موهیکان ها تمام شود...

رمان دور دنیا در 80 روز

رمان کلاسیک نوجوان

دور دنیا در 80 روز

به نظر شما سفر به دور کره زمین آن هم تنها در 80 روز ممکن هست؟ شاید امروزه اینجور سفرهای تفریحی متداول باشد اما قطعا در پایان سده نوزدهم تخیل چنین رویدادی غیر ممکن بوده چه رسد به انجامش. اما جوانی به اسم فیلاس فاگ آرزویش را دنبال می کند و با تمام بدهکاری هایش با دوستان شرط می بندد که این رویا را عملی خواهد کرد. دقت در برنامه ریزی، کاهش هزینه ها و افزایش سرعت راز موفقیت سفر از لندن است به شرط آنکه تحتِ تعقیبِ یک کارآگاه سمج نباشی. شرح ماجراجویی و نکات تعجب آوری که فاگ در کشورهای متفاوت، تجربه می کند برای خوانندگان سرشار از هیجان و دلهره است.

کتاب دشمن عزیز (رمان کلاسیک نوجوان از نشر قدیانی)

رمان کلاسیک نوجوان

دشمن عزیز

سالی باید به نوانخانه جان گریر  برود و مدیریت آنجا را بر عهده بگیرد. او در این زمینه و امورات بچه ها هیچ تجربه ای ندارد  اما کمک های بی دریغ دکتر رابین مک ری کار را برایش آسان تر می کند، مردی که سالی او را دشمن عزیز می نامد. خلاقیت جین وبستر در این است که ما در واقع نامه هایی از سالی مک براید به افراد متفاوت را می خوانیم بدون آنکه ذره ای دچار مشکل و آزار باشیم. 

کتاب پینوکیو (رمان نوجوان)

رمان کلاسیک نوجوان

پینوکیو

داستان عروسک چوبی در بدو امر به صورت داستان هایی دنباله دار و کوتاه در روزنامه چاپ می شد و از همان موقع مورد اقبال واقع شده بود. این محبوبیت روزافزون باعث شد که شرکت های فیلم سازی و انیمیشن بر مبنای این اثر دست به تولیدات بصری بزنند. لیکن با آن که عنصر تصویر به کمک پویایی محتوای کتاب آمد اما کماکان خواندن متنِ داستانِ اصلی لذتی وصف ناپذیر دارد و با وجود انیمیشن های متعدد از بین نرفته است.

کتاب عقل و احساس (رمان کلاسیک نوجوان از نشر قدیانی)

رمان کلاسیک نوجوان

عقل و احساس

این کتاب ماجرای دو خواهر و تجربه‌های عشقی متفاوتشان را به تصویر کشیده است. ماریان با رفتار‌هایی شتابزده  و الینور با پنهان کردن احساساتش  دو برخورد متفاوت در برابر دلدادگی را از خود نشان می‌دهند.   در نهایت شکست عشقی به ماریان و الینور می‌آموزد که از عقل و احساسشان در کنار هم استفاده کنند.

کتاب باغ مخفی (رمان کلاسیک نوجوان از نشر قدیانی)

رمان کلاسیک نوجوان

باغ مخفی

کتاب باغ مخفی داستان دختر پرخاشگری است که از چشم همه دور مانده و مادرش هم علاقه به او ندارد. زندگی در انزوا او را خودخواه هم کرده است. مرگ همه اعضا خانه به خاطر بیماری او را تنهاتر هم کرده است اما شوهر عمه سرپرستی دختر نوجوان را بر عهده می گیرد. ناچاراً وی از هندوستان به انگلستان می‌آید. حالا دخترک باید با تنها خویشاوندش زندگی کند اما درهمین بین متوجه قسمتی ناشناخته در باغ می شود. جست و جو و کنجکاوی او را به باغ اسرارآمیز هدایت می‌کند و این سر آغاز صحنه‌های شگفت انگیز است.

رمان کلاسیک نوجوان

سارا کورو

حتماً چیزهایی درباره مدارس شبانه روزی و تمام وقت می دانید. سارا برای تحصیل به یکی از مدارس انگلستان فرستاده می شود و پدر ثروتمندش برای کارهای باقی مانده به هندوستان بر می گردد. سارا دختر زیبا و با اصالت از یک خانه متمول است که در هنگام تنهایی به خیال پردازی روی می آورد. از قضا مدیر موسسه شبانه روزی از سارا استقبال گرمی به عمل می آورد و تمام توجهش معطوف به اوست.

کتاب فرانکنشتاین (رمان کلاسیک نوجوان از نشر قدیانی)

رمان کلاسیک نوجوان

فرانکنشتاین

همه انسان ها رویایی دارند اما ایده دکتر ویکتور فرانکنشتاین از همه عجیب تر است. او می خواهد با پیوند زدن اعضا انسان های مرده، انسان تازه ای بسازد و توانمندی اش را به همه اثبات کند. اما همین که با جریان الکتریسیته ، موجود تازه ساخته شده بیدار می شود و چشم هایش را باز می کند تمام رویای ویکتور تبدیل به خاکستر می شود.

کتاب دن کیشوت (رمان کلاسیک نوجوان از نشر قدیانی)

رمان کلاسیک نوجوان

دن کیشوت

دن کیشوت فردی ضعیف و بی عرضه است اما علاقه مندی به شوالیه گری باعث می شود تمام کتاب های شوالیه ها و جنگ آوری را بخواند. او که فکر می کند با خواندن این کتاب ها همه چیز می داند همراه با خدمتکارش راهی ماجراجویی در شهر و دیاری دیگر می شود. دن کیشوت قهرمان داستان های خودش است در صورتی که هیچ عملیات افتخار آمیزی رخ نمی دهد.  او دنیای شوالیه ها را وادی جوانمردی و به دور از فساد میبیند و  خودش را هم یک قهرمان دلاور تصور می کند.

کتاب دنیای شگفت انگیز از (گلیندای مهربان) از نشر قدیانی

رمان کلاسیک نوجوان

دنیای شگفت انگیز اُز 3

جادو به کمکش می آید و فرشته مهربان تنها را نجات او را همراهی با جادوگر شهر اُز می داند. حال دوروتی کوچک به همراه اُزما راهی سفری ماجراجویانه و البته امیدوار کننده است. ورود به شهر کله پهن ها از زیباترین قسمت های داستان است. 

کتاب زنان کوچک

رمان کلاسیک نوجوان

زنان کوچک

وقتی کریسمس نزدیک شد، همان راز و رمزهای همیشگی خانه را تسخیر کرد. جو اغلب با پیشنهاد برگزاری مراسمِ مختلفِ غیر ممکن یا بسیار با شکوه ولی مزخرف به مناسبتِ کریسمسِ استثنایی و شاد، در خانه غوغا به راه می انداخت.

رمان شاهزاده و گدا

رمان کلاسیک نوجوان

شاهزاده و گدا

دم ها چقدر می توانند به هم شباهت داشته باشند که جایشان را با هم عوض کنند؟ دو تا نوجوان با چهره ای شبیه به هم اما سرنوشت هایی کاملاً متفاوت قهرمان کتاب شاهزاده و گدا هستند.

رمان های کلاسیک نوجوان از نشر قدیانی، مجموعه‌ای از بهترین رمان های کلاسیک جهان است که به قلم جمعی از نویسندگان و مخصوص نوجوانان چاپ شده است. بهترین رمان های کلاسیک برای نوجوانان، مجموعه‌ای از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین آثار ادبیات جهان است که از میان کتاب های کلاسیک نوجوان برتر انتخاب شده‌اند. خواندن کتاب های جدید برای نوجوانان مانند رمان های کلاسیک انتشارات قدیانی لذت فراوانی را برای آن ها رقم خواهد زد.

اسامی کتاب‌های کلاسیک نوجوانان از نشر قدیانی

بهترین کتاب های کلاسیک در مجموعه رمان های کلاسیک نوجوان انتشارات قدیانی جمع‌آوری شده‌اند که همه آن‌ها جزو آثار ماندگار بهترین نویسندگان جهان هستند. رمان های کلاسیک نوجوان در دو قطع جیبی و رقعی منتشر شده‌اند. در ادامه اسامی کتاب‌های این مجموعه را معرفی می‌کنیم:

 1. دشمن عزیز نوشته جین وبستر
 2. بچه‌های راه آهن نوشته ای نزبیت
 3. جین ایر نوشته شارلوت برونته
 4. جاده‌ای به گذشته نوشته ال.ام.مونتگمری
 5. آوای وحش از جک لندن
 6. رابین هود از راجر لنسلین گرین
 7. هایدی از جوانا اسپایری
 8. سپید دندان از جک لندن
 9. آخرین موهیکان از جیمز فنی‌مور کوپر
 10. دور دنیا در ۸۰ روز از ژول ورن
 11. پینوکیو از کارلو کلودی
 12. فرانکشتاین از مری شلی
 13. باغ مخفی از فرانسس هاجسن برنت
 14. دن کیشوت از میگل سروانتس
 15. عقل و احساس از جین اوستن
 16. سارا کورو از فرانسس هاجسن برنت
 17. دنیای شگفت‌انگیز از ال.فرانک باام
 18. شاهزاده و گدا از مارک تواین
 19. زنان کوچک از لوییزا می‌الکات

داستان‌های مجموعه رمان های کلاسیک نوجوان در ژانر‌های مختلف از جمله رمان‌های ماجراجویی، عاشقانه، تاریخی، علمی-تخیلی و ر فانتزی هستند. خواندن هر کدام از این کتاب‌ها را به نوجوانان کتابخوان و طرفدار آثار برتر جهان پیشنهاد می‌کنیم.همچنین اگر به رمان‌های عاشقانه و پر احساس علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم صفحه کتاب عاشقانه های کلاسیک را نیز مشاهده کنید. این مجموعه شاهکارهای ادبیات دنیا در ژانر عاشقانه را منتشر کرده است.

خلاصه مجموعه رمان‌های کلاسیک نوجوانان

مجموعه رمان های کلاسیک نوجوانان، داستان‌های متعددی دارد. در ادامه خلاصه برخی از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین جلدهای این مجموعه را بررسی می‌کنیم.

خلاصه رمان جین ایر نوشته شارلوت برونته

این رمان داستان دختری به نام جین ایر است که در کودکی پدر و مادر خود را از دست می‌دهد. جسن ایر به پرورشگاه سپرده می‌شود و سختی‌های بسیاری را تحمل می‌کند. جین ایر با تلاش و اراده قوی تحصیلات خود را ادامه می‌دهد و به عنوان مربی به خانه مردی ثروتمند به نام آقای روچستر می‌رود. از اینجا به بعد اتفاقات متفاوتی برای جین ایر رقم می‌خورد که خواننده را جذب می‌کند. جین ایر یک رمان کلاسیک عاشقانه است ولی به مسائل اجتماعی و زنانه نیز می‌پردازد.

خلاصه رمان دور دنیا در ۸۰ روز از ژول ورن

دور دنیا در ۸۰ روز رمانی ماجراجویانه است که داستان مردی به نام فیلیس فاگ را روایت می‌کند. فیلیس فاگ با شرط بندی ۲۰۰۰۰ پوند تصمیم می‌گیرد دور دنیا را در ۸۰ روز سفر کند. او در این سفر با داستان‌های متفاوتی روبه‌رو می‌شود که جذابیت رمان را به‌شده بالا برده است.

خلاصه رمان زنان کوچک نوشته لوییزا می‌الکات

زنان کوچک یکی از محبوب‌ترین جلدهای مجموعه رمان های کلاسیک از نشر قدیانی است. این کتاب داستان به روایت زندگی ۴ خواهر به نام‌های مگ، جو، بت و ایمی مارچ در طول جنگ داخلی آمریکا می‌پردازد. هر کدام از این خواهرها آرزوهای متفاوتی در زندگی دارند که در داستان با آن‌‌ها آشنا می‌شویم. خواهران مارچ در زندگی با مشکلات و چالش‌های بسیاری مواجه می‌شوند، ولی با حمایت و همدلی یکدیگر از پس آن‌ها بر می‌آیند.

خواندن رمان‌های فانتزی همیشه جذابیت خاص و علاقمندان فراوانی دارد. یکی از بهترین رمان‌های فانتزی دنیا کتاب سه گانه فونکه نشر افق است. این مجموعه از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین رمان‌های دنیا محسوب می‌شود.

ارزش‌های مثبت مجموعه رمان های کلاسیک برای نوجوانان

با خرید رمان های کلاسیک انتشارات قدیانی، از ارزش‌های مثبت فراوانی بهره‌مند خواهید شد. از جمله این ارزش‌ها می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • آشنایی با ارزشمندترین آثار ادبی از بزرگترین نویسندگان جهان
 • آشنایی با سبک‌های مختلف نویسندگی
 • آشنایی با تاریخ و فرهنگ سایر کشورها
 • یادگیری مهارت‌های مختلف برای رویارویی با مسائل مربوط به خانواده، دوستی، عشق و مسئولیت‌پذیری
 • با خرید رمان های کلاسیک انتشارات قدیانی و مطالعه آن‌ها، نوجوانان با مسائل مختلف آشنا می‌شوند و دیدگاه خود را نسبت به جهان گسترش خواهند داد.

از جمله مجموعه‌های محبوب نشر قدیانی می‌توان مجموعه کتاب آنشرلی را نیز مثال زد. این مجموعه از محبوب‌ترین رمان‌های دنیا محسوب می‌شود که می‌توانید آن را از سایت کتاب بادبادک تهیه کنید.

خطاب به والدین؛ چرا باید مجموعه رمان های کلاسیک را برای نوجوانان خریداری کنید؟

چند دلیل وجود دارد که خرید رمان ها کلاسیک برای نوجوانان را به شما والدین عزیز پیشنهاد می‌کنیم. از جمله این دلایل می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • جذابیت بالای داستان‌های مجموعه رمان های کلاسیک، نوجوانان را به خواندن کتاب و مطالعه علاقه‌مند می‌کند.
 • آشنایی با سبک‌های مختلف داستان‌نویسی از نویسندگان بزرگ جهان، باعث پرورش مهارت نویسندگی نوجوانان می‌شود.
 • خواندن داستان های مختلف نوجوانان مجموعه رمان های کلاسیک، قدرت خلاقیت و تخیل آن‌ها را افزایش می‌دهد.
 • علاوه‌بر این موارد، نوجوانان با خواندن رمان های کلاسیک با ارزش‌های انسانی مانند عشق، مهربانی، دوستی، خانواده، شجاعت و عدالت آشنا می‌شوند. اگر می‌خواهید
 • نوجوان شما اطلاعات عمومی بالایی داشته باشد، از خرید مجموعه رمان های کلاسیک برای او غافل نشوید.

خطاب به نوجوانان؛ چرا باید رمان های کلاسیک نوجوانان را بخوانید؟

اگر نوجوانی هستید که به آشنایی با برترین آثار ادبی علاقه دارید، از خواندن رمان های کلاسیک انتشارات قدیانی غافل نشوید. با خواندن هر کدام از جلدهای این مجموعه، وارد دنیای جدیدی می‌شوید و با سبک‌های داستان‌نویسی بهترین نویسندگان جهان مانند ژول ورن، جک لندن، جین اوستن و سایر نویسندگان سرشناس جهان آشنا خواهید شد.

اگر به مطالعه کتاب‌های رمان علاقه دارید، به‌هیچ‌عنوان از خرید رمان های کلاسیک غافل نشوید. این مجموعه کتاب بهترین فرصت برای درگیر شدن با معروف‌ترین آثار ادبیات جهان را در اختیار شما قرار می‌دهد. اگر به نویسندگی علاقه دارید، نکات بسیار مفید و ارزشمندی را از خواندن رمان های کلاسیک به دست خواهید آورد.همچنین مجموعه کتاب رمان های جاویدان جهان نیز  مجموعه ای از بهترین آثار ادبی جهان است.

خرید رمان های کلاسیک نشر قدیانی با قیمت مناسب و کمترین هزینه ارسال

مجموعه رمان های کلاسیک انتشارات قدیانی از مشهورترین آثار ادبیات و رمان‌های شاهکار دنیا انتخاب شده است. این مجموعه ویژه گروه سنی نوجوان و بالاتر است و خواندن آن لذت فراوانی را برای خواننده رقم خواهد زد. شما عزیزان می‌توانید همه جلدهای این مجموعه خواندنی و سایر رمان‌های ویژه نوجوانان را با قیمت مناسب از سایت کتاب بادبادک تهیه کنید.

سوالات متداول

1 مجموعه رمان های کلاسیک برای چه رده سنی مناسب است؟

این مجموعه از جمله بهترین رمان های کلاسیک برای نوجوانان است که علاقمند به ژانر رئال، احتماعی و عاشقانه هستند، مناسب است.

2موضوع جلدهای مختلف کتاب رمان های کلاسیک چیست؟

این مجموعه دارای جلدهای متعددی از بهترین نویسندگان دنیا است.از پرطرفدارترین جلدهای این کتاب رابین هود، هایدی، دور دنیا در 80 روز، پینوکیو و … میتوان نام برد.

3مجموعه رمان های کلاسیک برای چه افرادی مناسب است؟

اگر نوجوانی هستید که به آشنایی با برترین آثار ادبی جهان علاقه دارید، از خواندن رمان های کلاسیک انتشارات قدیانی غافل نشوید.

سایر مجموعه های پرطرفدار و کلاسیک دنیا ویژه نوجوان

دسترسی سریع
خرید مجموعه
همه چیز از کودکی شروع می شود
logo-samandehi

©کلیه حقوق این وبسایت متعلق به بادبادک است.